Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

baktım canım. senin sonuç kağıdını benim üçlü testteki sonuç kağıdıma benzettim ondan sordum. başka bir kağıt daha vermediler mi peki? ikili testte tek kağıt mı verdiler?
Evet cnm bi tane kagıt ve 2adet ultrason görüntüsü dışında başka kağıt vermediler.acaba benmkidemi kız

Evet cnm bi tane kagıt ve 2adet ultrason görüntüsü dışında başka kağıt vermediler.acaba benmkidemi kız
canım hamilelik takvimin 19. hafta diyor. görülür atık canım çok net görülür hemde. her labaratuvar farklı çıktı veriyor demekki canım. en kısa zamanda gidip doktora rahat rahat öğrenebilirsin canım.

canım hamilelik takvimin 19. hafta diyor. görülür atık canım çok net görülür hemde. her labaratuvar farklı çıktı veriyor demekki canım. en kısa zamanda gidip doktora rahat rahat öğrenebilirsin canım.
Yok cnm biliyorum zaten girdim ama renkliye girip kesin emin olmak istiyorum burdaki kişilerin yazıklarını o kadar okudumki çok şüpheye düştüm o yüzden renkliyi bekliyim diyorum

İkili testte beta hcg 100 üzerinde çıkan arkadaşlar sağlıklı doğum yaptınız mı ya da doktorlarınız hiç riskten bahsetti mi. Benim diğer değerler normal ama beta hcg 105 çıkınca dawn sendrom biyokimyasal riskim 1/100 çıktı ve dojtorum içimizde kuşku kalmasın harmony test yapalım dedi ama ben şimdi çok tedirgin oldum. Fikri olan var mı?

Yanl
ikili test yaptıran arkadaşlar. ikili test sonuçlarınızdaki freebhcg değerinizi ve bebeğinizin cinsiyetini yazarmısınız. çok önemli bir araştırma yapıyoruz.galiba çoğunda tutuyor. a.s free bhcg sonuçlarınıza göre erkenden bebeğinizin cinsiyetini drunuz söylemese bile öğrenebilirsiniz. bu teze göre bhcg değeri 50 altıysa ki 20 ve 10 rakamlarda daha yüksek erkek,50 üzeri kız bebek demekmiş. eğer ikili test yaptırıp hala öğrenemeyen varsa yardımcı olmuş oluruz.bende sonuçlarımı yazıcam inşallah.yerimseniben
tutmuyo

bı oncekı gbelıgımde b-hcg degerım 76 ıdı ve bebek erkektı bu gebeliğimse 48 ıdı ve bebeğiöm kız bu değerle cınsıyetın bır alakası yok b hcg degerının normalde dusuk olması gerekıyor cunku bu hormon plasenta olusana kadar pik yapıor ve plasenta olusumundan sonra kanda dusuyor ve belırlı bır sevıyedce kalıyor normal olan dusuk olması eger b hcg yksek cıkıorsa bebeğin kız oldugunu degıl hormonlarda bır problem oldugunu gösterıyor

İkili testte beta hcg 100 üzerinde çıkan arkadaşlar sağlıklı doğum yaptınız mı ya da doktorlarınız hiç riskten bahsetti mi. Benim diğer değerler normal ama beta hcg 105 çıkınca dawn sendrom biyokimyasal riskim 1/100 çıktı ve dojtorum içimizde kuşku kalmasın harmony test yapalım dedi ama ben şimdi çok tedirgin oldum. Fikri olan var mı?
Benimde 97 çıktı canım. O yüzden biyokimyasal risk yüksek çıkıyor. Ama perinatolog kombine riak önemli dedi. O normal çıktı şükür. Fakat plasenta sorunu olabilir dedi fakat daha bundan bahsetmek için çok erken diye vurguladı. Bir de benim bu değerlerin sıkıntılı olması normal canım. 35 yaşında hamile kaldım. Amniyosentez istemediklerine dua ettim canım.
Ayrıca arladaşım daha 27 yaşında bir hün arayla iki farklı laboratuvar da ikili test yaptırdı. İkisinde de risk çıkmadı ama beta hcg değeri birinde 120 diğerinde 48 çıktı. Aradaki fark çok büyük değil mi? Bir günde bu kadar düşüş olur mu ki. İnsan neye inanacağını şaşırıyor. Allah hepimize sağlıklı bebişler nasip etsin inşaallah canım

benim ikili testte total hcg seviyesi yazıyor ve 172 sonucu her laboratuvarda farklı galiba :KK43:

Ya bnimkinde free falan bişey yazmıyor t-hcg yazıyor o mu cinsiyet belirliyor anlamadım :)

Yabancıb ir sitede görmüştü. Free betahcg MOM Değeri ve papp a MOM Değeri 1.0 dan yüksekse kız olma ihtimali yüksek miş. Düşük ise erkek. Tabii ikili t arama testi sonuçlarına göre. C insiyeti belli olan arkadaşlar bakar mı acaba

Bende papp-a 1361.30 ng/mL mom 1.05 ,
bhcg1 144141.0 mlU/mL mom 1.54 yaziyo
Free olan deger neden yok ya :KK43:

X