Aşılama Aşilama Sonrasi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
mrb arkadaşlar bende yeni katıldım ve sizin gibi hamile kalamayan bir bayanım :KK43:( benimde sorunum pko.. çok tedavi gördüm..artık doktorum aşılama kararı aldı..şu anda GONAPHENE kullanıorum hapım bitince aşılama olucak çok endişeliyim..

bende bugn ilk aşılamamı oldum... stres sıkıntı yedi bitirdi vallahi beni. çok şükür geldi geçti. allah hepimizin göbişini doldursun inşallahhhhh.alkisalkisalkis

bende bugn ilk aşılamamı oldum... stres sıkıntı yedi bitirdi vallahi beni. çok şükür geldi geçti. allah hepimizin göbişini doldursun inşallahhhhh.alkisalkisalkis

amiin inş yaaa.
hayırlı olsun aşılaman
adet olursam bende başlicaaam aşılamaya kısmetse.
klomen işe yaramıyo bande,inş iğneler yarar

benimde yarın aşılama yaptıralı bir hafta olacak hiç umudum yok aslında ama bilmiyorum Allah isterse olur bi şansımı deneyim dedim bizim hiçbir sorunumuz yok 21 yaşındayım ve 4 senelik evliyim 4 senedirde istiyoruz herhalde kafaya takmaktan olmuyor bide fırsatını buldukça sigara içiyorum düşünmemek için ama olmuyor şu günler geçsinde inşallah oldumu olmadımı çıksa ortaya bir an önce off:çok üzgünüm:

bayanlar meraba benim eşimde sayı 9 milyon morfoloji %14 hAREKETLİLİK %80 aşılamaya yaptırmaya değer mi sizce tutar mı?

yarın aşılamam yapılacak 3 yumurtam var eşimde 17 milyon sperm gebe kalma olasılığım nedir?akannehir

aşılama yapılan gün yasak, ama ertesi günden itibaren bir yasak duymadım ben...bize aşılamadan sonraki 3 gün ilişki verdi doktor...hem aşılamanın normalden farkı ne ki

selam arkadaşlar siteye yeni katıldım ilk aşılamda cinsel ilişki yasak değildi ama bu ikinci aşılamam doktorum kesinlikle yasak diyor

selam arkadaşlar siteye yeni katıldım ilk aşılamda cinsel ilişki yasak değildi ama bu ikinci aşılamam doktorum kesinlikle yasak diyor

aman bacım kim aklına ne eserse onu söylüyor doktorlara güvenemiyor insan hep farklı farklı şeyler söylüyor bence sen kaçın ilişkiden şimdilik ben ikikez aşılama oldum ikisindede yasak deyil dediler ben yinede yapmadım ve bayranda da gecen ay tüp bebek yaptırdım oda tutmadı senağlama:nazar: ve evliliğim 6yıl oldu hiç ikimizdede sorun yokken olmuyor doktorun enson dediği şey allahasıgının hepsi boş bacım rabbim dilesin yeterki işallah iyi haberini alırız :Saruboceq:

nehir 1001 aşılamaylamı anne oldun aşılamaysa kaçıncıda tuttu bende bugün ilk aşılama oldum tutma ihtimali varmı, çoğu kişi ümitlenme dedi aşılama nezamanda bir oluyor nilginiz varmı?:nazar:

nehir 1001 aşılamaylamı anne oldun aşılamaysa kaçıncıda tuttu bende bugün ilk aşılama oldum tutma ihtimali varmı, çoğu kişi ümitlenme dedi aşılama nezamanda bir oluyor nilginiz varmı?:nazar:

iki aşılama arasında bir ay geçmesi yeter diye biliyorum ben..bu arada senin sonucun ne zaman belli olacak

bu arada tututp tutmama işi hiç belli olmaz.ilk aşılamayla bile hamile kalan bi sürü insan var.bir yandanda 3-4 aşılama hatta bi o kadarda tüp bebek deneyip negatif çıkanda o kadar fazlaki.inşallah Allah yüzümüzü güldürür bizim.

Merhaba arkadaşlar

19 Nisanda bende aşılama yaptırdım sonuç bekliyorum. Hepimiz hakkında allah hayırlısını nasip etsin

hayırlı olsun arkadaşım inşallah tutmuştur. bende 01.08 yaptırdım ilk aşılamamdı. Kesin tutmaz gözüyle bakıyordum ilk tutmuyor falan denilince yaptırmama rağmen hep adet olmayı bekledim en ufak bir his yoktu içimde. 2 gün gecikti adetim ki normalde çok düzenlidir. Tedaviden olabilir diye düşündüm. Önce evde yaptık test belli belirsiz bi çizgi belirdi yine inanamadım ilaçların etkisi falan sandım. Dün kanda gebelik testi yaptırdım ve pozitif çıktı süprizzzzz yani burdan şu çıkıyor kesinlikle Yüce Rabbim isterse oluyor. ilki tutmaz diye bir şey yok.

canım senn adına çook sevindim inş.9 ay sağsalim geçirip bebeğini alırsın kucağına..bende bidaki ay yaptırcam aşılama bunun için önein var mı nelere dikkat ettin yoksa oluruna mı bıraktın??

X