Sayfa: 1/31 12311 ... SonSon
Toplam 307 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: eşinde sperm azlığı ve hareketsizliği olup da aşılamadan hamile kalan varmıııı?

1. Konu Sahibi : akdas #1
    Giriş tarihi
    Nov 2007

Ufak bir soru ? eşinde sperm azlığı ve hareketsizliği olup da aşılamadan hamile kalan varmıııı?

arkadaşlar 2. aşılamama başladım. 1. tutmadı biliyorsunuz ki. eşimde sperm azlığı var ve ileri hareketli sayısı az.

benim durumumda olupda aşılamadan hamile kalan var mı?sanırım aşılama öncesi morale ihtiyacım var.
    Düzenleyen: akdas Düzenleme Tarihi : 01-02-2008 Düzenleme Saati :00:49

2. Konu Sahibi : akdas #2
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    yok mu arkadaşlar böyle hamile kalan?

3. Konu Sahibi : akdas #3
    canım benimde eşimin sperm sayısı ve hareketliliğinde sorun vardı 1kez aşılama yaptıedık tutmadı 2.ye başlayacaktık adet olmayı beklerken bir mucize oldu ve hamile olduğumu öğrendim allahtan ümit kesilmez moralinizi yüksek tutun sonuçta sadece 1 sperm yeterli

4. Konu Sahibi : akdas #4
    Benimde eşimde sperm sayısında ve hareketliliğinde düşüklük vardı.İlk aşılamamda tutmadı.2. yi yaptırdım sonuç bekliyorum 11 subatta belli olacak bakalım hayırlısı:icecream:

5. Konu Sahibi : akdas #5
    Alıntı akdas kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    arkadaşlar 2. aşılamama başladım. 1. tutmadı biliyorsunuz ki. eşimde sperm azlığı var ve ileri hareketli sayısı az.

benim durumumda olupda aşılamadan hamile kalan var mı?sanırım aşılama öncesi morale ihtiyacım var.
    Merhaba benim eşimde sadece hareket azlığı var ama ilk aşılamamız tutmadı inşallah bende pazartesi günü ikinci aşılama için doktora gidecem

senin ve hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım
    Allahım birgün bizlerede bebişler verecektir umudumuzu yitirmeyelim olurmu?

6. Konu Sahibi : akdas #6
    [QUOTE=peteknur;2013520]Benimde eşimde sperm sayısında ve hareketliliğinde düşüklük vardı.İlk aşılamamda tutmadı.2. yi yaptırdım sonuç bekliyorum 11 subatta belli olacak bakalım hayırlısı:icecream:[/

inşallah bebişin tutmuştur ve seninledir canım
    allahım gönlüne göre versin

7. Konu Sahibi : akdas #7
    Alıntı akdas kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

Canımcım arkadaşların dediği gibi Allahtan ümit kesilmez ve kime ne şekilde vereceği belli olmaz, belki de kendiliğinden olur aşılamaya bile gerek kalmaz ama ben senin durumunda olsam aşılama yerine mikroenjeksiyon düşünürdüm açıkçası (ki şuan yaptırıyorum ben), tabi bunun için maddi manevi hazırmısın, rapor almak içinmi aşılama yaptırıyosun bilmiyorum, hakkında hayırlısı olsun inşallah bu seferkinde tutar hayırlısıylaa.s.

8. Konu Sahibi : akdas #8
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    Alıntı peteknur kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Benimde eşimde sperm sayısında ve hareketliliğinde düşüklük vardı.İlk aşılamamda tutmadı.2. yi yaptırdım sonuç bekliyorum 11 subatta belli olacak bakalım hayırlısı:icecream:
    İNŞALLAH SONUCUN OLUMLU OLUR CANIM BENİM DE MUHTELEMEN 9 ŞUBATTA AŞILAMA

9. Konu Sahibi : akdas #9
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    Alıntı süar kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Merhaba benim eşimde sadece hareket azlığı var ama ilk aşılamamız tutmadı inşallah bende pazartesi günü ikinci aşılama için doktora gidecem

senin ve hepimizin hakkında hayırlısı olsun canım
    Allahım birgün bizlerede bebişler verecektir umudumuzu yitirmeyelim olurmu?
    yitirmemeye çalışıyorum.iğnelere başladım zaten yine. umarım 2. tutar.allahım isteyen herkese bebiş versin

10. Konu Sahibi : akdas #10
    Giriş tarihi
    Nov 2007
    Alıntı kuzi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Canımcım arkadaşların dediği gibi Allahtan ümit kesilmez ve kime ne şekilde vereceği belli olmaz, belki de kendiliğinden olur aşılamaya bile gerek kalmaz ama ben senin durumunda olsam aşılama yerine mikroenjeksiyon düşünürdüm açıkçası (ki şuan yaptırıyorum ben), tabi bunun için maddi manevi hazırmısın, rapor almak içinmi aşılama yaptırıyosun bilmiyorum, hakkında hayırlısı olsun inşallah bu seferkinde tutar hayırlısıylaa.s.
    evet canım rapor için yaptırıyoruz.sizdede sorun bizdeki gibi mi? aşılama denemden mi başladın microya.?umarım hepimiz hamiş olup burayı doldururz:))

Sayfa: 1/31 12311 ... SonSon