zıbın vs.

sule-46

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.403
5
27 haftalık hamileyim.Dün alışverişe çıktık ve satıcı kız hastane çıkışı takımının en az 6 ay kullanılabileceğini söyledi.Ben 3 ay zannediyordum.Doğru mudur.10 lu takım içerisinde iç çamaşırı vs.Ortalama 50 YTL.Eğer hepsi kullanılamıyorsa- ilk aylarda zıbın lazım sanırım - ayrı ayrı almak mı mantıklı?
Yani bir kaç zıbın takımı ve battaniyeler.
Siz neler kullandınız ,neden kaç tane alalım,yardımcı olurmusunuz tecrübeli anneler.

ben hastanne cıkısı bır tane aldım..

zıbın ayrıca aldım canım..ıc camassır ..ayrıca aldım..

canım şimdiden kolay dogumlar insallah.hastane takımı alman sart zaten.ama onu cok fazla kullanamıyorsun.ben üstleri hala kullanıyorum kızım 4aylık ama atları olmuyor.sana tavsiyem alacagın tulumları ayaksız al.benim ayaklı aldıgım tulumlarım 2 ay sonra kullanılmaz olduherkes keserek kullan dedi ama ben kesmek istemedim.cocugun yaz cocugu olacak galia.bol bol kolsuz altta cıtcıtlı içlikler al.ben kollularını sürekli kullandım.şimdlik küçük boylarındn al daha sonra büyüdükce yenilersin.umarım biraz yardımcı olabilmişimdir....

sulecim hastane çıkışını alman senin için iyi olur.....
ama içinde ki zıbın ilk etapta yeterli olmaz.....
göbeği düşene kadar zıbın giydiriliyo....
ben hastane çıkışı aldım ve ayrıyettende üç tane zıbın üst aldım....
onlar şimdilik atleti yerine geçecek...
amam fazlasına gerek yok....
en çok lazımlı olanlar çıtçıtlı badiler......
ben şimdiden 13 tane aldım boy boy....
bilgine.....

fazla alma hastane cıkısınıda cok teferruatlı olanlarından alma.. benım oğlum sadece ılk ay gıydı.. ıkı zıbın bırde hastane cıkısı yeter ..cok cabuk buyuduklerı ıçın eger bebısınde 3kılo uzerı dogarsa ılk aydan sonra gıyemez..allahım bır avazda kurtarır işallah.. alışverını dogumdan sonrada yaparsın

27 haftalık hamileyim.Dün alışverişe çıktık ve satıcı kız hastane çıkışı takımının en az 6 ay kullanılabileceğini söyledi.Ben 3 ay zannediyordum.Doğru mudur.10 lu takım içerisinde iç çamaşırı vs.Ortalama 50 YTL.Eğer hepsi kullanılamıyorsa- ilk aylarda zıbın lazım sanırım - ayrı ayrı almak mı mantıklı?
Yani bir kaç zıbın takımı ve battaniyeler.
Siz neler kullandınız ,neden kaç tane alalım,yardımcı olurmusunuz tecrübeli anneler.

canım bebekler büyüyor be aldıklarını uzun süre kullanamıyorsun benim bebeğim 2,5 aylık ve hızla gelişdiğiiçin ona akdığım hastane çıkışları olmuyor bence fazla alma doğdukdan sonra gelişimine göre eksiklerini tamamlrasın

X