Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

benim özlerim -5,5 numara , renkli lens kullanıyorum ara ara, amazon kullanıyorum mavi hareli, normalde renksiz oasys kullanıyorum aşırı memnunum yaklasık 10 senedir
Bende oasys kullaniyorum ama 3 sene felan oldu her gun kullanamiyorum artik...

kızlar natural solotıca yellow numaarsız aldım..koyukahve gozum ela oldu cok az yesıle kacıyo ama herkes cokk begendı ve bombelı durmuyo tavsıye ederım :KK51:

Kizlar hafif ela gozlerime aq colors magic green lensi aldim kimse lens oldugunu anlamiyo fakat benim goz rengim cok acik hatta ela gozluyum ondan dolayi olabilir ama tavsiye ederim
Sitesinde daha açık lens gibi duruyor ama sende daha koyu durmuş gibi göz rengin ne renk acaba? Uzaktan anlaşılmıyor güzel durmuş ama yakından damarları gözüküyor lens olduğu belli

Arkadaşlar solotica lenslerinizi hangi siteden aldınız? Yada gidip alabileceğimiz bir yer var mı ( Bursada yaşıyorum )

Sterling grey freshlook neredeyse siyah gözde. Daha önce lensimi yanlıslıkla ters taktıgımda çıkarana kadar mafolurdum acıdan fakat bu lensi henüz ikinci takısımdan mıdır bilmem cok az bir yanma olup gecti:) Lensimi ters kullandigimda hareleri hafifleyip bombesi azaldı ters görüntüsünü paylaşmak istedim sizle:)

Eklentiler

• IMG_20160409_175759.JPG
    IMG_20160409_175759.JPG
    28,9 KB · Görüntüleme: 541
  • IMG_20160409_180021.JPG
    IMG_20160409_180021.JPG
    24,7 KB · Görüntüleme: 535
  • IMG_20160409_175905.JPG
    IMG_20160409_175905.JPG
    36,4 KB · Görüntüleme: 553
Mrb kızlar :)) ben burda yeniyim. Gözlerim koyu kahverengi ve lens almak istiyorum. Lenslerim doğal göz rengime yakın olsun ama taktığımda bakışlarım buğulu olsun istiyorum mesela kahverengi-ela gibi bişey olabilir.
Bakın telefonumdakş uygulama sayesinde şöyle bir lens taktım gözlerime ve bayıldım:KK49::KK49: ama bu lensler hangi renk hiçbir fikrim yok :KK76::KK42:
Resmi paylaşıyorum bu konuda bana yardımcı olur musunuz .

Eklentiler

• image.jpeg
    image.jpeg
    28 KB · Görüntüleme: 642
Mrb kızlar :)) ben burda yeniyim. Gözlerim koyu kahverengi ve lens almak istiyorum. Lenslerim doğal göz rengime yakın olsun ama taktığımda bakışlarım buğulu olsun istiyorum mesela kahverengi-ela gibi bişey olabilir.
Bakın telefonumdakş uygulama sayesinde şöyle bir lens taktım gözlerime ve bayıldım:KK49::KK49: ama bu lensler hangi renk hiçbir fikrim yok :KK76::KK42:
Rainbow galilo sanirim adi ban netten istedigin gibi

Dedigim markaya netten yazop gorsellerine bak cnm ela senin tarif ettigin o marka ben kullanmadm o markayi ama biliyorum

Dedigim markaya netten yazop gorsellerine bak cnm ela senin tarif ettigin o marka ben kullanmadm o markayi ama biliyorum
Sağol canım paylaştığım fotoğraftaki göz lensi ela sencede diymi?
Bildiğin doğal duran lens markası ne ben o markadan araştırıyım Ela lensleri

rainbow giallo deneyebilirsiniz Canım buarada hangi programla lens taktın ben de indiririyim denerim:)

X