Hamile kalmak isteyen arkadaşlar

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.
SAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. (0. 5 MG)
ŞERBETÇİOTU: BOL KADINLIK HORMONU İHTİVA EDER. BİR LİTRE SUYA 30 GR ATILARAK 10 DAKİKA DEMLENDİRİLİR. GÜNDE 3-4 BARDAK İÇİLİR. AYRICA İYİ UYKU VERİR.
TARÇIN HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR. BEYAZ AKINTIYI GİDERİR. VÜCUDUN DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR. BİR BARDAK SUYA YARIM KAHVE KAŞIĞI KATILIP İÇİLEBİLİR.
NANE:HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.
BİBERİYE: TÜM HORMON VE SALGI BEZLERİNİN DENGELİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. KANSIZLIK VE ZAFİYETİ GİDERİR. ÖZELLİKLE HANIMLARDA BEYAZ AKINTIYI KESER.
ZATER: CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR. ZİHİN YORGUNLUĞUNU GİDERİR. RUHEN VE BEDENEN CANLILIK VERİR. KEKİK GİBİ KULLANILIR. TOZ HALİNDE YEMEKLERİN ÜZERİNE SERPİLİR
PAPATYA: DÜZENLİ ADET GÖRMEYİ SAĞLAR. HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. GÜNDE İKİ- ÜÇ BARDAK İÇİLİR. BİR BARDAK SUYA 5 ADET PAPATYA UFALANIP 10-15 DAKİKA DEMLENİR.
REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.
ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR.
BİRA MAYASI: BÜTÜN SALGI BEZLERİNİ UYUMLU OLARAK ÇALIŞTIRIR.
HARDAL: BÜTÜN HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.
KİMYON: SİNİR SİSTEMİNİ KUVVETLENDİRİR ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR.
YULAF EZMESİ: HORMONLARI DÜZENLER. VÜCUDUN DİRENCİNİ ARTIRIR. SABAHLEYİN KAHVALTIDA YENDİĞİNDE GÜN BOYU TOK TUTAR. AKŞAMLARI SALEP GİBİ İÇİLİP YATILABİLİR.
VANİLYA: CİNSEL GÜCÜN ARTMASINA NEDEN OLUR. VÜCUDU VE SİNİRLERİ GÜÇLENDİRİR. DEPRESYONA İYİ GELİR.
ÇAM FISTIĞI: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. PORTAKAL ELMA, ARMUT GİBİ MEYVA VEYA BİR SEBZE ÜZERİNE YENMELİDİR. YOKSA PEKLİK YAPABİLİR. TEK BAŞINA YENMEMELİDİR.

SUSAM: TAHİN OLARAK YENMELİDİR. TÜM ORGANLARIN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR.
AYÇEKİRDEĞİ: BOL ''E'' VİTAMİNİ VE ''PROTEİN'' İHTİVA EDER. CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. AYÇİÇEK YAĞINDA DA ''E'' VİTAMİNİ VARDIR. BÜTÜN YEMEKLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR.
ÇÖREKOTU: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. . ÇORBA, EKMEK, PİDE VE KURABİYE ÜZERİNDE EKİLEREK YENİR. GÜNDE BİR TUTAM YETERLİDİR.
DEFNE: BÖBREK ÜSTÜ BEZLERİNİN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. HER TÜRLÜ ET VE BALIK YEMEĞİNDE KULLANILABİLİNİR.
KARABİBER: TÜM VÜCUDU UYARIR. KADINDA VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. KANSIZLIĞI GİDERİR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR.
ACI KIRMIZI BİBER: TÜM SALGI BEZLERİNİ ÇALIŞTIRIR. VÜCUTTAN SU BOŞALTIR. KADINLARDA VE ERKEKLERDE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
KİŞNİŞ: KADINLARDA ADETİN NORMAL VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. TÜM HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. BEBEKLİ ANNELERİN SÜTÜNÜN ARTMASINI SAĞLAR.
ZENCEFİL: TÜM VÜCUDU UYARARAK BEDENEN VE RUHEN GÜÇ KAZANDIRIR. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR.
KEKİK: KADINLARDA REGL ZAMANINDA AĞRISIZ KRAMPSIZ GEÇMESİNE YARDIM EDER. KADIN VE ERKEKTE CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. BOL İDRAR SÖKTÜRÜR. KEKİKLE KARIŞTIRILMIŞ BAL YENMESİ ORGANİZMAYI GÜÇLENDİRİR VE DENGEYE KAVUŞTURUR.
FESLEĞEN: KADINLARDA ADETİN DÜZENLİ VE AĞRISIZ OLMASINI SAĞLAR. HAMİLE KADINLARIN DOĞUMUNU KOLAYLAŞTIRIR.
ÖKSEOYU: HORMON DENGESİNİ DÜZENLER, KAN BASINCINI DENGELER, MENAPOZ DÖNEMİNDEKİ SIKINTILARI DA RAHAT ATLATMAYA YARDIMCI OLUR. TAZE BİTKİ ÖZSUYU ÇOK DEĞERLİDİR. ÖKSEOTU GÜZELCE YIKANARAK NEMLİ DURUMDA MİKSERDE SIKILMALIDIR. BU ÖZSUDAN 25 DAMLA BİRAZ SUYUN İÇİNDE KAHVALTIDAN YARIM SAAT ÖNCE VE YATMADAN ALINMALIDIR.
CİVANPERÇEMİ: ADET KANAMALARI DÜZENSİZLİKLERİNDE ÇAYININ İÇİLMESİ İYİ GELİR, YUMURTALIK İLTİHAPLANMALARINDA OTURMA BANYOLARI ALINIR. DÖLYATAĞI KAYMASINDA, MİYOMLARIN GİDERİLMESİNDE DE OTURMA BANYOLARI BAŞARI İLE KULLANILIR.
ASLANPENCESİ: ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.
SARIBALLIBABA: DÖLYATAĞI GEVŞEKLİKLERİNDE DÖLYATAĞI KASLARI YORGUNLUKLARINDA YARARLIDIR. 3 AYDAN İTİBAREN İÇİLMELİDİR. RAHİM VE ADET DÜZENSİZLİKLERİNDE GÜNDE İKİ FİNCAN ÇAYI YETERLİDİR. SİNİRSEL UYKUSUZLUKLARDA VE TÜM KADIN HASTALIKLARINDA BAŞARI İLE KULLANILIR.
ÇOBANÇANTASI: DÖLYATAĞI KANAMALARINDA ETKİLİDİR

