Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

toplam 10 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.dark blue - light blue,dark green - light green,dark gray - light gray,dark hazel - light hazel,dark violet - light violet diamond colors renkli lensleri numaralı olarak kullanılabilirmi? -8.00 ve +6.00 dioptir aralığındaki kırma kusurları için idealdir.diamond colors kontaktlenslerinin eşsiz konforu özel kenar eğimi tasarımının bir sonucudur. Diamond colors lensleri ile doğal , sağlıklı ve bol oksijenli gözler sıradan renkli kontaktlenslere oranla,diamond colors lenslerini inceledeğiniz anda oksijen iletimi , ıslanılabilirlik ve konfor olarak diğer renkli lenslerden çok farklı bir yapıda bir kontaktlens olduğunu anlamak hiç de zor değildir..

Diamond colors lensleri özel bir kenar eğimine sahip olduğundan dolayı diamond gözde iken gözyaşından dolayı problemler yaşanmamaktadır.bu sebeple kenar eğimi tasarımından dolayı göz yaşı gözde rahat hareket eder ve bu sayede sürekli tazelenir.diamond colors kontaktlenslerinin eşsiz konforu özel kenar eğimi tasarımının bir sonucudur. Diamond colors lensleri ile doğal , sağlıklı ve bol oksijenli gözler sıradan renkli kontaktlenslere oranla,diamond colors lenslerini inceledeğiniz anda oksijen iletimi , ıslanılabilirlik ve konfor olarak diğer renkli lenslerden çok farklı bir yapıda bir kontaktlens olduğunu anlamak hiç de zor değildir
selam bende diamond colors light grey ve dark green kulandım ama okadar para diamond colorsa verecegime rainbova versem gam yemezdim nerdeyse aynılar birebir rainbow diamond colorstan daha gösterişli 23 senelik lens kulanıcısıyım okadar araştırmama ragmen diamond colorsun üretimini nerde kökü nerde kimler hangi firma yapıyor ipucu yokkk koreden ne oldugu beli plmayan lensleri türkiyeye getirip matbaada diamond colors etiketi bastırıp boş şişelerin üstüne yapıştırıp dünya paraya satıyolar nekadar komiki bende bu tuzaga düştüm freslooku üreten firma beli soloticayı üreten firma beli amazon colorsu sophistici üreten firma beli vesaire vesaire bütün markaları üreten firma beli kökeni nerden üretimi nerden beli ama maalesef diamond colorsun üretici beli degil çünkü koreden türkiyeye kaçak yolarlan üç kuruşa gelipte faiş rakamlarlan tüketiciye yani bizlere satıyolar nekadar komik diamond colorsun camının üstündeki etiket yapıştırma elinle hafiften kaldır kalkıyor kazımana bile gerek yok sakın tuzaga düşmeyin

siyah gözlerim var cok tatlı yeşil yada mavi doğal duran lens hangisi uygun bana kızlar acaba ? Damarli gibi hareliler bence daha cok ben buradayım diyor gibime geliyor sizce

fxeyes marka lens öneriyorum evet biraz pahalı ama muhteşemler tam renk tam konfor fiat pahalı gelirse amazon colors freslook solotica sopistic benim önerim bunlar

freshlook, elegance, bausch lomb ve solotica kullandım. maalesef soloticayla geç tanıştım. soloticayı kullanınca diğerlerine verdiğim paraya acıdım. ayrıca gözlerimi de çok rahatsız ettiler. ben soloticayı tavsiye ediyorum. özellikle cristal rengi harika.

Merhabaa yeni üyeyim yardımcı olursanız cok sevınırım.Yaklasık 2 haftadır lens kullanmak ıstıyorum.16 yasımdayım.4 yıldır gozluk kullanıyorum.Sonunda bugun muayene olmaya gıttım.Doktor titiz kullanacagına soz verırsen yazıcam felan dedı yazdı.Bi kaç marka önerdi.İnanın markaları okuyamıyorum doktor yazısı sonucta :KK70: Sadece bir focusu okuyabılıyorum.Oksıjen oranı fazlaymış.Ben hep freshlook almayı dusunmustum herkesın goruslerı olumlu yondeydı.Ama freshlook deyınce kesınlıkle hayır dedi.Goz numaram 4 olmus , zaten artmaması mumkun degıl artık gozlugu taktık bir kere.Goz numaramdan dolayı renklı lens kullanamazsın cunku oksıjen oranı az dedi.Biz de annemle gride karar kılmıstık bile :KK70: Yani sizce renkli kullanmama engel mi ?

