Selülit Avon'un Çatlak & Selülit Görünümünü Düzgünleştirici Kremi

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

crazy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
622
3
kızlar bu ürünü kullanan varmı özellikle çatlaklarla ilgili olarak soruyorum kullanıp faydasını gören varmı acaba yüzeyin daha düzgün göstermesini sağlamak adına yoksa tabi ki geçirmez

Benim dr arkadasımdan duydugum bir ürün var ilaç daha dogrusu.300 ytl mı neydi tam hatırlamıyorum onun etkisi oluyormuş hamile bi arkadaşım içi sormuştum.Kesin bi tedavisi yokmuş:KK43:(

ben kullanıorm alalı 15gün oldu sanırım düzenli sürmek gerekio beni baya bi sıkılaştırdı ama kilo verdiğim için oluşan çatlaklara bi sonuç alamadım daha bekliorm işteŞeniz

dertlikız çatlakların görüntüsü aynımı krem sürdüğün zaman bir pürüzsüzlük oluyormu yoksa hiçbir değişiklik yokmu

bende nette bonie diye bir krem gördüm ne kadar doğrudur oradaki yorumlar ama bi bak istersen canım

ya selülit için etkili bi krem yada baska bi ürün varmı? bilen varsa sölesin lütfenn :KK43:

ya selülit için etkili bi krem yada baska bi ürün varmı? bilen varsa sölesin lütfenn :KK43:

Benim selülite kesin çözümüm şu:
Banyodan sonra banyo lifiyle iyice selülitli bölgeyi sabun yardımıyla ovuyorum.Bi aşağı bi yukarı şeklinde.

Sonra en son vücudum ıslakken bebe yağı(iyi bir marka) tüm vücuduma sürüyorum.Selülitli bölgeyi özellikle ellerimde iyice ovuyorum.ısındığını hissedersin zaten, demekki doğru yoldasındır.Ellerin epey bir uyuşana kadar yap.Havluyla hafif kurulanarak fazla yağları sil.Aşırı sürterek silme vücudunu.

Ertesi gün kalite kontrol yap a.s

Kesinlikle etkiyi hissedeceksin.Bu şekilde her banyodan sonra uygularsan etkiyi daha iyi farkedersin.Hemde tüm vücüdun yumuşacık olur.

Bana da sonucu yaz mutlaka.

İnşallah sende fayda görürsün..:1hug:

Bende bu kremden almıştım ama düzenli kullanmadığım için pek bi etkisini göremedim. Onun için en önemlisi düzenli kullanmak diye düşünüyorum...

psycho8888 avonun çatlak kreminimi kullandın 4 hafta sonunda nasıl bir etkisi oldu çatlakların üzerinde?

Benim selülite kesin çözümüm şu:
Banyodan sonra banyo lifiyle iyice selülitli bölgeyi sabun yardımıyla ovuyorum.Bi aşağı bi yukarı şeklinde.

Sonra en son vücudum ıslakken bebe yağı(iyi bir marka) tüm vücuduma sürüyorum.Selülitli bölgeyi özellikle ellerimde iyice ovuyorum.ısındığını hissedersin zaten, demekki doğru yoldasındır.Ellerin epey bir uyuşana kadar yap.Havluyla hafif kurulanarak fazla yağları sil.Aşırı sürterek silme vücudunu.

Ertesi gün kalite kontrol yap a.s

Kesinlikle etkiyi hissedeceksin.Bu şekilde her banyodan sonra uygularsan etkiyi daha iyi farkedersin.Hemde tüm vücüdun yumuşacık olur.

Bana da sonucu yaz mutlaka.

İnşallah sende fayda görürsün..:1hug:

peki canım gerçi cok yok ama az var oda beni huylandırıyooo:kızgın: nese canım yapıcam bakalım yarından sonra işe yarıcak mıı:sm_confused:

ben selülitlerimden yeşil çay+alizadenin selülit yağı ve niveanın kremiyle kurtuldum diyebilirim, 3 haftada üstelik

ben kullandım avonun ürününü hiçbişeye yaramıyo boşuna para verdiğimle kaldım.tavsiye etmem yani.

ben bır haftadır kullanıyorum.surunce goruntusu hafıflıyo ama faydası cok catlaga.ama sıkılasma var kokusuda cok hos ayrıca.catlak ıcın kesınlıkle lıerac ampul derım.dogumdan sonra olusan karın catlaklarım ıcın 3kutu duzenlı kullandım.yuzde seksen kurtuldum.avonun kremını almısken bıtıreyım.sonuca gore bacaklarım ıcınde kullanıcam lıeracı.ınan kullan bana cok tesekkur edeceksın.

ben bır haftadır kullanıyorum.surunce goruntusu hafıflıyo ama faydası cok catlaga.ama sıkılasma var kokusuda cok hos ayrıca.catlak ıcın kesınlıkle lıerac ampul derım.dogumdan sonra olusan karın catlaklarım ıcın 3kutu duzenlı kullandım.yuzde seksen kurtuldum.avonun kremını almısken bıtıreyım.sonuca gore bacaklarım ıcınde kullanıcam lıeracı.ınan kullan bana cok tesekkur edeceksın.

canım eczaneden mi alcaz bi de kutusu ne kadar??pahalı bişi mi??:eek:a.s.

X