Aşılama Aşilama Sonrasi?

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

funfun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
13
0
selam arkadaşlar aşılama sonrasında bhcg testi yaptırmam için kaç gün geçmesi gerekir? benim 16 ocakta ilk aşılamam yapıldı. normalde regl tarihim 27-28 ocak ama hala yok. sadece 2 gündür ara ara gelen inanılmaz adet sancım var belime de vuruyor. bir süre sonra geçiyor. sanki adet olucam ama olamıyorum. sizde de aşılama sonrasında böyle birşey oldu mu? çok korkuyorum? ne yapmalıyım arkadaşlar?

selam arkadaşlar aşılama sonrasında bhcg testi yaptırmam için kaç gün geçmesi gerekir? benim 16 ocakta ilk aşılamam yapıldı. normalde regl tarihim 27-28 ocak ama hala yok. sadece 2 gündür ara ara gelen inanılmaz adet sancım var belime de vuruyor. bir süre sonra geçiyor. sanki adet olucam ama olamıyorum. sizde de aşılama sonrasında böyle birşey oldu mu? çok korkuyorum? ne yapmalıyım arkadaşlar?

OLUYOR CANIM.ağrı normal.ben 14 ocakta aşılama olmuştum. dün adet oldum. 2 gün gecikmişti. 2 gün bekle öyle yap bence....umarım olumlu olur

teşekkür edrim canım inşaallah olumluıdur. ama herşey adet belirtileri gibi :KK43:((

bozma moralini hamileliktede zaten sancı falan oluyormu belkide hamilesindir pozitif düşün canım ve inşallah hamilesindir

merhaba bendede aynısı oluyor bende bu ayın altısında yaptırdım aşılama bende merak ediyorum sanki hastalancakmış gibi olunca üzülüyorum

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım yarın aşılamam olacak ve çok korkuyorum.zormu oluyor.

slm arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım yarın aşılamam olacak ve çok korkuyorum.zormu oluyor.

hoşgeldin nes aramıza bende yeni üye oldum sayılır ama bir aydan fazla burda yazılanları okuyorum bende nasibse bu ay aşılama olucak benimde pek bilgim yok ama açı olmadıgını söylüyolar senin problem ney arkadaşım, hakkımızda hayırlısı olsun tekrar aramıza hoş geldin:1hug:

hoşgeldin canım hadi hakkında hayırlısı olsun başarırsın inşallah,bol şanşlar,kendini zorlama,stres yapma rahat olve bol bol dinlen canım,a.s.

hoşbulduk tofita nesli arkadaşım.yazın için teşekkürler.evet aşılamamı dün oldum acı biraz oluyo ama okadarına dayanıcaz artık.benim hiç bir sorunum yok arkadaşım.1 yıl önce 4 aylık bebeğim düştü.ama daha sonra olmadı eşimle yaptırmaya karar verdik ve dün yaptırdık.inşallah allahım hepimiz hakkında hayırlısını versin.senin sorunun ne arkadaşım.

hoşgeldin canım hadi hakkında hayırlısı olsun başarırsın inşallah,bol şanşlar,kendini zorlama,stres yapma rahat olve bol bol dinlen canım,a.s.

hoşbulduk canım.amin inşallah arkadaşım allahım hepimize hakkımızda hayırlısını versin.sizlerle birşeyleri paylaşınca dahada rahatlıyorum ve buradaki ilk arkadşlarımda birisin.aranızda olmaktan çok mutluyum:teytey:

pink rose senin ne sorunun var arkadaşım hiç aşılama yaptırdınmı.ne kadar beklememiz gerkiyo ne zaman test yapmalıyız.

hoşbulduk tofita nesli arkadaşım.yazın için teşekkürler.evet aşılamamı dün oldum acı biraz oluyo ama okadarına dayanıcaz artık.benim hiç bir sorunum yok arkadaşım.1 yıl önce 4 aylık bebeğim düştü.ama daha sonra olmadı eşimle yaptırmaya karar verdik ve dün yaptırdık.inşallah allahım hepimiz hakkında hayırlısını versin.senin sorunun ne arkadaşım.

