kanamam devam ediyo

bedef

Guru
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
2.578
1.671
kanamam devam ediyo kızlar ne yapmam lazım cumaya kadar durması lazım.bildiğiniz gibi bu ay düşük yaptım fakat kanamam devam ediyo bugün hastaneye gittim kan tahlili yaptırdım değer sıfıra inmemiş...dr eğer cumaya kadar kanaman devam ederse kürtaj yapıcaz dedi.ya arkadaşlar sanırım içimde parça kaldı.ve ben kürtajdan korkuyorum.acaba bildiğiniz doğal bi yöntem varmı söktürmek için.nolur fikirlerinize ihtiyacım var...:1no2::çok üzgünüm:

Geçmiş Olsun Canim Düşüğün Ne Zaman Olmuştu Senin. Benim Tam 7 Gün Sürdü Kendi Kendine Düştü.banada Doktor Demişti 7 Günden Fazla Sürerse Kürtaj Yapicam Diye Ben Başka Doktorada Gititm Ordan çikişta Normali 10 Günmüş 10 Günden Fazla Sürerse Kürtaj Oluyomuşsun.zaten Bebek Küçükse Kendisi Düşüyo.inşallah Kendi Düşer Canim Kürtaj Olmazsin.benim Kendi Düştü 7 Gün Sürdü.bol Bol Su Iç Sivi Iç Bana öyle Demişti Doktor. Bide Ayaklarini Sakin üşütme

canım hıc bılmıyorum ya gecmış olsun ama bır doktora gorun ıcınde parca kaldımı dıye

kanamam devam ediyo kızlar ne yapmam lazım cumaya kadar durması lazım.bildiğiniz gibi bu ay düşük yaptım fakat kanamam devam ediyo bugün hastaneye gittim kan tahlili yaptırdım değer sıfıra inmemiş...dr eğer cumaya kadar kanaman devam ederse kürtaj yapıcaz dedi.ya arkadaşlar sanırım içimde parça kaldı.ve ben kürtajdan korkuyorum.acaba bildiğiniz doğal bi yöntem varmı söktürmek için.nolur fikirlerinize ihtiyacım var...:1no2::çok üzgünüm:

canim yaa korkmaa kaldiysa alinir
benim ne kadar cook korktugumu sen gebelik sohbetinde kizlara soor gece gunduz ruyalaimdaydi
ama korkulacak hic bisey yokmus guven bana
kanaman dinmesse baska caren yook bol sanslaar
sevgiler

Geçmiş Olsun Canim Düşüğün Ne Zaman Olmuştu Senin. Benim Tam 7 Gün Sürdü Kendi Kendine Düştü.banada Doktor Demişti 7 Günden Fazla Sürerse Kürtaj Yapicam Diye Ben Başka Doktorada Gititm Ordan çikişta Normali 10 Günmüş 10 Günden Fazla Sürerse Kürtaj Oluyomuşsun.zaten Bebek Küçükse Kendisi Düşüyo.inşallah Kendi Düşer Canim Kürtaj Olmazsin.benim Kendi Düştü 7 Gün Sürdü.bol Bol Su Iç Sivi Iç Bana öyle Demişti Doktor. Bide Ayaklarini Sakin üşütme

benim neyse 20 gün olacak ve dr cumaya kadar dh bekle dedi ilk kan tstim 983 iki gün sonra yaptırdım 470 e düştü sıfra inerse diye ik gün sonra tekrar yapmamı syledi fakat ben ilç dşında odğum iin 5 gün sonra gidebildim yani bugün fakat değer 300 küsürlde n yapıcam bilmiyorum.kürtaj olmak istemiyorum çünkü korkuyorum...aslındbeğim daha 1 aylık bile değildi.canım ynmaz dye düşünüyorum amya bide yanarsa dyede düşünüyorum öfff nolur arkadaşlar bişiler yazın ...:1no2::çok üzgünüm:

düşükten sonra ultrasona girmedin mi?biraz dr. hatası gibi geliyor 20 gün bekletilmemesi gerek bu tip şeylerin aöa meraklanma az da olsa o bölge anestezi yapıolar bi de parça ise çok kola 2.5 dakikalıkbi olay yeter kisakin ol.biz kadınlar biraz değişiğiz bende hamile kalmak için telef oldum şimdi ben nasıl doğuracam diyorum senin kide öyle doğumun yanında kürtaj devede kulak:)

bilmiyorum arkadaşlar ya bekletilirse ne olur peki kötü bişi mi olur.çünkü dr ları anlayamıyorum birini yerinde bulamıyorum biride cumaya kadar bekle diyo ne yapıcağımıda şaşırdım.beklemesi kötü mü yoksa yarın hemen yine gideyim hastaneye ama hemen alırlarmı onuda bilmiyorum yine gün verecekler ve yine beklemiş olacağım öfff ne karmaşık bi durum hep zaten aksilikle başladı öyle devam ediyo demekki benim için hayırlı değilmiş bu bebek artık öyle düşünüyorum....

X