tüm hamileler kaç kilo aldınız..

ilk 3 ay 7 kilo verdim 6. Ayımdayım 2 kilo aldım şimdiye kadar :) Rabbim sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin kilo sorun değil

Ben 4 kilo aldım ve bu kilo konusu acayip moralimi bozuyor arkadaşlar, her sabah işe gitmek için hazırlandığımda içimde bir sıkıntı üzüntü oluyo:KK43: 57 kilo ile hamile kaldım şu an 61 kiloyum ve 18+6 günlük hamileyim bebek de 300 gram böyle giderse çok kilo alcam
diyetisyene de gidiyorum aslında ama nerde sorun var anlamadım neden kilo aldığımı anlayamıyorum tatlı nadir yiyorum, hamur işi hiç yapmıyorum, düzenli beslenmye çalışıyorum ama olmuyo, kalçam çok genişledi karnımda hiç bir şey yok ama kalçam karnımdan önde gidiyo tavsiyesi olan var mı böyle gidrse depresyona gircem çünkü :KK43::KK43::KK43::

Ben 4 kilo aldım ve bu kilo konusu acayip moralimi bozuyor arkadaşlar, her sabah işe gitmek için hazırlandığımda içimde bir sıkıntı üzüntü oluyo:KK43: 57 kilo ile hamile kaldım şu an 61 kiloyum ve 18+6 günlük hamileyim bebek de 300 gram böyle giderse çok kilo alcam
diyetisyene de gidiyorum aslında ama nerde sorun var anlamadım neden kilo aldığımı anlayamıyorum tatlı nadir yiyorum, hamur işi hiç yapmıyorum, düzenli beslenmye çalışıyorum ama olmuyo, kalçam çok genişledi karnımda hiç bir şey yok ama kalçam karnımdan önde gidiyo tavsiyesi olan var mı böyle gidrse depresyona gircem çünkü :KK43::KK43::KK43::

Canım sanırım bu bünyeyle alakalı bir durum,hamur işi ve tatlı çok kilo aldırıyor,onları da yemiyorum demişsin zaten.Kızın mı olacak acaba?bebeğinin sağlığı iyiyse kiloyu dert etme bence,bir şekilde veriliyor sonrasında,depresyondan uzak dur sonra mızmız bir çocuğun olsun istemiyorsan=)kalça genişliği belki sana doğumda yardımcı bile olabilir,takılma bu kadar hamileliğin keyfini çıkarmaya bak.

kız çocukta popo büyürmüş baya canım

18 haftalık ve maalesef 3,5 kilo oladım 2 aydır deli gibi tatlı yiyorum. 3,5 kiloyu son 1 ayda direk aaldım :KK43: tansiyon biraz yüksek acaba tatlıdanmı bilmiyorum

Canım sanırım bu bünyeyle alakalı bir durum,hamur işi ve tatlı çok kilo aldırıyor,onları da yemiyorum demişsin zaten.Kızın mı olacak acaba?bebeğinin sağlığı iyiyse kiloyu dert etme bence,bir şekilde veriliyor sonrasında,depresyondan uzak dur sonra mızmız bir çocuğun olsun istemiyorsan=)kalça genişliği belki sana doğumda yardımcı bile olabilir,takılma bu kadar hamileliğin keyfini çıkarmaya bak.

evet canım çok haklısın sağlıklı sıhhatli bir çocuk olsun da dediğin gibi kilonun bir önemi yok. ikili ve üçlü taramalarda erkek dediler ama bilemiyorum hayırlı sağlıklı bir evlat olsun da cinsiyeti önemli değil, dediğiniz gibi biraz rahat olmakta fayda var sanırım :):)

53 kiloyla hamile kaldım. 27. haftadayız şu an ve 64 oldum. ilk 3 ay hiç almamıştım. oohhh çok almıcam heralde dedim ama şimdi bir yemek yiyorum inanamıyo görenler. hele annem:) benim iştahsız çocuğuma bak diyo.. o seviniyo ben ağlıyorum:)) bi 7 8 kilo daha alırım gibi geliyo. hiç dikkat etmiyorum. Allah ne verdiyse yiyorum bebeğim için napayım:)

23. haftamdayım 4 kg aldım

hamileliğin başındakilere tavsiyem 5. aydan soora hemiştah açılıyor ve az da yesenizalacaksınız

o yüzden ilk 20 haftaya dikkat edin ben 20. haftaya kadar 2 kg aldımdiğer 2yi son 3 haftada aldım:KK43:

8 aylık hamileyim 6 kg aldım toplam....56 yla kaldım 62 yim..

Valla süper bir başarı bunu nasıl başardığınızı merak ettim günlük beslenme düzeninizi anlatırmısınız, gün içindeki aktifliğiniz nasıl? ve varsa yapmış olduğunuz egzersizler neler hepsini merak ediyorum :):):)

Basta cok hizli kilo almistim birden durdu kilo alisim 32 ye girecegim yarin 11 kiloda kaldim cuma günü dr randevum var detayli ultrason yapacak insallah hersey yolundadir

kızlar yazdıklarınıza şöyle bi baktım ve hemen hemen kimse anormal bi kilo almamış. ben hamile kaldığımda 53 düm ilk 3 ay 48 e düştüm sonra hooppp kilo almaya başladım ve 78 le tamamladım hamileliğimi. şu an doğum yapalı tam 29 gün oldu sezeryan oldum ve 14 kilosu gitti bile.:KK37: şöyle bi baktımda kimse benim kadar almamış:KK49:

çok zayıftım 44 kg ile hamile kaldım şu an 58 kiloyum =))ama hiç rahatsızlık duymuyorum

merhaba;
3. ayıma girmiş bulunmaktayım :)
57.2 ile başladım ve şuana kadar tamı tamına 1 kilo aldım.tabi önemli olan fetal dönem bitişi sonrası 4.ay ve devamı.hamurişi sadece ekmek tüketiyorum :)
bol bol su içmek zaten adet oldu,bunun yanı sıra balığı,cevizi,pekmezi unutmayın ha :)
ne kadar kilo alırsak alalım bebeğimize değer :)

X