Bakıcı, Kreş, Oyun Ablası yardim lütfen

Çocuğunuzun bakıcı veya kreş deneyimleri, önerirler, tavsiyeler, karşılaşılan problemler, oyun ablaları ve oyun grupları

bebegim benim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2007
75
0
selam herkese,fikirlerinize ,yardimlariniza ihtiyacim var arkadaslar benim kizim 3,5 yasinda ve anaokuluna gidiyor ama hergün agliyor gitmek istemiyor ne yapcami sasirdim sabah kalkiyor hadi kizim okul zamani diyorum aglamaya basliyo_Okula variyoruz,sinifa giriyor agliyor gitme diye,bunu hergün yapiyor ama ben gittikten sonra biraz agladiktan sonra susuyormus,ama neden bunu bana hergün cektiriyor anlamadim,ona okulun güzeliklerini anlatiyorum tamam anne bida aglamicam desede agliyor basda aglamiyordu sonradan böyle yapti ,ne yapmaliyim :1no2:

slm canim,uzuldumm,ama daha ufak degilmi anaokulu icinn,bnce senden ayrilmak istemedigi icindir ,baslarda sorun cikartmamais olabilir cunku senin onu anaokuluna sadece kisa bir sure yolladigini dusunmus olabilir bakti simdi hergun gidiyor seni ozledigini anladi yada korkmustur seni kaybetmesinden bidaha alamayacagindann,cunku bnce inan cok ufak anaokulu icinn,ins duzelir en kisa zamnda canimm,sevgiler

slm canim,uzuldumm,ama daha ufak degilmi anaokulu icinn,bnce senden ayrilmak istemedigi icindir ,baslarda sorun cikartmamais olabilir cunku senin onu anaokuluna sadece kisa bir sure yolladigini dusunmus olabilir bakti simdi hergun gidiyor seni ozledigini anladi yada korkmustur seni kaybetmesinden bidaha alamayacagindann,cunku bnce inan cok ufak anaokulu icinn,ins duzelir en kisa zamnda canimm,sevgiler

tessekürler cnm ,zaten yeni basladi sayilir ama bakalim bugün aglamadi sasirdim bakalim yarin ne yapcak :dance:

X