Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

Arkadaşlar merhaba yazıları okuyunca merak ettim ben bu hafta 15 haftalık olacak ikili test yaptırdım fakat bende bhcg yazmıyor HCGB yazıyor merak ettim acaba aynı şeymi ve karşısındaki değer 54.93
merak ettim cevabınızı bekliyorum teşekkürler

12 haftalıkken yaptırdım ve free beta hcg:21,13 çıktı.benimde oğlum olcak ve hiiiiçç miğdem bulanmadı sürekli öğürüyorum ama hiç kusmadım miğde bulantım fazla olmadı..ve allah gönlümüze göre verdi.rabbim hepinizin gönlüne göre versin.:teytey:

Arkadaşlar merhaba yazıları okuyunca merak ettim ben bu hafta 15 haftalık olacak ikili test yaptırdım fakat bende bhcg yazmıyor HCGB yazıyor merak ettim acaba aynı şeymi ve karşısındaki değer 54.93
merak ettim cevabınızı bekliyorum teşekkürler

canım 15 haftalıkken ikili test yapılmaz ama.15 haftalıkken üçlü test yaparlar.belki o yüzden yazmaz.11 14 haftalar arasıdır bu test..orda free beta hcg die bişi var oraya bak bakım bi.:bbo::sm_confused:

Arkadaşlar 12.haftada 21,3 Değerim Bakalim Haftaya Cuma Söylerse Cinsiyetini Yazarim Ama Ilk Bebeğimde 53 Dü Ve Kizim Oldu

çok merak ettim canm neymiş cinsiyeti öğrendinmi benim değerimle aynı ve benim bi roğluşum olcak:CüvCüv:

11+5 haftalıkken ikili testte free beta hcg 131 çıktı şimdi baktımda kimsenin bu kadar yüksek değil doktor risk yok dedi ama ben huzursuz oldum şimdi

benım 13+2 de 2 li testim yapıldı bhcg 16 çıktı oglum oluyo...çin takvimi bebek sağda az bulantı ne varsa tut benım.yalnız göbüş sivri değil...göbüşü her gören kız diyodu..hehe

arkadaşlar 12 +5 ikili test yaptırdım.sonuclarım normalmiş.doktorum cinsiyeti hakkında hi bişey sölemedi.
serbest beta hcg:40.9
pappa:3.52 cıktı.
doktorumu degiştirecem.adam hiç bi bilgi vermiyor.acıklama yapmaktan aciz.sinir oldum.ilk cocugumuz haliyle heyecan var.ama doktorum hiç tatminkar konusmuyor.sizce nasıl sonuclarım.ayrıca van'da ikamet eden arkadaşlardan ricam.bana tavsiye edebilecekleri kaliteli bi doktor var mı acabab?

11+5 haftalıkken ikili testte free beta hcg 131 çıktı şimdi baktımda kimsenin bu kadar yüksek değil doktor risk yok dedi ama ben huzursuz oldum şimdi

free beta hcg oranım 131 di.bu orana göre kesin kız diyordum doktorda cinsiyet için ilk gittiğimde göstermiyor ama kıza benziyor demişti.ama bebeğim cuma günü şimdiye kadar göstermediği pipisini gösterdi :) demek istediğim free beta hcg ye inanmayın en azından bende ters tepti

selam arkadaşlar bende 3 gün önce yaptırdım ikili testimi benim free beta hcg değerim 41 çıktı. Bugün de doktora gittik kontrole bebişimiz kıpır kıpırdı :)) Cinsiyet için şimdilik bişi sölemek pek doğru olmaz görünmüyo pek ama kıza benziyo gibi dedi. Bakalım ne olucak 1 ay sonra kesin sonuç belli olucak. Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar versin.

arkadaslar benim test sonucum ya bir anormallikmi var bilmiyorum ama aynen yaziyorum

free beta hcg 2.6mom
plasma protein a 1.2 mom
nuchal translucency 83 mom

ben bisey anlamadim bundan :KK43:

ben 12+3te ikili test yaptırdım arkadaşlar.sonucu 113 çıktı.kimsenin 100lü değerlerde çıkmamış.umarım bir yanlışlık yoktur.

peki tam ortası çıkarsa ne olacak yani benimki 50 çıktı,şimdi kızmı erkekmi.....

benim hcg 29 çıktı ikilide ve benimde oğlum olacak
ama benim çok midem bulanıyor hala

a.s.ikili testte bhcg m 77 cıktı.11+4 te yaptırmıştım testimi..14+2 de dr'um cinsiyetine erkek dedi.bende de tutmadı yani

Son düzenleme:
bende tuttu. 50 nın uzerındeydı hcg kızım olucakmıs bugun ogrendık...

arkadaşlar mraba ben aranıza yeni katıldım ikili test yaptırdımdoktor iii çıkmadı diyo amniosentez önerdi ama doktor bana çocuk hakkında hiç bilgi vermiyo uyuz oldum valla moralim çok bozuk .sizdede yüksek çıkan varsa değerlerini yazabilir mi ben benimkinden bişiy anlamadım şimdiden tşklerrr:çok üzgünüm:

arkadaşlar mraba ben aranıza yeni katıldım ikili test yaptırdımdoktor iii çıkmadı diyo amniosentez önerdi ama doktor bana çocuk hakkında hiç bilgi vermiyo uyuz oldum valla moralim çok bozuk .sizdede yüksek çıkan varsa değerlerini yazabilir mi ben benimkinden bişiy anlamadım şimdiden tşklerrr:çok üzgünüm:

X