Ikili Testte Bhcg Ve Cinsiyet

mimoza

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2007
2.845
24
ikili test yaptıran arkadaşlar. ikili test sonuçlarınızdaki freebhcg değerinizi ve bebeğinizin cinsiyetini yazarmısınız. çok önemli bir araştırma yapıyoruz.galiba çoğunda tutuyor. a.s free bhcg sonuçlarınıza göre erkenden bebeğinizin cinsiyetini drunuz söylemese bile öğrenebilirsiniz. bu teze göre bhcg değeri 50 altıysa ki 20 ve 10 rakamlarda daha yüksek erkek,50 üzeri kız bebek demekmiş. eğer ikili test yaptırıp hala öğrenemeyen varsa yardımcı olmuş oluruz.bende sonuçlarımı yazıcam inşallah.yerimseniben

Ben de merak ettim doğruluk payını, aranızda bu testi yaptıran arkadaşlar yok mu ya...

var hayatım ben benım bebegım ıkılı testte 12.08 cıktı ama kızzzzzzzzzzzz benımkı tutmadı cın takvımı ve tum hersey erkek dedı ama kıssssssssss hihisırnaşık şey

benim hersey,m tuttu beta degerim düşüktü hatta dıs gebelikten süphelenildi ikili test yaptırmadım cin takvimi falan hersey tuttu oglum olacakmış beta degerimde 42 ydi bu arada

ikili testte 26 çıktı ve erkek.daha önce bunu duymuştum bhcg değeri ile cinsiyetin alakası varmış.israilliler bulmuş bunu.

birde bhcg düşük olan annelerde mide bulantısı da daha az oluyormuş.dolayısıyla bulantısı az olanların oğlu olabilir diyorlar.

var hayatım ben benım bebegım ıkılı testte 12.08 cıktı ama kızzzzzzzzzzzz benımkı tutmadı cın takvımı ve tum hersey erkek dedı ama kıssssssssss hihisırnaşık şey

hayret ettim kız hele onlu çıkanların%99 erkek.:uhm:. ilk seni duydum.neyse arkadaşlar gerçekten bu bilimsel bi konu isterseniz vikipedia dan ikili test ve cinsiyet konusunu okuyabilirsiniz.ama arkadaş ikili testte 11ile 12. haftada yapılanlar tutuyomuş.acaba sen 14. haftadamı yaptırdın merak ettim arkadaş. fisfisfis.tabi herşey allahtan ama bu bi araştırma kızlar maksat doğruluğunu ıspatlamak.birebir..yazmaya devam edin etrafınızada sorun kızlar gerçeklik payını bulalımCADIARZU

benim bi akrabamada 8 ay boyunca kız dediler ama şimdi 4 aylık bi oğlu var bazen bebek pipisini saklıyabiliyomuş aklında bulunsun

11haftalıktı yaptırdıgımda yaa çüçüsü felan yok vallaha CADIARZU bende tutmadı ama herkeste tutuyo nasıl oluosa yaff

Kizlarr Slm Benim Duyduyuma Göre Bulantisi çok Olanin Oğluuu Uykusu çok Olanin Dakizi Oluyorr... Eltimm Lavabodan çikmazdi Ve Oğlu Olacak Bakalim Bende Sürekli Uyuyom Yaa Hadi Hayirlisi Artikkk

Arkadaşlar Bulanti Uyku Kusma Aşerme Bunlar Bilimsel Değil.ve Kişiden Kişiye Değişiyor. Genelleme Yapamayiz.ama Ikili Testteki Frebhcg Değeri Ile Ilgili Bilimsel Araştirmalar Var. O Yüzden özellikle Ikili Testteki Bhcg önemli.

fbhcg olayı doğru ama israilliler etik açıdan uygun olmadığı için açıklama yapmıyorlar yani nasıl nezaman ölçülüyor belli değil.sadece kız yüksek erkek düşük bhcg. bundan başka bi açıklamaları yok olmamalı da zaten. buyüzden bebeğini aldıran cahiller dolu.

fbhcg olayı doğru ama israilliler etik açıdan uygun olmadığı için açıklama yapmıyorlar yani nasıl nezaman ölçülüyor belli değil.sadece kız yüksek erkek düşük bhcg. bundan başka bi açıklamaları yok olmamalı da zaten. buyüzden bebeğini aldıran cahiller dolu.

gökçen canım senin dediğin mshcg denilen ve 6.haftada yapılan bir test.evet bu ahlaka aykırı bir durum.çünkü erkenden olunca kürtaj yapıyorlar.ama bizim dediğimiz 11-14 denilen genelde 12. haftalarda yapılan ikili testteki frebhcg testi.bu test sonuclarına göre 50nin altı erkek üstü kız. ama herşeyde olduğu gibi buda %100 değil.ama bu konudada bilimsel çalışmlar varyerimseniben

Arkadaşlar 12.haftada 21,3 Değerim Bakalim Haftaya Cuma Söylerse Cinsiyetini Yazarim Ama Ilk Bebeğimde 53 Dü Ve Kizim Oldu

hayret ettim kız hele onlu çıkanların%99 erkek.:uhm:. ilk seni duydum.neyse arkadaşlar gerçekten bu bilimsel bi konu isterseniz vikipedia dan ikili test ve cinsiyet konusunu okuyabilirsiniz.ama arkadaş ikili testte 11ile 12. haftada yapılanlar tutuyomuş.acaba sen 14. haftadamı yaptırdın merak ettim arkadaş. fisfisfis.tabi herşey allahtan ama bu bi araştırma kızlar maksat doğruluğunu ıspatlamak.birebir..yazmaya devam edin etrafınızada sorun kızlar gerçeklik payını bulalımCADIARZU

benimde salı günü test yapılacak sonuç ne zaman elime geçerse bende yazarım gerçekten merak ettim şimdi CADIARZU

İkili de mi bu bhcg değerleri var ben üçlü test yaptırdım onda öğrenme şansımız var mı merak ettim bende bu testlerde belli oldugunu duymustum ama nasıl oldugunu bilmiyordum üçlü teste öğrenemezmiyim :asigim:

bendeki değerler
AFP 91,9 IU/ml 2,42 Düzeltilmiş MoM
uE3 5,01 ng/ml 2,00 Düzeltilmiş MoM
HCG 14731 mIU/ml 0,72 Düzeltilmiş MoM acaba bu son değermi cinsiyeti belli eden

bendeki değerler
AFP 91,9 IU/ml 2,42 Düzeltilmiş MoM
uE3 5,01 ng/ml 2,00 Düzeltilmiş MoM
HCG 14731 mIU/ml 0,72 Düzeltilmiş MoM acaba bu son değermi cinsiyeti belli eden

canım bu üçlü test sonucuysa bilemiycem.zaten birkaç kişininki tutmadı.:sm_confused:.yani buda %100 değil. ordaki hcg değeri yüksek galiba bu üçlü sonucun.zaten ikili testlerde en fazla 100lü çıkıyor.tabi ordaki bhcg başka bu başka canım.üçlüye girmene rağmen belli olmadımı hala:uhm:.

X