Sir Ağdada En Azaltan Hangisi ???

E

EU1

Ziyaretçi
ardakşlar bi sorum olacak sır agdada en azaltıcı marka hangisi sizzce ben makina kullanıorum ama agda nın azaltıgını biliorum ama hangisi iyi ondada?yerimseniben

ben de şunu merak ediyoru
m. sir ağdayı kullanmak ve ısıtmAK için mutlaka makinesi olmalı mı başka türlü kullanılamaz mı

ben de şunu merak ediyoru
m. sir ağdayı kullanmak ve ısıtmAK için mutlaka makinesi olmalı mı başka türlü kullanılamaz mı

platonik marka sir ağda aldım cezvesiyle birlikte satılıyor ocakta ısıtıp eritiyorsun tabletler halinde kullanımıda rahat tavsiye ederim fiyatı 6 ytl idi sanırım

ipek sir agdayi tercih ederim hem ipek gibi hemde mis gibi kokuyor

Ben tanaçan kozmetiğin sir ağdasını kullanıyorum hem bazı kılların tamamen yokolmasını sağlıyor hemde kızarıklık yok denecek kadar az oluyor hatta hiç olmuyor diyebilirim. üstelik çok hassas bir cildim olmasına rağmen. pudralı olduğu için olabilir. ben daha önce kartuş ağda kullanıyordum ama kullanımı çok rahat olmuyor. bende konserve ağda ve ısıtıcısı aldım. spatulayla daha rahat oluyor aslında.

ben de epilla sir ağda makinesi aldım ve bugün deneyeyim dedim... ama yapamadım... makineyi alırken hediye edilen kartuşu kullandım; düşündüğüm kadar iyi almadı... ne önerirsiniz..? :1no2:

araştırdığım kadarıyla tanaçan en iyi markaymış...4-6 mart arası Kuaför & Güzellik Kozmetik fuarı var istanbul'da...ordada çeşitli markaları bulabilir numune alabilirsiniz... yerimseniben

Kızlar bu sir ağda eritmek için kullanılan makinalar nerde satılır bilin birileri yardımcı olabilir mi acep ?:1closedeyes:

kuaför malzemeleri satan yerlerde satılıyor...istanbul'dakiler eminönün'deki zazahan'da hem çeşit bulabilirler hem de ucuza satın alabilirler bu tür malzemeleri... yerimseniben

spatulayla kullanmak daha kolay o zaman burdan anladığım kadarıyla, bir de şu pudralı olanları deneyeyim bari, ben kartuşlu denedim bir kere, şu yeşil olanlarından ama beceremedim tam anlamıyla batırdım :1no2:

Vi-vet kartuş ağdalar çok iyi. Azaltma etkisine birebir şahit oldum. Bacaklarım orman gibiydi, şimdi almak için kendim alırsam 20 dk. kuaför alırsa 10 dk. yetiyor. Üstelik 2 ayda ancak alınacak kadar oluyorlar.

ben vi-vet kartışlusundan kullandım ve berbat yaa kartuşun başı çıktı bütün ağda bacağıma döküldü rezillik:S

Ben tanaçan kozmetiğin sir ağdasını kullanıyorum hem bazı kılların tamamen yokolmasını sağlıyor hemde kızarıklık yok denecek kadar az oluyor hatta hiç olmuyor diyebilirim. üstelik çok hassas bir cildim olmasına rağmen. pudralı olduğu için olabilir. ben daha önce kartuş ağda kullanıyordum ama kullanımı çok rahat olmuyor. bende konserve ağda ve ısıtıcısı aldım. spatulayla daha rahat oluyor aslında.

canım tanaçan sir ağdayı naıl temin ettin?nerede satılıyor?hiç görmedim de bende almak istiyorum...

ben vi-vet kartışlusundan kullandım ve berbat yaa kartuşun başı çıktı bütün ağda bacağıma döküldü rezillik:S

bende vivet kartuş pembe olanı aldım.ama üzerinde sadece kol ve bacaklarda uygulayın yazıyor.oysaki ben onu pudralı diye hassas bölgeler için almıştım.bu ürünü hassas bölgede kullanan var mı???

evet tanaçan en iyi markaymış arkadaşlar...zaten kartuşlardan en pahalısı tanaçan marka olanlar...pahalı dediğim diğerlerine oranla bikaç ytl fark var arada...kozmetikçilere tanaçan marka kartuş dersen varsa verirler...genelde vivet veya sesu oluyor ama...hatta watsons'da bile tanaçan bulamamıştım rastgele bi kozmetikçide buldum...

Ipek sir ağdayi ben kullandim hiçte kolay değil alamiyosun tüyleri bile kullanimi da zor iyi bilmek lazim

bende vivet kartuş pembe olanı aldım.ama üzerinde sadece kol ve bacaklarda uygulayın yazıyor.oysaki ben onu pudralı diye hassas bölgeler için almıştım.bu ürünü hassas bölgede kullanan var mı???

canım iyi ki okumuşsun, bir iki kişiden pudralı diye hassas bölgesine yapan duymuştum.. ama diyeyim, hiçbir markanın hiçbir çeşit kartuşunu hassas bölgenizde, yüzünüzde fln kullanmayın! kartuşlar sadece kol, bacak falan gibi düz bölgelerde kullanılıyor....

ben burdaki bir kuaföre danıştım hangi marka ağda önerirsiniz diye oda kuaförde kullandığımızı siz temin edemessiniz dedi zaten sadece profösyeneller kullanabilir evde yapamassın asla dedi ..ve marka olarak bir çok marka kozmatikçilerde ama kesinlikle konserve sir ağda dedi diğerlerini önermiyorum dedi..bende kartuş kullanıyordum ..konserve alıcam bakalım nasıl olcak..

disk olanlardan yüzde ve hassas bölgede kullanan var mı :CüvCüv:

X