Aşılama Çatlatma iğnesi yapıldıktan sonra aşılama için en az kaç saat geçmesi gerekiyor

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
bende çatlatma iğnesi vuruldum doktorum 32 ya da 36. saatte aşılama yapacağını söyledi 35.saatte aşılama yaptırdım

Elenya sen benden 1 gün önce sonucu öğreniceksin o zaman.İnşallah güzel haberlerini alırıza.s.

arkadaşlar bende bu akşam çatlatma iğnesi yaptıraam çok heyecanlıyım rabbim isteyen herkese nasip etsin anneliği hepimizin hakkında hayırlısı olsun...

Kafam karıştı benim şimdi.. ben sabah 8 de çatlatma iğnesi olucam ve o gün öğlen 12 de de aşılamam gerçekleşicek.... Benimki çok mu erken, yoksa yumurtalığın durumuna göre olabilicek bişey mi ???

bana bu cumartesi saat gece 11.30 da yapıldı (dr o saate yaptır demişti)ve pazartesi gündüz 11 de de aşılamam yapıldı yani bana 36 saat sonra aşılama yapıldı bende daha bügün aşılama oldum hadi hayırlısı hepimize
Merhaba çok eski bi yazi ama merak ettim yumurtaniz kaç mlm de iğne oldunuz

Eski bi konu ama benim islemim igneden 34 saat sonra yapılmıştı. Hatta spermin yikama islemi biraz uzun sürdü. Yoksa sanırım 1 2 saat daha erken olabilirdi.

X