Kontakt Lens Lens kullananların......Önerileri, Soruları, Cevapları

Son 1 ayda desıo desert dream ve solotica cor mel aldım ama resimlerde güzel durmasına rağmen normalde güzel durmuyor

Ya simdi bu kizin gozlerinde ki lens hangi markadr tahminen soyleyebilir misin dygerg canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kizlar lens hakkında çok bilgim yok. Biraz arastirdim freshlook saf ela rengini almak istiyorum doğal durmasi için. Aylik yillik lensler nasil oluyor illa aylik yada yillik almak zorunda miyiz optikciye gidip ne diyeceğiz yani? Bi de fiyati ne kadardır bu lenslerin

Arkadaşlar lütfen yardimci olun buğday tenliyim ve koyu kahve gözlerim var saclarimda koyu kestane gibi sizce solotica solflex NC lenslerden hangisini kullanmaliyim gri ve mavi istemiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar merhaba kaç kere yazdım ama kimse yardımcı olmadı daha önce rainbow giallo kullandım ve cok kötü oldu çamurlu bir rengi vardı pupili büyük olduğu için bombrlik vardı kararsız kaldım baya sizce solflex mel ,hidrocor mel yada nc quartzo arasında kaldım hepsi farklı serisinin uzak renkler ama en doğal duranı taşma ve bombe yapmayan hangisi var soloticalardan sizce gözüme hangisi yakışır gözüm bu renk üstteki aksam digeri sabah çekilmiş teşekkürler şimdiden:oops:
index.php
index.php

kızlar solflex verde ve esmeralda arasında kararsız kaldım, kullanan varmı, verde nin pupil boşluğu çok gibi geldi bana. (benim gözlerim koyu kahve)

Kızlar rainbow sky blue kullanan var mı fıstık yeşili aldım çok doğal bi lens ve maviyi merak ediyorum gözlerim kol ortamda kahve Güneş'te turuncu yansımaları olan garip bi renk çok koyu değil çok açıkta değil ayrıca topazio da kullanıyorum fakat gözüm büyük olmasına karşın göz bebeğim küçük ve taşma oluyor rainbow çuk diye oturdu ama mavilik vermez koyu olur diye korkuyorum

kızlar lens kullanmaya başladım astigmat tan dolayı

daha yeni başladım gerçi ama özellikle çıkartırken çok zorlanıyorum o_O elime gelmiyor bir türlü lens ve takarken de elim titriyor kayıyor elimden önerisi olan var mı :KK1:

Kizlar kendim de konu actim ama goren olmuyo pek. :KK43:( acik renk gozluler icin renk yogunlastiran ve canlilik veren lensler varmis. Ayrica ela gozlerde de ise yariyomus. Opak degil seffaf ama renkli. Biliyo musunuz bu lensleri. ?

kızlar merhaba kaç kere yazdım ama kimse yardımcı olmadı daha önce rainbow giallo kullandım ve cok kötü oldu çamurlu bir rengi vardı pupili büyük olduğu için bombrlik vardı kararsız kaldım baya sizce solflex mel ,hidrocor mel yada nc quartzo arasında kaldım hepsi farklı serisinin uzak renkler ama en doğal duranı taşma ve bombe yapmayan hangisi var soloticalardan sizce gözüme hangisi yakışır gözüm bu renk üstteki aksam digeri sabah çekilmiş teşekkürler şimdiden:oops:
index.php
index.php
Canim ben dedigin lenslerin hepsini kullandim. Solflex ve quartzo cok kotu oldu bende. Gialloya bombeli diyosan bunlari sakin alma. Eskiden giallo kullanirdim cok guzeldi ama simdi bozmuslar. Hidrocor mel de son seri renk cok acik ve yilan gibi sari duruyo. Hic birini kullanamadim:KK43:(( simdi cok dogal bi lens buldum rus yapimi onu arastiriyorum. Giallonun daha dogali bire bir goz ile ayni duruyo cunku seffaf renkli opak degil yani. Cok hafif bir elalik yesillik istiyosan sende arastir. Concor contact lenses diye aratirsan cikiyo ama ben turkiyede bulamadim:KK43:( heryere soruyorum. Bulunca burda paylasicam.

Ben bu rengini istiyorum ama uzerinde yesil golge olmayani da secebiliyosun. En guzeli de renk yogunlugunu kendin seciyosun. Offf keske gelse tr ye

Eklentiler

• YDScgJTOGHQ.jpg
    YDScgJTOGHQ.jpg
    57,2 KB · Görüntüleme: 169
Ya bir şey sormak istiyorum ben daha önce freshlook gri kullandım 3 4 yıl önce tabii... şimdi solotica solflex quartzo almaya karar verdim sizce güzel durur mu ve kullananlar var mı solflex serisini kullanışlı mı yanı? buyrun freshlook grili ve normal göz rengim... cevaplarınızı bekliyorum

X