Saç Şekillendiriciler Sinbo Saç Düzleştirici

• Konu Sahibi ©~¤HâÑîM¤~âGÃ~¤
  • Başlangıç Tarihi
©

©~¤HâÑîM¤~âGÃ~¤

Ziyaretçi
Arkadaşlar dün yeni simbo saç düzleştirici aldım.15 ytl ye,markayı görünce heralde kullanışlıdır dedim.saçımda denedim,fena olmadı.SİMBO MARKA HAKKINDA YORUM YAPABİLİR MİSİNİZ??kullananların yorumu bnm için daha önemlidirr :1rolleyes:

ben uzuun zamandır kullanıyorum memnunum :)

bende de simbo var bende 15 ytl ye almıştım baya oldu sanırım.önceden ütülüyodum daha güzel oluoduyerimseniben.şimdi onu kullanıyorum güzel ama ütü kadar değil.gittikçe kötü yapmaya başlıobenneyaptımki.keşke almasaydın:1no2:

canım bende alalı 1 seneoldu ama bugun cıkıp arastırıcam yenı bır sac duzlestırıcısı alıcam cunku cok kotu yapmaya basladı seramık taban ıyon vs gıbı ozellıklerı olmadıgındanmı bılmıyorum ama cok kırıyo ve bı sureden sonra resmen yagmurda bozulmus sac gıbı oluyo kııı yagmurlu nemlı havalarda tahmın bıle edemezsın evet kotu dıyebılırım cunku arkadasında phılıpsın saç duzlestırıcısı var gecenlede onla yaptım meger saclarımla alakalı degılmıs bu kolay bozulması vs.. duzlestırıcımde ış yokmus ama tabı almıssın artık bı sure hevesını al sonra benım gıbı, ulan cımrılık yapmasaydımda adam gıb bıtane alsaydım dersın:)

Düzleştiriciler güzel ama ne ütü gibi yapıyor nede kuaföerler gibi. düz oluyor ama çok kabarıyor ve 1 gün dayanıyor. o 1 gün de gerçek fön gibi olmuyor.Ama hiç yoktan iyi

arkadaşlar yorum yazdığınız için tşk.ederim çok haklısınız cimrilik ettim cezasınıda çekiyorum tatlicadiarzu bi arkadaşta arzumun saç düzleştiricisi var.çok güzel yapıyor benim saçım ince telli olduğu içinmi bilmiyorum.tan 5 gün dayandı fiyatı çoğu yerde 65 ytl ye gördüm.simbo marka seramik olmadığı için saç tellerini çirkinleştiriyor.ama size önerim arzum marka saç düzleştiricisi bu hafta sonu inşallah vakit bulurumda gider alırım çünkü güzelleşmek her bayanın hakkıdır :sm_cool:

bende kızıma yeni yılda almıştım sinbo saç düzleştirici ama aldığımız günden beri kullanamadık, dalgalı kısmına geçmiyor türlü pişman oldum aldığımada:KK43:(

gerçekten onlar saçı mahvediyor sonuçta bu bikere alınan bir şey ve o yüzden paraya kıymak lazım bence
ben kendime babyliss aldım ve çok memnunm gerçekten çok güzel düzleştiriyor tabi ki şaç o kadar ısıya dayanamayıp bisüre sonra kırılıyor ama sinbodaki gibi değil ben 1 yıldır kullanıyorum ve sadce bir kere uçlarından aldırdım ablam da philips kullanıyor ve onunda fiyatı 135 ytl sanırım
bu ikisinden birini tavsiye ederim size..yerimseniben

gerçekten onlar saçı mahvediyor sonuçta bu bikere alınan bir şey ve o yüzden paraya kıymak lazım bence
ben kendime babyliss aldım ve çok memnunm gerçekten çok güzel düzleştiriyor tabi ki şaç o kadar ısıya dayanamayıp bisüre sonra kırılıyor ama sinbodaki gibi değil ben 1 yıldır kullanıyorum ve sadce bir kere uçlarından aldırdım ablam da philips kullanıyor ve onunda fiyatı 135 ytl sanırım
bu ikisinden birini tavsiye ederim size..yerimseniben

ben bim'de gördüm philips'in saç düzleştiricisini 30 ytl'ydi. görünce şaşırdım. iyi midir ki :uhm:

aaaaaaaa canım emınmısın 30 ytl olduguna aa hemen gıdıp alırım valla nasılkı acaba

bende sinbonun seramik baslıklısından var yaklasık 4 aydır kullanıyorum çok memnunum.kasrdesim bu markaya yinede güvenemediğinden phılıpsinkini aldı ama hiç memnun deil.saçları çok kırıyor.onada sinbo almak istiyoruz ama istanbulda büyük marketler dahil hiçbir yerde bulamadım gören olursa mesaj atabilir mi?

arkadaşımboşuna dememişler ucuz etin yahnisi yavan olur diye dimi bişey almadan iyice araştır bence ben öyle yapıyorum sinbonun bazı ürünleri gerçekten iyi şimdi hakkını yememek lazım

ben bim'de gördüm philips'in saç düzleştiricisini 30 ytl'ydi. görünce şaşırdım. iyi midir ki :uhm:

ben aldım..süper.. çok faydasını gördüm.. bi ara ucuz diye acba ne bielyim orjinal değil midir falan diye düşümüştüm ama gerçekten çok iyi çıktı

ya bnde fiyatı görünce çok şaşırdım ondan hemen aldımm.yoksa 15 ytl ye daha uyduruk markalarda var.ama simbo görünce yani güzel bir marka denemek lazımdır dedim ama bnm saçım dalgalı ve şişik.çok fazla üzerinden geçmek gerekiyor yani acelesi olanlar için önermiyorum...

ben aldım..süper.. çok faydasını gördüm.. bi ara ucuz diye acba ne bielyim orjinal değil midir falan diye düşümüştüm ama gerçekten çok iyi çıktı

bende orjinal değildir diye düşündüm. eğer iyiyse bende bakayım o zaman. sağol a.s.

sende sağol cnm yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar..

zamanında bende fiyatı çok uygun diye almıştım ancak arkadaşın dediği gibi ucuz etin yahnisi yavan olur aynen o hesap saçlarımı düzleştirmeyi bırakın zarar verdi kırdı.bende zaten kullanmayı kestim hemen.
tavsiyem paraya kıyıp kaliteli marka bi düzleştirici almanız.çünkü sinbo gibi markalar ve düzleştiricileri hiç bi işe yaramıyo.

bende de var ama ben tostu için aldım yani düzleştiricisinden pek medet ummadım saç setimin içinde tost yoktu ondan düzleştirici olarakda ehhh işte ben remington almayı düşünüyorum...

bende sinbo aldım çok uğraştırdığı için kullanmıyorum tavsiye etmem

bndede vardı sinbodan 15 ytl ye mi ne aldım ama attım bi köşe ye sonra bi gün kullanırken elimde patladı :KK70: bnde gittim remington aldım sonucta ucuz die bi cok insan alıo ama o kadar gzl diil tvsiye etmem

X