Sayfa: 1/3 123 SonSon
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saç çıkarma yöntemi

1. Konu Sahibi : EU1 #1
    EU1 Guest

I love KK Saç çıkarma yöntemi

Arkadaşlar aktarlarda sarımsak yağı ve susam yağı diye yağlar satılıyor bu yağların her ikisinden 1'er çay kaşığı alıp bir kahve fincanı suyla iyice karıştırıyorsunuz ve saçınıza banyodan çıkarken masaj yapıyorsunuz..Bende 5 ayda etkisini gösterdi.Ve yine aktarlarda satılan çam terebentin şampuanını kullanırsanız eğer büyük faydasını görürsünüz sevgiler...

2. Konu Sahibi : EU1 #2
    Alıntı mues kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar aktarlarda sarımsak yağı ve susam yağı diye yağlar satılıyor bu yağların her ikisinden 1'er çay kaşığı alıp bir kahve fincanı suyla iyice karıştırıyorsunuz ve saçınıza banyodan çıkarken masaj yapıyorsunuz..Bende 5 ayda etkisini gösterdi.Ve yine aktarlarda satılan çam terebentin şampuanını kullanırsanız eğer büyük faydasını görürsünüz sevgiler...
    anladığım kadarıyla durulamıyorsun bir daha.sarımsak kokmaz mı saçın öyle olursa?

3. Konu Sahibi : EU1 #3
    EU1 Guest
    Alıntı jewel kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    anladığım kadarıyla durulamıyorsun bir daha.sarımsak kokmaz mı saçın öyle olursa?
    ah be canım kokuyor kokmaz mı? Ama 1-2 saat sonra gidiyor kokusu ee gülü seven dikenine katlanır:))

4. Konu Sahibi : EU1 #4

I love KK saclarım dökülüyor

sacım cok dökülüyor yardım edin ne yapabilirim

5. Konu Sahibi : EU1 #5
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    ben her gün çinko alıyorum bır kapsul...hergun 10 a yakın zeytın yıyorum...2 gunde bırde yumurta yemeye calısıyorum...dıştan bakımlardan bıktım...yagları saclardan arındırıyım dıe daha fazla dokulme oluyor..bende bırde baş için tıtresımlı bı alet war...onunla hergun masaj yapmaya çalısıyorum cnku onemlı olan kan dolasımının hızlanması...boylelıkle saclar da güçlenır...tabı bırde streesten uzak durmak gerekır ama nerdeeee:) cok sınırlı yapıya sahıp olanlar da daha cok dokulme oluyor..

6. Konu Sahibi : EU1 #6
    EU1 Guest
    Alıntı ÇİÇEĞİM kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    sacım cok dökülüyor yardım edin ne yapabilirim
    canım aktarlarda çam terebentin şampuanı satılıyor bunu kullanırsan eğer faydasını göreceksin eminim ben de saçlarıma açtırma işlemi yaptırdıktan sonra oldukça dökülmüştü fakat bu şampuan dökülmelerimi kesti hala da bu şampuanı kullanırım ben tavsiye ederim uzun vadede kullan haftada 2 kez sevgiler...

7. Konu Sahibi : EU1 #7

I love KK

Alıntı mues kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    canım aktarlarda çam terebentin şampuanı satılıyor bunu kullanırsan eğer faydasını göreceksin eminim ben de saçlarıma açtırma işlemi yaptırdıktan sonra oldukça dökülmüştü fakat bu şampuan dökülmelerimi kesti hala da bu şampuanı kullanırım ben tavsiye ederim uzun vadede kullan haftada 2 kez sevgiler...
    çok sağol canım teşekkür ederim

8. Konu Sahibi : EU1 #8
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    Çam terebentin şampuanıdamı var?ben çam terebentin yağı aldım aktardan şampuanımın içine koydum.

9. Konu Sahibi : EU1 #9
    Saç çıkarmak için en güzeli sarımsağı alıyorsunuz zeytinyağında kavuruyorsunuz pembeleşene kadar.Soğuyunca saçınıza sürüyorsunuz.1 saat kadar bekliyor ve yıkıyorsunuz.Tabi kokusu hemen ilk yıkamada geçmiyor.jeyyar
    Düzenli yapınca küçük küçük saçların çıktığını göreceksiniz.:içelim:

10. Konu Sahibi : EU1 #10
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    benimde saçlarım çok dökülüyor... ben bi sitede okudum yılan yağı yeniden saç çıkarıyomuş hiç kullanan oldumu? denicem ama inşallah etkisini gösterir gerçi sitede önceki ve soraki die resimler var girin görürsünüz yılanyağı.gen :) hee yılan yağınıda buldum 15 ytl

Sayfa: 1/3 123 SonSon