Son düzenleme:
Merhabaa yeni üyeyim yardımcı olursanız cok sevınırım.Yaklasık 2 haftadır lens kullanmak ıstıyorum.16 yasımdayım.4 yıldır gozluk kullanıyorum.Sonunda bugun muayene olmaya gıttım.Doktor titiz kullanacagına soz verırsen yazıcam felan dedı yazdı.Bi kaç marka önerdi.İnanın markaları okuyamıyorum doktor yazısı sonucta :KK70: Sadece bir focusu okuyabılıyorum.Oksıjen oranı fazlaymış.Ben hep freshlook almayı dusunmustum herkesın goruslerı olumlu yondeydı.Ama freshlook deyınce kesınlıkle hayır dedi.Goz numaram 4 olmus , zaten artmaması mumkun degıl artık gozlugu taktık bir kere.Goz numaramdan dolayı renklı lens kullanamazsın cunku oksıjen oranı az dedi.Biz de annemle gride karar kılmıstık bile :KK70: Yani sizce renkli kullanmama engel mi ?

selamlar araştırırsan freslloku ve foxu üreten firma ikkiside aynı ciba vissihon çok kaliteli göz üzeri çalışan bir firma kesinlikle fresllok su geçirgeni çok yüksek bir lens %55 gayet iyi kesinlikle gözde kuruma yapmıyor ama ne yazıki bozuk gözlerde fokux kadar su geçirgenlimi rahat oksijen salgıkıyormu onu bilemem fokux renkli lens yokmu onu araştırsan acuvue 2 bile numaralı renkli lensleri türkiyeye 3 senedir gelmiyor yalnız yurt dışında satılıyor acuvuede iyi renkli numaralı lens istiyosan sana verecegim firma adresinde getirtebilirsin türkiyede bulamadıgım lens solisyonu ve lensleri ordan getirtiyorum adres budur DİSCOUNT CONTACT LENS fiata uygun kargoda uygun sana tavsiye ederim yok yok orda renkli numaralı çok yüksek su geçirgenli lensler acuvue 2 orda bulanabiliyor maalesef 3 senedir türkiyeye gelmiyor bu numaralı lensli renkler nekadar geri kalmışız

merhaba kızlar, rihanna nın kışkırtmasıyla ben de lense heves ettim, internette ne zaman denk gelsem gözleriyle beni mest ediyo kafamçokkarıştı nette biraz dolandım, pure hazel demişler onun lensi için, sizin bilginiz var mı CADIARZU bir sorum daha olucak , hareli ve haresiz ne demek :uhm:
selamnlar

evet kesinlikle rihananın lensleri mükemel herkes bilip bilmeden konuşuyor çok inceledik kendi gözü diyorlar tabiki kendi gözü degil kulandıgı lens markası okadar kaliteliki dogal ötesi duruyor FXEYES CUSTOM LENS DİYE FİR FİRMA özel el yapımı bütün hollywodun lens kaynagı megan fox rihana cristina aqulera okadar ünlünün lensini onlar yapıyor megan foxun ve cristina aqleranın gözleri koyu mavi ama onlar açık mavi tonları kulanıyolar megan foxun lens greysi mavi cristinanın açık mavi rihananın balınsı yeşil rihananın lensinin adı bile rihananın adını taşıyor FXEYES RİHANA kesinlikle yüzde yüz budur bende aynı firmada lens yaptırıp kulanıtorum fxeyesten üç adet lens yaptırdım ilk lensim baby blue grey ikkinci lensim adriana grensi mavi şimdi ise üçüncü lensim stella mavimsi yeşil bu cuma göndereceklermiş haftaya elimde olur sanada önerim rihananın lensini istiyosan marka FXEYES RENK RİHANA KESİNLİKLE BUDUR BİLGİNE

yeni lens alcaklar kesinlikle gözlükçüden filan almayın. 2 katı fazla fiyat veriyolar. lensmarket diye bi site var. orda hem ucuz hem de 2 kutu alınca solüsyonu hediye veriyolar.

