Aşılama Aşılama ile hamile kalanlar belirtileriniz nelerdi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
happynes doktora gittim canım cuma günü içerde biraz kanamam olmuş ama önemli değil dedi orda bi yer gösterdi işte burayı takip etcez dedi yani varmı bişey dedim emin olmadan bişey diyemem haftaya belli olcak dedi gösterdiği yerde küçük beyaz bişeyler var acaba anladıda banamı söylemek istemedi bende umutlandım o kağıda bakıp duruyorum sanki orda bişey var gibi inşallah boş çıkmaz

happynes doktora gittim canım cuma günü içerde biraz kanamam olmuş ama önemli değil dedi orda bi yer gösterdi işte burayı takip etcez dedi yani varmı bişey dedim emin olmadan bişey diyemem haftaya belli olcak dedi gösterdiği yerde küçük beyaz bişeyler var acaba anladıda banamı söylemek istemedi bende umutlandım o kağıda bakıp duruyorum sanki orda bişey var gibi inşallah boş çıkmaz

canım belki yerleşme kanamasıdır o. sen iyi düşün ii olur inşallah . son 3 gün zor geçiyor....

canım ben bugün sabah 5 te kalkıp test yaptım tabi negatif acaba daha belli olmamışmıdır üzüldüm çok ama esas cuma günü belli olcak ve benim o güne kadar hala umudum var

:KK14:G
canım ben bugün sabah 5 te kalkıp test yaptım tabi negatif acaba daha belli olmamışmıdır üzüldüm çok ama esas cuma günü belli olcak ve benim o güne kadar hala umudum var

idrar testlerine güven olmaz canım kan testi yaptırmak lazım en iyisi gunü beklemek galiba ben de cesaret edip test yapamıyorum

canım seninde cuma günü belli olcak değil mi? ama ben sabahtan gidemicem cuma günü öğleden sonra vercem kanı oda bakalım ne zaman belli olcak

bende çalışmasam sabahın köründe dikilirdim herhalde doktorun kapısına ama 14.30 a aldım randevuyu kan testi sonucunu hemen veriyolar mı?hiç bu testi yaptırmadım da

bende çalışmasam sabahın köründe dikilirdim herhalde doktorun kapısına ama 14.30 a aldım randevuyu kan testi sonucunu hemen veriyolar mı?hiç bu testi yaptırmadım da
Daha önce hiç yaptırmadım ki canım usa ama bildigim kadarıyla özelde hemen öğrenebiliyorsun sonucu ama saglık ocakları bı kaç gün sonra veriyor diye biliyorum yine de emin değilim ama.

benim doktorumda özel tıp merkezinde zaten ilk önce muyene etcek herhalde orda da anlaşılır

Merhaba kizlar, ben de dun asilama yaptirdim. goguslerimde sizi ve siskinlik var. bunu sizler de yasadiniz mi?

arkaşlar aşılama ile hamile kalan arkadaşlardan yardım istiyoruz,ilk günden itibaren belirtileriniz nelerdi ,

Arkadaşlar bende 6 haziranda 1. aşılamamı oldum.İlk gün hiçbir ağrım yoktu.3 gün baya kasıklarımda belimde çok ağrı oldu bide karın şişliği vardı.Bugün daha iiyim ağrıyor ama daha hafif 10 günüm var ama psikolojim yatmaktan bozuldu.Belirtilerle ilgili yardımcı olursanız sevinirim :)

merhabalar ben de 6 haziranda 1. aşılamamı oldum.herhangi bir belirti yok ama göbeğimin alt kısmında arada sancı oluyor ve sanki her an adet olacakmışım hissi var.inşallah ilk denememde göbüşümde bebiş olur.sonucu paylaşırım buradan.

Arkadaşlar bende 6 haziranda 1. aşılamamı oldum.İlk gün hiçbir ağrım yoktu.3 gün baya kasıklarımda belimde çok ağrı oldu bide karın şişliği vardı.Bugün daha iiyim ağrıyor ama daha hafif 10 günüm var ama psikolojim yatmaktan bozuldu.Belirtilerle ilgili yardımcı olursanız sevinirim :)

Benim de aşılamam 7 haziranda oldu canim. Sen yatıyor musun sadece canim? Ben ilk 2 gun yattım sonra normal hayata dondüm gibi. Ama dikkat ediyorum yine de.

merhabalar ben de 6 haziranda 1. aşılamamı oldum.herhangi bir belirti yok ama göbeğimin alt kısmında arada sancı oluyor ve sanki her an adet olacakmışım hissi var.inşallah ilk denememde göbüşümde bebiş olur.sonucu paylaşırım buradan.

