Cilt Bakımı Ürünleri sivilceler için sivex losyon kullanan varmı arkadaşlar???

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaslar banada türkiyedeki bir doktor sivex losyon yazdi 1 kutu yeter sana dedi ben yinede 2 ci aldim aslinda yurt disinda yasiyorum ama burda tam 4 doktor degistirdim birde türkiyedeki bir doktora sorayim dedi sabah aksam ince bir tabaka halinda yüzüne sür dedi sizce bir ise yararmi bende kücük kücük kirmizi sivilceler cikar pütürlü pütürlü birde yüzümde kizariklik var. bu sorunlarla kullanip faydasini gören varmi ????

kızlar bugn alnımdakı pütürlükler için gıttım doktora sivex losyon verdı bnde bakım bı nasıl bırsey dıe sıtemıze gırdm memnun olanlar var baya umarm bndede işe yarar eyvahedigeldismile yüzümde ne kadr durması gerekdıgı gıbı bılgıler edındm saolun :enbuyukkk:

selam kızlar bende bugün dermatoloğa gttim banada sivex losyon verdi tabi yanında 2 tane daha jel ve bir ilaç bakam bu 3.tedavi umarım artık bi faydasını görürüm..:KK43:

bende önce bebak acıbadem sütüyle siliyorum tamamen temizlesin yüzümü diye sonra sivex kullanıyorum bi sivilcemi bi gece de resmen yok etti bebak la denemenizi öneririm gurbaa prensess sağolsun bende onun önerisiyle denedim ve sonuc mükemmel tabi ayrıca lavanta çayıda içiyorum off offf bi söyle dümdüz olamadı tenim inşallah bi kaç ayda sonuc alırım sivex ve benzamicyn üstüne sivilce ilacı tanımam ben tabi böyle jel olarak kullanılanlar içinde..kaydirigubbakcemile5

bana da doktor sabahları sivex akşamları benzamycin verdi ama nemlendirici ya da sabun vermedi çok kuruturlar diye korkuyorum:KK43: :KK43: bende mi acıbadem sütüyle silsem napsam..

Benim arkadaşım kullanıyor ne çok sivilcesi vardı yüzünde ve şuanda cildi o kadar güzel görünüyor ki..
bende adını istedim doktora eczacıya sorcam ama arkadaşım
Benzamycin 48.8 (akşam)
Sivex losyon (sabah) şeklinde kullanıyodu
sadece siverex diil etkisdi arkadaşımda mükemmel oldu öle yan etkisi filanda yoktu sadece başlarda yüzü kurudu ama çok diil hani dışardan kötü görünmüyordu..zaten dıştan kullanım olduğu için çok yan etkiside olmadı

ahh evet bende bunları kullanıcam başka hiç bişe kullandımı arkadaşınız biliyor musunuz böyle nemlendirici ya da sabun gibi? inş. bana da iyi gelir ya bıktım artık bu izlerden

Merhaba,

ilacı kullandığınız süre zarfında makyaj hiç yaptınızmı?

yüzüne fondoten tarzı bir şey sürmediğin sürece ruj rimel göz kalemi filan kullan bir şey olmuyor. illa fondoten istiyosan imex var hem sivilcelere iyi geliyor hem kapatıcı

sivex imex...vb cildiyecilerin verdiği ne tarz krem merhem ilaç varsa kullandım yıllarca hiç biri hiç bir işe yaramadı..

bana da doktor akşamları benzamycin sabahları da sivex sürmemi söyledi 2 gün kullandıktan sonra yüzüm çok kötü oldu her tarafı kabardı. Doktora tekrar gidemiyorum çünkü belli günler sadece hastanede.
İlk doktora gittiğimde çok da kötü durumda değildim tamam sivilcelerim vardı ama çenemde, yanaklarımda bir kaç tane vardı onlar da iz gibiydi şimdi yüzüm felaket :KK43: yanaklarım ve burnum şişti kızardı her yer sivilce doluymuş gibi görünüyor dışarı çıkmam gerek ama çıkamıyorum :KK43:(
ve ben bu ilacı doktor tavsiyesiyle kullanmaya başlamıştım. Yüzüm yanıyor ve kaşınıyor. Şu andan itibaren bırakıyorum.

normal midir diye nette araştırırken ilacpedia com'da bir soru gördüm şöyle:

merhabalar. ben benzalin ve sivex i bilinçli bir sekilde kullandım fakat esmer olmama ragmen yüzüm kızardı kıpkırmızı oldu ve yüzüm yanıyor napmam gerekıyor.... yardım edin lütfen teşekür ederim..

cevap:
Merhabalar,
İlacı kullandıktan sonra oluşan kızarıklık en geç 10 dakika içinde geçmiyorsa ve kızarıklık beraberinde kabarma da oluşuyorsa ilaçalrdan birine veya her ikisine birden allerjik bir reaksiyon oluşmuştur.
Yüzünüzü bol su ile yıkayınız ve ilaçları kullanmayı bırakınız.

Son düzenleme:
Meraba kızlar üç yıldır sivilce problemim var genelde küçük ama iltihaplı oluyo şimdiye kadar 7-8 kere cilt doktoruna gittim birçok ilaç verildi memnun olup olmadıklarımı yazıcam hepsi aklımda değil ama en büyük pişmanlığım imex krem oldu cildi berbat ediyo hiç bi yararı yok kesinlikle önermiyorum nadixa çok kötüde değil çok iyide clindoxyl güzel bi ilaçtı iki tane alıp bitirdim ben genelde cildime sürmem sivilce çıkarsa ya da çıktığını hissedersem üzerine sürüyorum size memnun olduğum iki ürün önereyim imex sabun çok güzel cildi gayet güzel temizliyo sivilceli ciltler için çok hafif bi ürün çünkü çok hassas bi cildim var sayesinde sivilcelerim azaldı bide sivex losyon güzel bi kurutuculuğu var bu iki üründen memnun kaldım o yüzden paylaşmak istedim inşallah faydası olur

3 gün kullandım sabah akşam... Yıkamadım. Beklettim yüzümde... Sivilce falan kalmadı. :teytey::sm_cool:
Doktor bana aknefloks gece sür sabah da sivex sür dedi ama sabah gün ışığına çıkarsam leke bırakır diye sabah sürmek istemiyorum acaba bi gece aknefloks bi gece de sivex mi sürsem siz üç gün beklettim demişsiniz şaşırdım açıkçası böyle bi yorum okumamıştım daha önce açıkçası ne yapmalıyım

X