lenste en iyisi diye bişey yoktur, sana iyi gelen lens vardır. o yüzden bi kutu denedikten sonra memnun kalmazsanız başka marka alın. en iyiyi bulana kadar.

$IMG_0074.JPG $IMG_0081.JPG $IMG_0074.jpg $IMG_0081.jpg $IMG_0083.jpg $IMG_0096.JPG $IMG_0098.JPG $IMG_0100.jpg $IMG_0101.JPG

Eklentiler

• $IMG_0093.jpg
    $IMG_0093.jpg
    23,5 KB · Görüntüleme: 182
Son düzenleme:
selamnlar

evet kesinlikle rihananın lensleri mükemel herkes bilip bilmeden konuşuyor çok inceledik kendi gözü diyorlar tabiki kendi gözü degil kulandıgı lens markası okadar kaliteliki dogal ötesi duruyor FXEYES CUSTOM LENS DİYE FİR FİRMA özel el yapımı bütün hollywodun lens kaynagı megan fox rihana cristina aqulera okadar ünlünün lensini onlar yapıyor megan foxun ve cristina aqleranın gözleri koyu mavi ama onlar açık mavi tonları kulanıyolar megan foxun lens greysi mavi cristinanın açık mavi rihananın balınsı yeşil rihananın lensinin adı bile rihananın adını taşıyor FXEYES RİHANA kesinlikle yüzde yüz budur bende aynı firmada lens yaptırıp kulanıtorum fxeyesten üç adet lens yaptırdım ilk lensim baby blue grey ikkinci lensim adriana grensi mavi şimdi ise üçüncü lensim stella mavimsi yeşil bu cuma göndereceklermiş haftaya elimde olur sanada önerim rihananın lensini istiyosan marka FXEYES RENK RİHANA KESİNLİKLE BUDUR BİLGİNE

Nerden sipariş verdiniz

yeni lens alcaklar kesinlikle gözlükçüden filan almayın. 2 katı fazla fiyat veriyolar. lensmarket diye bi site var. orda hem ucuz hem de 2 kutu alınca solüsyonu hediye veriyolar.
lenste en iyisi diye bişey yoktur, sana iyi gelen lens vardır. o yüzden bi kutu denedikten sonra memnun kalmazsanız başka marka alın. en iyiyi bulana kadar.

Bir lens kullanicisi olarak ben de lenslerimi her zaman lensmarket.com dan alıyorum.
En son 1 hfta once kampanyali lensini sipariş verdim ve ertesi gun kargo
ürünümü teslim etti. Hediyesi usb bellek ile birlikte göndermisler. :) Dedigin gibi,
lens market çok ucuz ve kaliteli bir lens alisveris sitesi. Lens almak isteyen arkadaslara
gonul rahatligiyla tavsiye edebilirim.

Son düzenleme:
meraba bende aranıza yeni katildim. geçen gün göz doktoruna gittik lens kullanmak istediğimi söyledim ama kabul etmedi yaşın çok küçük dedi sizce 15 yaş lens kullanmak için erken mi ?

meraba bende aranıza yeni katildim. geçen gün göz doktoruna gittik lens kullanmak istediğimi söyledim ama kabul etmedi yaşın çok küçük dedi sizce 15 yaş lens kullanmak için erken mi ?