Ben de senden bir gun sonra oldum aşılamamı canim. Benim de arada çok hafif sancı oluyor ama çok degil. Biraz önce biraz belim ağrıdı. Adet oncesi olurdu böyle. Hayırlısı olsun insallah canim.

Ben de senden bir gun sonra oldum aşılamamı canim. Benim de arada çok hafif sancı oluyor ama çok degil. Biraz önce biraz belim ağrıdı. Adet oncesi olurdu böyle. Hayırlısı olsun insallah canim.

ayyy canım benim inşallah bebişlerimiz bizimledir.bende sadece göbeğimin alt tarafında gaz sancısı mı desem adet öncesi sancımı desem ona benzer bir his var.Dua ediyorum inşallah annelik duygusunu biz de tadarız.Belimde ağrı olmadı benim.Hayırlısı olsun canım.:KK49:

ayyy canım benim inşallah bebişlerimiz bizimledir.bende sadece göbeğimin alt tarafında gaz sancısı mı desem adet öncesi sancımı desem ona benzer bir his var.Dua ediyorum inşallah annelik duygusunu biz de tadarız.Belimde ağrı olmadı benim.Hayırlısı olsun canım.:KK49:

Evet canim insallah tutunur bebislerimiz :) benim de sancı arada gelip gidiyor canim. Vallah ilk aşılamada tutsa da uğraşmasak bir daha degil mi? 1 hafta gecti bile. Hayırlısı olsun dediğin gibi.

Evet canim insallah tutunur bebislerimiz :) benim de sancı arada gelip gidiyor canim. Vallah ilk aşılamada tutsa da uğraşmasak bir daha degil mi? 1 hafta gecti bile. Hayırlısı olsun dediğin gibi.

inşallah ilk aşılamada tutar canım.senin kaç yumurtan oluşmuştu? klomen mi kullandın? benim iki yumurtam oluşmuştu.aşılama yapılırken çok gerildim ama. hemşire moralimi bozdu birazcık.stres yapıyorsun stres yapanın tutmuyo bak falan filan. Ben de biliyorum stres yapmamaya çalışıyorum ama o an ki pozisyon bile gerilmeme yetti yani :)

inşallah ilk aşılamada tutar canım.senin kaç yumurtan oluşmuştu? klomen mi kullandın? benim iki yumurtam oluşmuştu.aşılama yapılırken çok gerildim ama. hemşire moralimi bozdu birazcık.stres yapıyorsun stres yapanın tutmuyo bak falan filan. Ben de biliyorum stres yapmamaya çalışıyorum ama o an ki pozisyon bile gerilmeme yetti yani :)

İnsallah canim. Benim sagda 2 yumurta oluştu, soldakileri göremedi. Ben gonal f İgne vurdum. Sonrada çatlatma ignesi.
Asilama oncesi sıkışık olmam gerekiyor dediler. O ara aşılamam ertelendi ve benim durumun çok kötüydü. Kendimi zor tuttum. Sıkma kendini defi Dr ama sıkmak zorundaydim. 10 dakika yattım muayene koltugunda sonrada idrara çıktım.
Esimin spermleri az ve hareketsiz çıktı, bende ona takılmıştım.
Ama hayırlısı olsun ne yapalım. 1 tane de olsa gider gidecek olursa. Degil mı ama...

İyi gecelerkizlar en basta aşılamalarınız hayırlı olsun ins hemencik gelsin bebisler bende iki aşılama oldum ikincisi tuttu ama malesef sekiz haftalık kalbi durdu Rabbim böle nasip etmiş ins gene olucak inanıyorum size yalnız sunu soliyim sakın belirti aramayın çünkü içilen ilaçlar hormon vetum hamilelik belirtilerine uygun tepkiler veriyo vücut ilk aşılamamda öle inandım öle belirtiler yasadım ki oldu dedim sonu hüsran olunca yıkıldım ikincide kasıklarım herhangi adet olucakmisim gibi ağrıyordu aslında belirtiler ilkiyle aynıdır ben bunda ümidim olmadıgı için adette yorsun ilkinde hamileliğe ama tersi çıktı inanın kalp atımı duyulana kadar yani bebek altı haftalık olana kadar aslında pek bı belirti olmuyo yormayın kendinizi inş Rabbim hepimize cok aratmasan emeklerimizi zayi etmeden sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

X