eşinde sperm azlığı ve hareketsizliği olup da aşılamadan hamile kalan varmıııı?

kızlar aşılamada kaç günde yumurtalarınız oluştu???
kafam çok karışık durumum vahim Çok üzgünüm çoook

benim 1. aşılamada 6 folikül vardı. 5. gün ortalama 11mm sanırım ama sonuçta 2 folikül çatlayacak olgunluğa erişti.

EVET canım sanırım bu yolun sonu tüp bebek. inşallah bize yaklaşmıştır canım. ağzından bal damlıyor ya. nasıl da moralim yerine geliyor valla. yarın kontrole gidiyorum muhtelemen 9 şubatta tekrar bekleme başlıcak sanırım.
hani "ya tutarsa.." ya beklemede yazmıştık ya o hiç değişmezse diye korkuyorum valla

Değiştircez onu merak etme ben 3. aşılamada tazdırcam tarih belli olsun da.Sen de öyle yap .
Bekle bekle nereye kadar :))

Değiştircez onu merak etme ben 3. aşılamada tazdırcam tarih belli olsun da.Sen de öyle yap .
Bekle bekle nereye kadar :))

inşallah canım ya:)) sen regl olmayı mı bekliyosun?lap dan vazgeçmişsin. vardır bunda da bir hayır canım. inşallah tutar aşılamalar da tüpe gerek kalmaz.

kızlar moralim bozuldu. bugün kontrole gittim.sadece solda 4 folikül var dedi. halbuki adetin 2. günü solda 4 sağda 2 demişti. sağdakiler ne olduki. büyümedi mi? kist falan olmaz inşallah ya:1no2:

inşallah canım ya:)) sen regl olmayı mı bekliyosun?lap dan vazgeçmişsin. vardır bunda da bir hayır canım. inşallah tutar aşılamalar da tüpe gerek kalmaz.

Evet vazgeçtim lap.dan vardır umarım bir hayır :)
Keşkeee sanmıyorum ya aşılamanın tutcanı da :..
Evet regl olmama var daha.

kızlar moralim bozuldu. bugün kontrole gittim.sadece solda 4 folikül var dedi. halbuki adetin 2. günü solda 4 sağda 2 demişti. sağdakiler ne olduki. büyümedi mi? kist falan olmaz inşallah ya:1no2:

Yok canım kist olmaz merak etme.O yumurtalar hep öyle bazen görünüyolar bazen yok oluyorlar.
Kanalında tıkanıklık yok inşallah.
Benim sol kapalı ya böyle bi manzara beni çok üzerdi.
Senin ikiside açıksa dert etme.
Sende sol tarafa yatarsın.Ayak ayak üstüne atarken sağ ayağını solun üstüne at :KK66:

Yok canım kist olmaz merak etme.O yumurtalar hep öyle bazen görünüyolar bazen yok oluyorlar.
Kanalında tıkanıklık yok inşallah.
Benim sol kapalı ya böyle bi manzara beni çok üzerdi.
Senin ikiside açıksa dert etme.
Sende sol tarafa yatarsın.Ayak ayak üstüne atarken sağ ayağını solun üstüne at :KK66:

ASLINDA DOKTORA SORMAYI UNUTTUM CANIM ŞİMDİ BENİM SAĞIM YUMURTALIĞIM SOL MU OLUYOR. yani benim sağ tarafımda ağrı oluyor hani yumurtalık çalışıyor. ama doktor solda 4 dedi. bide sanki ultrasonu sağıma doğru döndürüyordu.

ASLINDA DOKTORA SORMAYI UNUTTUM CANIM ŞİMDİ BENİM SAĞIM YUMURTALIĞIM SOL MU OLUYOR. yani benim sağ tarafımda ağrı oluyor hani yumurtalık çalışıyor. ama doktor solda 4 dedi. bide sanki ultrasonu sağıma doğru döndürüyordu.