selamlar kesinlikle dr dedigine katılmıyorum kesinlikle hayır ne allaka zevk senin ben 16 yaşından beri kulanıyorum sevgiler

merhaba ben 2 gün önce lens aldım Acuvue Quesis benim sorum benim bc 8.7 ama aldığım lenslerin üzerinde 8.4 yazıyor sizce kullanmamda bir sakınca var mı ? yanıtlarsanız çok sevinirim

merhaba ben 2 gün önce lens aldım Acuvue Quesis benim sorum benim bc 8.7 ama aldığım lenslerin üzerinde 8.4 yazıyor sizce kullanmamda bir sakınca var mı ? yanıtlarsanız çok sevinirim

selam hayır kesinlikle teredütsüz takabilirsin hiç bir sorun yok ben bazen basecurvemi 8.7 8.6 en sonda 8.2 kulanıyorum milim oynuyor korkacak birşey yok hepsi nerdeyse birbirine çooooook yakın benim basecurvem 8.7 ama şu an 8.2 kulanıyoruym çokta rahat

çok mutluyum fxeyes stella lenslerim geldi şimdiye kadar kulandıgım en dogal lens ve rengide mükemel mavimsi yeşil yakında fotolarını paylaşırım adriana gökyüzü mavisi ama bu daha dolu daha renkli adrianada çok çekici hakını yememek lazım daha dogrusu fxeyes bu işi biliyor yeterki sana yakışan tenine yakışan reng tonunu bul veyahut fxeyese resminizi atın onlar size yardım ediyor yakışan rengi ayarlıyor fxeyes mükemel bazı laflar duyuyorum zombiymiş gece güzel gündüz zombi gibiymiş kesinlikle yalan gündüzde çok ama çok dogal kimi açık renk sever kimi dha dogal zevk meselesi örnegin ben önce çok açık renklere bayılıyordum şimdi ise sevmiyorum daha renkli seviyorum

Son düzenleme:
simgedoğan yakın çekimlerden anlaşıldığı kadarıyla lensin yapısı çok güzel, ancak renk tonu çok açık yani biraz daha koyu olsaymış daha iyi olacakmış, tabi zevk meselesi ama biraz daha koyusu daha iyi durur diye düşünüyorum, ama yapıyı dokuyu çok beğendim, pupil kısmının tam yuvarlaklığı, dokusu falan masrafınıza değmiş diyor

simgedoğan yakın çekimlerden anlaşıldığı kadarıyla lensin yapısı çok güzel, ancak renk tonu çok açık yani biraz daha koyu olsaymış daha iyi olacakmış, tabi zevk meselesi ama biraz daha koyusu daha iyi durur diye düşünüyorum, ama yapıyı dokuyu çok beğendim, pupil kısmının tam yuvarlaklığı, dokusu falan masrafınıza değmiş diyor

merhabalar öncelikle çok teşekür ediyorum fikrin için evet biraz açık ama flaş farkıda var normalde bi ton daha koyu bukadar açık degil bende çok açık tonlar sevmiyorum emin ol şimdi yeni gelen lensim fxeyes stella 10 gündür kulanıyorum buna göre daha koyu daha renkli bu gray mavi tonları içeriyor stellada mavimsi yeşil rege daha doygun bunlarıda biraz daha hevesimi alıp gönderip rengini degiştirecem bu aralar mavimsi yeşil daha dogal renk olarak daha doygun geliyor fxeyes adriana lens tam hülya avşar gözü dedigim gibi flaştan dolayı daha açık tonlarda duruyor bu hafta fxeyes stellanın resimlerini paylaşırım muhtemelen artık mavimsi yeşil tonlar tercihim olacak 20 yıldır graysı mavi tonlar kulanıyodum sıkıldım daha dogrusu mavimsi yeşil tonlar daha dogal daha renkli geliyor pupil kısmının etrafı sarımsı gerisi mavi tonlar daha dogal duruyor kanısındayım pupil etrafı ayçegirdegi gibi dedigim gibi bir ay sonra adrianaları gönderip fxeyes heavean yani türkçe anlamı cenet tonları yaptırmayı düşünüyorum beyenmediginiz veyahut sıkıldıgınız zaman fxeyes renk tonlarını degiştiriyor buda biz lens kulanıcılarını mutlu ediyor sevgiler

Son düzenleme:
X