tüm hamileler kaç kilo aldınız..

Merhaba arkadaslar bende kilolu bir bayandim hamile kalmayi planliyordum once fazla kilolarimi verdim siki bir rejimle 4 ayda 74 kilodan 62 kiloya dustum 63 kilo ile hamile kaldim simdi 22 haftalik hamileyim 4 kilo aldim bu arada haftanin 2 gunu yuzmeye gidiyorum diget gunlerde gunde 1 saat yutuyus yapiyorum yinede kilo aliyorum hayirlisi bakalim

hamilelikten önce 48 kiloydum hayatım boyuncada hiç kilo aldığımı 50kg den fazla olduğumu hatırlamam ama şuan 64 kiloyum :KK57: kendimi çok dombik hissediyorum ama doktorum hamile kaldığımı öğrendiğimde "çok zayıfsın en az 18 kilo alman gerekiyor" demişti :110: çok dikkat etmeme rağmen yine de 16 kg aldım umarım doğumdan sonra hemen verebilirim aldıklarımı.

hamilelikten önce 48 kiloydum hayatım boyuncada hiç kilo aldığımı 50kg den fazla olduğumu hatırlamam ama şuan 64 kiloyum :KK57: kendimi çok dombik hissediyorum ama doktorum hamile kaldığımı öğrendiğimde "çok zayıfsın en az 18 kilo alman gerekiyor" demişti :110: çok dikkat etmeme rağmen yine de 16 kg aldım umarım doğumdan sonra hemen verebilirim aldıklarımı.
Boyun kaç ki 48 aşırı zayıf bir kilo değil 160 birine 50 kilo ideal hatta gayet fazlası kilolu gözüküyor bana göre

18+4 günlük hamileyim. 7 kilo verdim, iki haftadır yerimde sayıyorum. Kilolu hamile kaldığım için olsa gerek doktorum herhangi bir müdahalede bulunmadı.

Bulantılarım geçti çok şükür derken azalan mide şişkinliğim yeniden arttı. Doğuma kadar böyle devam ederse hiç kilo almayabilirim bile diye düşünüyorum. Bebeğim için şeker diyeti yapıyor gibi besleniyorum, şekerli, hazır hiçbir şey yemiyorum diyebilirim. İdeal kiloda hamile kalmadığım için vicdan azabı çekerken şu an aldığım bir kilo bile bebeğim için üzüyor beni. Umarım 5 kilodan fazla almadan sağlıkla doğar yavrum.

34 haftalık hamileyim 13 kilo aldım dahada alacağım muhtemelen ama boydan avantajım var hiç belli olmuyor aldığım o kadar kilo bebegimin kilosu da çok iyim kiloyu cok sıkıntı yapma bence doğumdan sonra verilir sen bebeğini iyi beslemeye bak

36. Haftadayım ve 12.5 kilo aldım. 14 ile biter sanırım sezeryan olacak Doğuma 27 gün kaldı. Bu 2. Hamileliğim, Doğumdan 6-7 kilo vermiş olarak çıkılır genelde bende de öyle olmuştu. İlk 15 gün içinde 5 kilo daha gider ve 3-4 kilo kalır. Dikkat edersem o da 1-2 aya emzirmenin etkisiyle gider diye düşünüyorum

Hahah emzirmeyle kilo verme mi yok öyle bisey,tek basına yetmez.8kilo almıstm hamileyken.lohusayken 10kg verdim tabi bunun yarıya yakını bebekti:)sonra iştahım acıldı,mevsim kış ye allah ye.yine doguma girdgm kilodayım.havalar ısınıyor,bebişi arabasına koyup yürüme umudum var

Hahah emzirmeyle kilo verme mi yok öyle bisey,tek basına yetmez.8kilo almıstm hamileyken.lohusayken 10kg verdim tabi bunun yarıya yakını bebekti:)sonra iştahım acıldı,mevsim kış ye allah ye.yine doguma girdgm kilodayım.havalar ısınıyor,bebişi arabasına koyup yürüme umudum var
Emzirmeyle gitmişti bende ilk çocuğumda ama tabii emzirip arkadan 10 baklava yersenız gitmez

34.haftadayım.toplamda 13 kilo aldım.

Bende yazayım eksik kalmayayım:))))

İlk gebeligimde 63 kilo hamile kaldım 90/kilo doğum yaptım.. 27 kilo aldım. İlk 3 ay 10 kilo 2. 3 ay 10 kilo son 3 ay 7 kilo ...

Bu sefer zaten 10/ kilo fazla ile hamile kaldım 73/ kilo .. 2. Ayın sonunda 4 kilo almıştım bile... Şimdi 2 kilosunu geri vermişim... Yani ilk 3 ayı 2 kilo ile kapatırım inşallah:))))

Merhaba arkadaşlar bende yarin itibarı ile 34. Haftama giriyorum inşallah toplam 11 kilo aldım bebek te 2kilo 200 gram daha ne kadar kilo alır acaba 3ü gececekmi ki son haftaya kadar bilemiyorum: ) :KK43: son zamanlar artik telaslaniyorum

X