selamlar arkadaşım yazın çok güzel fakat Adaçayı ile ilgili önemli birşeyi eklemem lazım yazdınız gibi adaçayı çok çok faydalıdır ama bilinmesi gereken günde 3 bardağı geçmemek gereklidir aksi takdirde zehirlenme gibi tehlikeleri vardır diye biliyorum sevgiler.

selamlar arkadaşım yazın çok güzel fakat Adaçayı ile ilgili önemli birşeyi eklemem lazım yazdınız gibi adaçayı çok çok faydalıdır ama bilinmesi gereken günde 3 bardağı geçmemek gereklidir aksi takdirde zehirlenme gibi tehlikeleri vardır diye biliyorum sevgiler.

bildiğim kadarı ile bütün bitki çayları için geçerli bu
günde aynı türden bitki çaylarını 2-3 bardaktan fazla tüketmemek gerekiyor
zaten herşeyin fazlası zararlı değil mi

Defne yaprağının da oturma banyosu bayanlar için çok iyiymiş.
Ayrıca susam yağı içilmesi de faydalıymış.
Oğul otuyla,karanfil birlikte çok faydalı.
Anason çok faydalı kadınlara.Çayını yapabilirsiniz.
Bal içine susam,çörek otu,ısırgan tohumu,tere tohumu karıştırıp iyice çiğnenerek yenebilir.Ben özellikle bunu uyguluyorum.
Yukardaki bitkilerden de bulabildiklerimin çayını içiyorum.

Döllenme olduktan sonra adaçayı düşüğe sebep olabilirmiş.Bu nedenler yumurtlama gününüzden sonra içmeyin.
Tüm bitki çayları günde 2 kupadan fazla içmemeye çalışın.Herşeyin fazlası zarar arkadaşlar.

Erkekler içinde
Keçi boynuzu,kabak çekirdeği,Sütlaç,arı sürü,polen bal karışımı,fındık fıstık yararlı.
Sütlaç özellikle çok faydalıymış haberiniz olsun.

İyi şanslar...

