Aşılama Aşilama Sonrasi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ayyyyy beklemek çok zor yaaaa bugün yada yarın regl olmassam biraz ümitlenicem gülşencim yatıp kalkıp dua ediyorum :) yüce rabbim ümitlerimizi boşa çıkartmasın.

ayyyyy beklemek çok zor yaaaa bugün yada yarın regl olmassam biraz ümitlenicem gülşencim yatıp kalkıp dua ediyorum :) yüce rabbim ümitlerimizi boşa çıkartmasın.

düşünememeye çalış canım adeti düşündükçe gelmeyeceği varsada geliyo inşallah tatlım inşallah hamilesindir Allah çok büyük ona sığın yardım iste bugün cuma hayırlı cumalar olsun hepimizin karnı bebeklerle dolsun AMİİİİNNNNN:Saruboceq:

Amınnnnnnnnnnnn :) Çok gÜzel yazmıŞsın emınecım teŞekkÜr ederım :)

kıslarrr ben hamile değilim sanırım sabah idrar testi yaptım negatif çıktı :KK43:((((

dün yada bugün regl olmam gerekiyordu dün olmadı bu sabah hevesle bi bakıyım dedim yok :KK43:(

dün yada bugün regl olmam gerekiyordu dün olmadı bu sabah hevesle bi bakıyım dedim yok :KK43:(

canım artık sonlarına gelmişsin biraz bekle idrar testinde hemen çıkmıyo kanda baktır istersen o kesin sonucu verir sana.bak benimde bugün moralim çok bozuk nedense içime bir korku düştü sanki olmadı gibi geliyo hiçbir belirtim de yok sende varmı bişeyler

yaaaa bende gögüslerimin şişliği dışında bir belirti yok inş.. erken olduğu için çıkmamıştır kendi kendimin moralini bozmaya ne kadarda meraklıyım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mafoldumben

yaaaa bende gögüslerimin şişliği dışında bir belirti yok inş.. erken olduğu için çıkmamıştır kendi kendimin moralini bozmaya ne kadarda meraklıyım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa mafoldumben

kendimizi 2 türlüsüne de alıştırmalıyız olada bilir olmayada bilir bende adet olcakmışım gibi hissediyorum bugün.

doğru söylüyorsun şekerim öğlenden beri kendimi çok halsiz hissediyorum moralimide bozdum yüce rabbim en doğrusunu bilir hayırlısını verir.

gülşennnn bi aksilik olmassa hamileyim canım sendende güzel bir haber bekliyorum :)

gülşennnn bi aksilik olmassa hamileyim canım sendende güzel bir haber bekliyorum :)

slm canım aşılama sonucumu hamılesın bende 30 ekımde oldum ılk aşılamamı dah aıkı gun war sonuca ara ara karnım agrıyo adet olcam gıbı sdennde boyle seyler olmusmuydu yazrsan sewınırım canım

test sonucu negatıf yazmıssın aldınmı mujdelı haberı

ınsallah bebek gelmıstır

bızde ılk defa aralık ayında asılama deneyeceğiz kısmetse..:Saruboceq:

test sonucu negatıf yazmıssın aldınmı mujdelı haberı

ınsallah bebek gelmıstır

bızde ılk defa aralık ayında asılama deneyeceğiz kısmetse..:Saruboceq:

canım perşembe gününden beri idrardan ko ntrol etmeye çalışıyorduk ilk testlerim negatif çıktı sonra cmtesi günkü teste akşam iş dönüşü bir baktım gölge gibi 2. çizgi var pazar sabahtan ve salı sabah testi tekrarladım çizgi soluk pembeye dönüştü. dünde zaten kan tahlili yaptırdık. bebiş varmış :) evet canım aşılamayla hamile kaldım ilk aşılama denememizdi. inş... bir sorun olmazda sendende alırız hamiş haberlerini :)

slm canım aşılama sonucumu hamılesın bende 30 ekımde oldum ılk aşılamamı dah aıkı gun war sonuca ara ara karnım agrıyo adet olcam gıbı sdennde boyle seyler olmusmuydu yazrsan sewınırım canım

evet canım yaaa sancım çok oldu dedim regl olucam sanırım bide sivilcelerimde çıktı ama çok şükür olmadı ve hamiş haberini aldık. bende 28 ekimde yaptırmıştım :)

slm bende 16ekımde yaptırdım asılamamı su an hamıleyım bı sorun cıkmazsa ınsallah cuma doktora gıdıcem keseye bakıcak erkenmı acaba sız ılac kullanıyomusunuz yada ıgne bıde akıntınız varmı bende yok gogusumdede kararma yok sızde belırtı varmı hıc

benim adet sancısı gibi sancım var gögüslerimde bir değişiklik yok sende nasıl oldu nasıl anladın hamile olduğunu

benimde 3 gün oldu arkadaslar asilamami oldum.ama agrilarim cok fazla ama benim 2 asilamam:KK43:(üstelik bu gün kötü olaylar da yasadim cok sinirlendim bi etkisi olurmu aceba cok korkuyorummm.ne olur biseyler yazin kizlar.

X