Doğuma Hazırlık Alışveriş için erkenmi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

oNcA

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ocak 2008
1.168
12
43
uzun zamandır internetten bebek odalarını arastırıyordum...bellonadaki modeller hosuma gidiyordu...dun akşam eşimle iş çıkısı öylesine bakmaya gittik...şu andada kampanya varmıs...2 gun içinde bitecekmiş...bebişimin cinsiyetide kız ya,bir tane çok guzel takım begendik...14+2 yim daha sizce almak erkenmi...

ben bebek ıcın alışverısıe 24 haftadan sonra basladım.....

ama fıyatı cok ıyı dıyorsan al derım

Canım bitecek demelerine inanma daha iyi kampanyalar martta oluyor.
Bende araç satıştayım.Bizde müşterrimize ay sonu bitiyor diyoruz ama bir sonraki ayki kampanya daha iyi oluyor.
Bence hiç acele etme.
Bende 14 haftalık hamileyim.Pek hevesimde yok gerçi sanki çok bebeğim olmuş gibi.
Bir de korkuttular ya beni.Erken hazırlık yapma uğursuzluk diye.

bence uğursuzlukla falan alakası yok ama bende erken oldugunu dusunuyorum
oyle kampanya falan kandırmacalarına da bence inanmayın cok..
ben evlenirken mobilyalar icin kampanya yarın bitecek demislerdi 2 yıldır aynı fiyat mobilyalar ve kampanya hala bitmedi :))))

biraz önce diğer magazalarla telde görüştüm...kampanya şubat sonunda bitiyormus...adam bizi yakalamısken kaçırmak istemedi heralde...aslında bende son 2 ay alış veriş yapmayı planlıyordum...bakalım kısmet...

ahh kızlar bende 2 hafta sonra 18 haftalıkken ögrenicem eşimle ufak tefek şeyleri alalım bize yük olmasın diyor bende öyle düşünüyorum ama bebek odası 7 veya 8 ayda almayı planlıyorum şuan mesela ana kucagı, bebek arabası vs. gibi şeyler babam ve annem biz kıyafet alışverişlerini yapalım ne eksik görürsen sen alırsın dediler o yüzden daha üstüne bişi almadım biliyorum torba torba alıp gelicek a.s.dedesi ama okadar ciciler varki eşim gecen akşam off ögrensekte bişeyler alsak diye sabırsızlanıyor benden cok sabırsız cıktı kocişim:asigim: bebişlerimizi öyle sevincler ve heycanlarla bekliyoruz ki inşallah allahımda hayırlısıyla saglıklısıyla bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip eder arkadaşlar inşallah

adasu kesinlikle katılıyorum sana..insan sabırsızlanıyor...ben internetteki nerdeyse butun alış veriş sitelerine baktım...direk magazalara gidip daha bakmadım...baksam kendimi tutamayacağımı biliyorum...benimde annemle ablam örgu örmeye basladılar...bana da diyorlar iş yerinde örsene bişiler diye:roflol:
bebek odasını şimdilik bizde almamaya karar verdik ama 1-2 ay içinde fiyatlarda artmadan almayı dusunuyoruz...onun dısındaki herşeyi 7-8.aylardan itibaren almaya başlayacağız...rabbim hepimize hayırlı,saglıklı evlatlar versin inşallah..

Bizim bir sürü bezimiz oldu biz bez stokluyoruz.. Kıyafetlerine geline annenesi dayısı babannesi teysezi halası dedesi sağ olsun. şimdiden ev kıyafet oyuncak doldu... Her iki ailedende ilk torun. Çok şanslı bıdış

adasu kesinlikle katılıyorum sana..insan sabırsızlanıyor...ben internetteki nerdeyse butun alış veriş sitelerine baktım...direk magazalara gidip daha bakmadım...baksam kendimi tutamayacağımı biliyorum...benimde annemle ablam örgu örmeye basladılar...bana da diyorlar iş yerinde örsene bişiler diye:roflol:
bebek odasını şimdilik bizde almamaya karar verdik ama 1-2 ay içinde fiyatlarda artmadan almayı dusunuyoruz...onun dısındaki herşeyi 7-8.aylardan itibaren almaya başlayacağız...rabbim hepimize hayırlı,saglıklı evlatlar versin inşallah..

benimde bakmadıgım site kalmadı hatta alıcaklarımı falan herşeyide ayrı bir kagıda yazdım insan cok sabırsızlanıyor bişiler almak icin ama napalım cok az daha sabredicez yarı yolu kat ettik zaten az kaldı bebişlerimize kavuşmaya yerimseniben

ben daha cinsiyetini bile öğrenmedim .. 6. ,7. ayda alış veriş yapmayı düşünüyorum tabii ben de herkes gibi şimdiden heyecanlıyım.. bizde de anneanne şimdiden yelekleri patikleri örmüş mendilleri oyalanmış :)))) ben de küçük de olsa bişey örmek istiyorum bebişime.. sorun şu ki örgü bilmiyorum :sm_confused:

biz kirada oturuyoruz...şimdiki evimiz 2+1 oldugu için yeni eve çıkmaya,3+1 olan eve çıktıgımız zaman bebek odası almaya karar vermiştik...dun istediğimiz gibi bir ev bulduk...olursa inşallah bebek odası almamak için hiç bir engel kalmadı...bebişimiz şansıyla geliyor maşallah

ben karnim burnumda olmadan gezip tozuyorum bu yüzdende bebek odasi ve bebek arabasini almakta kendime engel olamadim.. ayrica bir dolap dolusu kiyafetide hazir oglu$umun .. yani bence erken deil sonucta 1nci trimester bitti kizlar bence karniniz burnunuzda olmadan rahat rahat yapin hazirliklari.. tabi herkes kendisi bilir .. benim görümcemlerde erken daha diyolar ama bana göre erken deil

X