Sadece bu bilgilerle çom tüketmemek lazım bence bitkileri. Hele kafadan karışımları asla yapmamak lazım. Kimi karşımlar toksik etki yapabiliyor. Hele hele bu hamilelik gibi bir amaç için yapılıyorsa,dikkatli olmak lazım.Tam tersi durumlar olabilir.Danışmak lazım bilenlere.

kizlar ben de hamile kalmak istiyorum adetlerim cok duzensiz hergun papatya adacayi iciyorum glukofen kullaniyorum corek otu bal susam hergunyesemmi acaba dark ne dersin canim yoksa yumurtlama zamani biraksammi kizlar ne dersiniz hayit kullaniyorum birde birisi beni kabiz yapti ama hangisi bilemiyorum karanfil aci olur ama mecbur varmi bunlar ise yarayip hamile kalan ben cok korkuyorum uzuluyorum :KK43:

arkadaşlar bu yazanrı deneyip hamile kalan var mı aranızda???hangisini uygulayalım?

kızlar birde kocişlerinize keçi boynuzu yedirin sperm hareketliliğini ve kalitesini arttırıyormuş

Gebe olduğum için kullanmama gerek yok fakat yararı olabilecek arkadaşlara şiva verir inşallah herkes bebeciklerine kavuşur inşallah..amin...

KARANFİL: HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. HER GÜN YEMEKLERDEN SONRA ALINAN BİR KARANFİL HEM AĞZINIZIN HOŞ KOKMASINA HEM DE HORMONLARINIZIN ÇALIŞMASINA YARAR. HAMİLELİKTE RAHİMİ KUVVETLENDİRİR. NORMAL DOĞUM YAPACAK OLANLAR, DOĞUMA BİR AY KALA HER GÜN BİR ÇAY BARDAĞI SICAK SUYA 1 KARANFİLİ 5 DAKİKA DEMLEYİP İÇERLERSE DOĞUMLARI DAHA KOLAY OLUR.

SAFRAN: YUMURTALIKLARI GELİŞTİRMEDE ETKİLİDİR. HAMİLE KALMAYI KOLAYLAŞTIRIR. AYRICA SİNİRLERİ KUVVETLENDİRİR. YEMEK YENECEĞİ ZAMAN ÜSTÜNE SERPİLİR. (0. 5 MG)

ŞERBETÇİOTU: BOL KADINLIK HORMONU İHTİVA EDER. BİR LİTRE SUYA 30 GR ATILARAK 10 DAKİKA DEMLENDİRİLİR. GÜNDE 3-4 BARDAK İÇİLİR. AYRICA İYİ UYKU VERİR.

TARÇIN: HORMONLARI ÇALIŞTIRIR. CİNSEL İSTEĞİ ARTIRIR. BEYAZ AKINTIYI GİDERİR. VÜCUDUN DAYANIKLILIĞINI ARTIRIR. BİR BARDAK SUYA YARIM KAHVE KAŞIĞI KATILIP İÇİLEBİLİR.

NANE: HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. TAZE OLARAK SALATALARA EKLENEREK YENEBİLİR. BİR LİTRE SUYA 10 GR KONARAK DEMLENİR, BU KARIŞIM SU YERİNE İÇİLEBİLİR. SANCILI REGL DÖNEMLERİNDE NANE ÇAYI RAHATLATICIDIR.

BİBERİYE: TÜM HORMON VE SALGI BEZLERİNİN DENGELİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR. KANSIZLIK VE ZAFİYETİ GİDERİR. ÖZELLİKLE HANIMLARDA BEYAZ AKINTIYI KESER.

ZAHTER: CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR. ZİHİN YORGUNLUĞUNU GİDERİR. RUHEN VE BEDENEN CANLILIK VERİR. KEKİK GİBİ KULLANILIR. TOZ HALİNDE YEMEKLERİN ÜZERİNE SERPİLİR[/SIZE][/FONT]
REZERYAN: HORMON DÜZENLEYİCİSİDİR. HAMİLE KALMAYA YARDIMCI OLUR. ET, FASULYE, LAHANA GİBİ YİYECEKLERİN ÜZERİNE BİR KAHVE KAŞIĞI KONUR.

ADAÇAYI: HORMON EKSİKLİĞİNİ GİDERİP HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. BİR BARDAK SICAK SUYA ÜÇ YAPRAK ADAÇAYI BEŞ DAKİKA DEMLENDİRİLİP İÇİLİR. KALBE DE İYİ GELİR. SIKÇA İÇİLDİĞİNDE TÜM BEDENİ GÜÇLENDİRİR. DÖLYATAĞI HASTALIĞI OLAN HANIMLARIN ARASIRA ADAÇAYI OTURMA BANYOSU YAPMALARI İYİ OLUR. OTURMA BANYOSU İÇİN; İKİ AVUÇ DOLUSU YAPRAK ADAÇAYI SOĞUK SUDA GECE BOYUNCA BEKLETİLİR. ERTESİ GÜN KAYNAMA NOKTASINA KADAR ISITILIP BANYO SUYUNA EKLENİR. BANYO SUYU BÖBREKLERİN ÜSTÜNE KADAR ÇIKMALIDIR.