Alttan muayenemi yaptı?Öyleyse şaşırıyolar bazen benimde başıma geldi.Sağıma tutup sol diyodu :roflol:

Alttan muayenemi yaptı?Öyleyse şaşırıyolar bazen benimde başıma geldi.Sağıma tutup sol diyodu :roflol:

evet. valla kafaya taktığımız şeye bak sağ mı sol mu?hakikaten komika.s
ne zaman başlıyosun canım aşılamaya muhtemel tarih ne?

akdaşcığım bu söylediğin spermin sayısına bağlı moralini bozmak istemem ama benim eşiminde spermi az .ben 6 kez aşılama yaptırdım hiçbiri tutmadı. ama eşimin sperm sayısı son derece düşük. olması gerekenin 1000 de 1 gibi mesela. inşallah sizin ihtimaliniz bu kadar düşük değildir.inşallah hayırlı haberler yazarsın buraya.

Ben tüp için yumurtalarımı toplattım doktor ultrasonda hep 10 tane sayıyodu, toplayınca 15çıktı, demekki tam görünmüyo hepsi, takılma sen bunlara olanı iş görsün yeterki :1hug:

akdaşcığım bu söylediğin spermin sayısına bağlı moralini bozmak istemem ama benim eşiminde spermi az .ben 6 kez aşılama yaptırdım hiçbiri tutmadı. ama eşimin sperm sayısı son derece düşük. olması gerekenin 1000 de 1 gibi mesela. inşallah sizin ihtimaliniz bu kadar düşük değildir.inşallah hayırlı haberler yazarsın buraya.

sperm sayısı en son aşılamada aslında çık düşük çıkmadı. keçiboynuzunun etkisi mi acabayerimseniben önce 5 milyondu. aşılamada 45 milyon çıktı. ama hareketlilik aynı % 15. sence nasıl düşük mü?

Ben tüp için yumurtalarımı toplattım doktor ultrasonda hep 10 tane sayıyodu, toplayınca 15çıktı, demekki tam görünmüyo hepsi, takılma sen bunlara olanı iş görsün yeterki :1hug:

aslında takıldığım tek yumurtalıkta olması bide tüplerde tıkanıklık yok allahtan.sağol canım desteğin için.sen hangi aşamadasın

kızlar benim eşimdede sperm azlığı vardı.normal yollarla olmayınca 1 kez aşılama denedik.aşılama için verdiğimiz sperm sayısı 98 milyon ve hareketlilikte % 52 çıktı.biz ve dr çok şaşırdık.acayip sevindim ben o anda.sanki hamile kalmışım gibi.ama sonuç malesef negatif oldu.geçen hafta adet oldum.oysa sanki olmuş gibi geliyordu ama .Allahım ne zaman isterse o zaman olacak.sperm sayısına filan bakmıyor bu işler onu anladım arkadaşlar.millet 1 milyon spermle normal yollardan hamile kalıyor.napalım sağlık olsun.....

kızlar benim eşimdede sperm azlığı vardı.normal yollarla olmayınca 1 kez aşılama denedik.aşılama için verdiğimiz sperm sayısı 98 milyon ve hareketlilikte % 52 çıktı.biz ve dr çok şaşırdık.acayip sevindim ben o anda.sanki hamile kalmışım gibi.ama sonuç malesef negatif oldu.geçen hafta adet oldum.oysa sanki olmuş gibi geliyordu ama .Allahım ne zaman isterse o zaman olacak.sperm sayısına filan bakmıyor bu işler onu anladım arkadaşlar.millet 1 milyon spermle normal yollardan hamile kalıyor.napalım sağlık olsun.....

Aynen öyle canım, Allah verince oluyo, seninde tez zamanda olur inşallah a.s.

evet sana katılıyorum bizim sayı o kadar yoktu. ama tutmadı.
sıkma canını bu kadar yine de seninki daha yüksek bir ihtimal

slm kuzi aşılama zormu bana yazarmısın ne olur

Yeni gördüm canım ya kusura bakma, aşılama iki üç dakikalık bi işlem bi zorluğu yok, enjektörün iğne uçlusu değilde plastik uçlusunu düşün onunla rahime enjekte ediyolar, yanlız bi aletle biraz rahim ağzını aralıyolar o biraz rahatsız ediyo ama sadece o anlık bişey sonra ne ağrı ne sızı oluyo, korkulacak bişey yok.a.s.

X