çok üzüldüm arkadaşım bebişini kaybetmene vardır ondada bi hayır en azından hamile kalmışsın tabi kaybetmek mutlaka zordur benim sorunum eşimin sperm sayısının düşük olması bende nasibse bu ay aşılama yaptırcam inşalah senin ve senin gibi aşılama yaptırıp bekleyen arkadaşlarımın:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: böyle bebişleri olur...:1hug:

çok üzüldüm arkadaşım bebişini kaybetmene vardır ondada bi hayır en azından hamile kalmışsın tabi kaybetmek mutlaka zordur benim sorunum eşimin sperm sayısının düşük olması bende nasibse bu ay aşılama yaptırcam inşalah senin ve senin gibi aşılama yaptırıp bekleyen arkadaşlarımın:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: böyle bebişleri olur...:1hug:

sağol canım.evet bir bebeğin olacağını sabırsızlıkla beklerken kaybetmek çok zor ama nasibi okadarmış o duyguyu tatmak bile güzeldi.olsun canım ben çok duydum kendi tüpleri kapalı eşinde sperm hiç yok denecek kadar az ama aşılamayla hamile kalanları.inşallah hamile kalırsın canım stres yapma onunda çok etkisi oluyor.inşallah allahım hepimize nasip eder bir gün kucaklarımızın dolu dolu olmasını.:sm_cool::sm_cool:ve bir gün birbirimize güzel haberler veririz.şimdiden hayırlı olsun güzel haberlerini bekliyorum

Meraba arkadaşlar ben bende araniza eni katildim bende bu ay ilk aşilamami yaptiricam çok korkuyorum ama acisi olmuyo diyolar ama inşallah bakalim rabbim herkese hayirlisini nasip etsin

canım ben 2 kez yaptırdım.ilkinde canım çok yandı.dr dediğine göre benim içerisi darmış,o nedenle makasla bir yerleri kestiler ve alet öyle girdi.bir de ben kendimi çok kasıyorum.2.yaptırdığım anestezi altında oldu.ayıldığımda olay bitmişti hiç canım yanmamıştı,kanama da yoktu.tavsiye ederim.doktoruna bir danış.

ben aşılama yaptırdım 6 gün önce cok heycanlıyım kızlar agrım var korkuyom hayırlısı olsun ama cok ümitliyim aranızda aşılamsı tutan varmı acaba

canım ben 2 kez yaptırdım.ilkinde canım çok yandı.dr dediğine göre benim içerisi darmış,o nedenle makasla bir yerleri kestiler ve alet öyle girdi.bir de ben kendimi çok kasıyorum.2.yaptırdığım anestezi altında oldu.ayıldığımda olay bitmişti hiç canım yanmamıştı,kanama da yoktu.tavsiye ederim.doktoruna bir danış.

benim de öyle dedi doktor benide kestiler dar diye sen ne zaman oldun tuttumu::roflol::

Yaw ben bu aşılamayı kolay birşey diye düşünüyodum ama acayip canım yandı:bbo:Birşeylerle rahmi falan çekti dr düşününce bile canım yanıyor...

ben aşılama yaptırdım 6 gün önce cok heycanlıyım kızlar agrım var korkuyom hayırlısı olsun ama cok ümitliyim aranızda aşılamsı tutan varmı acaba

hayırlı olsun arkadaşım inşallah tutmuştur. bende 01.08 yaptırdım ilk aşılamamdı. Kesin tutmaz gözüyle bakıyordum ilk tutmuyor falan denilince yaptırmama rağmen hep adet olmayı bekledim en ufak bir his yoktu içimde. 2 gün gecikti adetim ki normalde çok düzenlidir. Tedaviden olabilir diye düşündüm. Önce evde yaptık test belli belirsiz bi çizgi belirdi yine inanamadım ilaçların etkisi falan sandım. Dün kanda gebelik testi yaptırdım ve pozitif çıktı süprizzzzz yani burdan şu çıkıyor kesinlikle Yüce Rabbim isterse oluyor. ilki tutmaz diye bir şey yok.

ay kızlar şimdi bende korktum acıyor demek birde kesiyorlar ha ay valla gözüm korktu şimdi anestezili yaptırabiliriz belki olabilirmi acaba nedense tüm sıkıntıları kadınlar yaşıyor:1closedeyes:

X