Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

ben 17.haftamdayım ikili testte bhcg 42 çıktı daha belli değil doktor bişey demedi bakalım ne olacak

ikili testim 45 di bebişim erkek.ilk ete aş erdim ekmeğin içinden tiksindim çaydanda tiksindim.bunlar tuttu bende .

slm arkadaşlar sanırım bendede tuttu bhcg değerim 29,12 dr um pipi gördü.Dilerim Allah'tan kuzucuklarımızı sağlıkla alalım kucağımıza.:CüvCüv:

benim kızımda f bhcg 72 çıkmıştı,bu bebeğimde 54 çıktı.ama 14 haftalıkken doktor erkeğe benziyor ama kesin konuşmak için erken demişti.şu an 15 haftalık haftaya kesinleşir.paylaşırım o zaman...

benim de ikili testim haftaya yapılacak, bakalım cinsiyeti gorebilcek miyiz. goremesek de freebhcg degerine gore benim icin tutacak mı :) haftaya ben de paylasıcam

ikili testte beta hcg den kasıt hCGb ise 72 çıktı benim doktorum tahmini şimdilik erket 1 hafta sonra netleşecek

benim tam 13 haftalıkken yapılmıştı ve 12.028 çıktı cinsiyeti işallah yarın belli olucak:)

12.haftada yapılan testte 31.37 çıktı.
ayrıca internette gördüğüm bir yerde şöyle yazıyordu
erken gebelikte miğde bulantısı yok ise YOKTU
canınız ekşi istiyorsa LİMON YEDİM HEP
kocanız sizle beraber kilo alıyorsa 9 AYLIK GÖBEK OLDU VALLA:))
ve hatırlıyamadığım birçok belirtiye ve hatta %95 hislerime göre erkek olması gerekiyordu
ve hatta çin takvimi bile erkek çıkmıştı
ama bugün öğrendim.prensesim geliyorhihoyyyt
artık kimse inandıramaz valla beni bu hurafelere:uhm:

valla arkadaşlar benim free beta 38 idi,devamlı turşu ve limona düşkünlüğüm vardı ve hala var.erkek olacağını öğrendik 3 boyutlu ultrasonda 14 haftalıkken.çok şükür yarabbim sağlıklı olsunlarda hepimizinki hayırlısı ile.

bende bugün öğrendim yediklerimizle hiç ilgisi yok canım hep tatlı çekerken prensesimiz bugün gösterdi kendini

valla mı. ay ne sevindim.benimde çin takvimine göre erkek diyor ama ben kızım olsun çok istyrm.şubat da hamile kaldım.şuan 6 haftalığız.cinsiyetin belli olmasına daha var.ve ben meraktan ölüyrm.

bende kısmet olursa pazartesi doktora gidicem inşallah gösterir kendini 12 haftalıkken doktorum bir şey söylemedi şimdi 16 haftalıgım ögreniriz inşallha hayırlı evlat saglıklı olsunda ama illaki gönülde bir şey yatıyor bizimde kız yatıyor nasip erkek olursa üzülmüyecegim tabikide bebegim o benim allahım hapimizi kurtarmayı nasip etsin

12+3 ken yaptırdık ikili testi freeB-hcg 54.59 çıktı tatlıyı daha bir haftadır yemeye başladım o da biraz zorla hala kötü yapıyor benii ve oğluşum geliyorrrr bende tutan tek şey çin takvimi olduuuuuuuu:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

merhaba benim 12 haftalıkken beta hcg 26.8 çıktı ense kalınlığıda 1.9mm çıktı ve bugün öğrendim hayırlısıyla bir oğlum olacakmış

bende ögrendim kızım olacak bende çin takvimide ikili test sonuçuda tutmadı
allahım saglıkla kurtulmayı nasip etsin

X