Doğum kontrol hapı

doktor kontrolü altında kullanıyorsundur sanırım.doktorum emzirirken içmeyeceğini söylemiş olmalı.ayrıca prespektüsün de ayrıntılı yazar canım.

Evet Doktor kontrolünde Doktorum kullanabileceğimi söyledi ancak ben kuşku duyduğum için sizlerle paylaşıyorum. Daha kullanmadım ama kistte büyüyor bu arada bebeğim 17 aylık 2 yaşına kadar emzirmek istiyorum. Duyarlılığın için teşekkür ederim arkadaşıma.s.a.s.a.s.

hııım bana da kesinlikle kullanma dedi.üstüne basa basa kullanma dedi.benimde kistim var.bi süre kullanmıştım hamile değilken hiç küçülme falan olmadı hapı bıraktım hamile kaldım.doğumdan sonra kist küçülmüştü.doğum yapalı 15 ay oldu şuan ne durumda bilemiyorum.

GİZEM canım ne yapacağımı şaşırdım.Kullansam mı kullanmasam mı acaba. Bir de güzelim ben yeniyim cehaletimi bağışla arkadaşlarımıza nasıl teşekkür ediyoruz. Sen bana etmişsin ya bilmiyorum da Ben de ilginden dolayı teşekkür ederim.

CANIM BENCE emmeyi bıraksın öle devam et hapa.yazık yaaa.teşekküre gelince.bana en son yazdığın mesaj var ya onun altında butonlar var.alıntı yap,hızlı yanıt diye en sonda teşekkür butonu var canım oradan.

CANIM BENCE emmeyi bıraksın öle devam et hapa.yazık yaaa.teşekküre gelince.bana en son yazdığın mesaj var ya onun altında butonlar var.alıntı yap,hızlı yanıt diye en sonda teşekkür butonu var canım oradan.

Canım ilaç konusunu araştıracağım çok sağol beni düşündüğün için. Bu arada teşekkürü öğrendim. Ellerin dert görmesin:nazar::nazar::nazar:

--------------------------------------------------------------------------------

slm arkadaslar bı sey soracaktım ben gecen ay yasmın kullanmaya basladım adetım zaten 2 gun falan suruodu ılk adetımı oldum hıc bısey anlayamadım bıle azaltırmıs zaten kanamayı dıe onemsemedım ama hapım bıttı bugun 4.gun dun hastalanmam lazımdı ama hastalanmadım prespektusu bıda okudum ve bı yerınde dıokı "bazı kadınlarda tablet alınmayan donemde cekılme kanaması gelmeyebılır dogru kullanıldıysa haplar gebelık olusmaz" bu nedemek sızce yanı adet te olmayabılırsınız mı demek hapları hep vaktınde ve dogru kullandıma emınım ltfen acıl cewap werınbıktım ben her ay her ay aynı stres yahu

X