Yugoslavya Göcmenleri Paylasim Alani

herkese slmlar bende göçmen kızıyım babam kırçova annem manastırlı 1956 da gelip istanbula yerleşmişler yugoslav örf ve adetleriyle büyüdük bizimde kınalarımızda beyaz şalvarlar giyilir hala kurufasulyeli börekler açıp petla yaparız bilenler varmı aranızda:CüvCüv:

bende bende manastırlıyım anemde babamda 55 ten buyana ıst dalar ama bayılıyorum memleketıme topraklarım benım

herkese slmlar bende göçmen kızıyım babam kırçova annem manastırlı 1956 da gelip istanbula yerleşmişler yugoslav örf ve adetleriyle büyüdük bizimde kınalarımızda beyaz şalvarlar giyilir hala kurufasulyeli börekler açıp petla yaparız bilenler varmı aranızda:CüvCüv:

petlayı bilmezmiyim canım.sonra laknur manyagıyım ben bide.ahh ah olsada yesemmmcokacimcoook

slm herkese bende yugoslav göçmeniyim.arnavutum.ve göçmenligimden gurur duyuyorum.

merhaba arkadaşlar bizde göçmeniz baba tarafı manastır kanatlı annem usturumca bansko

kanatlıları pek hazettiğim söylenemez :KK70: neyse güzeldir göçmen olmak...

bizimkiler sadece türkçe biliyor makedonca öğrenme şansım olmadı...

Son düzenleme:
slm benim annem göçmen daha çok onların kültürleri ile büyüdüm görenler saf göçmen sanıyor

selam arkadaşlar, yugoslavyanın kanunlarıyla ilgili bilgisi olan varsa birşey danışmak istiyorum, benim için oldukça önemli. En azından, yugoslavya ne zaman avrupa birliğine giriyor bilen var mı? Ben de göçmen bi ailenin kızıyım ve o taraflara bir işimiz düştü şu sıralar ...

olmazmı ya ben varim ve arnavutçayıda süper konuşurum.... sije a je mire tung..... şimdilik bukadar yetermi????naten e mire.....hihoyyyt

ooo ku jenii moooj..daha yeni gördüüüm sizleriii ammaa arnavut varmıııışş,çok sevindiiim ama keşkee yakın olsaydııııııık:çok üzgünüm:inşallah bir gün görüşürüüüüz sağlıcakla kalııın sizi seviyoruumKOSOVA GÖÇMENLERİİİİİİ BİZ BİTENEYİZ BİTENEE:lepi:hihoyyyt

merhaba bende bir göçmen kızıyım.dedem dorfullu,anneannem kutsalı,babaannem gaber,dedem yuvanli den..yanlış yazma olanağım yüksek ama sanırım böyle yazılıyorlar..1950lerde izmire gelmişler

merhaba arkadaşlar bende arnavutum bizimkilerde 52de gelmişler

herkese merhaba. bizde makedonya göçmeniyiz. ama eskilerden. gerçi ailemin yaşadığı yer pek türkiye gibi değil. daha çok makedonya gibi. hiç gitmedim ama adetlerini fazlasıyla biliyorum ve yaşatıyorlar. ist. pendikten olanlar varsa bilir sapanbağlarını yeşilbaşları veee beşyüz evleri tabi. heeerkesee iyi akşamlar..:))

EVEET BLIORUM CNM BENDE YUGOSLAVYA GOCMENIYIM ASLINDA BEN BURDA DOGUP BUYUDUM AMA BABAMLAR ORDAN BURAYA GOC ETMISLAR ORALARA GITMEK ISTERDIM GERCEKTEN ASIL CENNET OALAR COK SEVIORUM ELVEDA RUMELIYIINSANLARA ORALARIN KULTURLERINI OGRETIOLAR:dance:

Dedem novıpazarlı bızımkıler 57 58 de flan

benimde dedemler bosna hersekten göç etmişler.gidip görmeyi çoook istiyorum bosnayı.

hepinize mutlu pazarlar arkadaslarkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile3

Merhaba arkadaşlar. annemlerde Bosna Hersekten gelmişler. Babam Türk ama ben boşnağım derim hep...
Hatta en çok gitmek istediğim yer Bosna Hersektir.:lepi:

merhabaaa nasilsiniz arkadaslar,görüsürüz.kaydirigubbakcemile3

herkeze merhaba bende bi yugoslav göçmeniyim ne kadar güzel göçmenlerinde burda konuşması rumeliyi seyretmeyen yok zaten herkez göçmenlere hasta görüşürüz kıslar

X