VANİLYA: CİNSEL GÜCÜN ARTMASINA NEDEN OLUR. VÜCUDU VE SİNİRLERİ GÜÇLENDİRİR. DEPRESYONA İYİ GELİR.

ÇAM FISTIĞI : HAMİLE KALMAYI SAĞLAR. PORTAKAL ELMA, ARMUT GİBİ MEYVA VEYA BİR SEBZE ÜZERİNE YENMELİDİR. YOKSA PEKLİK YAPABİLİR. TEK BAŞINA YENMEMELİDİR.

SUSAM: TAHİN OLARAK YENMELİDİR. TÜM ORGANLARIN DÜZENLİ ÇALIŞMASINI SAĞLAR.

AYÇEKİRDEĞİ: BOL ''E'' VİTAMİNİ VE ''PROTEİN'' İHTİVA EDER. CİNSEL ARZUYU ARTIRIR. AYÇİÇEK YAĞINDA DA ''E'' VİTAMİNİ VARDIR. BÜTÜN YEMEKLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR.

ARSLANPENÇESİ: ADETGÖRME DÜZENSİZLİKLERİ, RAHİM AKINTISI, RAHİM ŞİKAYETLERİ, MENAPOZ ÇAĞINDA ETKİLİDİR. DÜŞÜK YAPMAYA YATKIN KADINLARDA BEBEĞİN RAHİMDEKİ DURUMUNU GÜÇLENDİRİR.

SARIBALLIBABA: DÖLYATAĞI GEVŞEKLİKLERİNDE DÖLYATAĞI KASLARI YORGUNLUKLARINDA YARARLIDIR. 3 AYDAN İTİBAREN İÇİLMELİDİR. RAHİM VE ADET DÜZENSİZLİKLERİNDE GÜNDE İKİ FİNCAN ÇAYI YETERLİDİR. SİNİRSEL UYKUSUZLUKLARDA VE TÜM KADIN HASTALIKLARINDA BAŞARI İLE KULLANILIR.
Alıntıdır...

RAHMİ GÜÇLENDİREN VE DÜŞÜK İHTİMALİNİ AZALTAN BİTKİLER

AHUDUDU
- Ahududu yaprakları gebelik süresince dölyatağı dokularını güçlendirir,
- Döl yatağı kaslarının kasılmasını önler ve doğum sırasındadaki kanamaların
- Belirli sınırları aşmasını önler. Bu etkilerden yararlanabilmek için tüm gebelik
- Süresince düzenli biçimde içilmesi gerekir.

KULLANIM BİÇİMİ :
Yarım veya bir tatlı kaşığı dolusu ince kıyılmış yaprak, orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 10-15 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde en az 2-3 bardak içilebilir. Bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

BÖĞÜRTLEN
Düşük olasılığına karşı döl yatağını güçlendirmek için, gebelik süresi boyunca günde 1-2 bardak böğürtlen yaprağı çayı içilebilir.

KULLANIM BİÇİMİ:
Bir tatlı kaşığı ince kıyılmış yaprak (veya bitki karışımı), orta boy bir su bardağı dolusu kaynar derecede sıcak suyla haşlanır, üstü kapalı olarak 10 dakika demlendikten sonra süzülür. Günde 2-4 bardak içilebilir. Bitkinin bilinen her hangi bir yan etkisi yoktur.
Alıntıdır...

:içelim:

Gebeliği Kolaylaştırıcı Karışımlar

Bazı kadınlar yu.murtlama olmayışı, yumurtalık kanallarının tıkalı veya ay hallerinin düzensiz oluşu gibi sebeplerle gebe kalamaz veya gebe kalmaları zorlaşır. Bu sebepleri ortadan kaldırmak ve gebeliği kolaylaştırmak için aşağıda bitkisel karışımlar kullanılır.
Tedavisi :
* Bir kilo kaynayan süte iki demet maydanoz konur. Süt hafif ateşte kaynamaya devam ederken, buharı hazne içine girecek şekilde buharında 20 - 30 dakika oturulur.
* Balla kanştınlarak her gün 10 gr. arı sütü yenir. Balla karıştırılarak her gün 5 - 10 gr. propolis yenir. Günde üç defa bir tatlı kaşığı polen süt, su veya balla kanştırılarak polen yenir.
* Her gün bir adet beyaz soğan (gümüş soğanı) yenir. Ayrıca küçük bir tencerede kaynamakta olan suya 2 - 3 adet beyaz soğan dilimlenir. Buhan hazne içine girecek şekilde, yarım saat bu buharda oturulur. Pişen soğanlar, kasık ve hazne üzerine konularak yatılır, soğuyunca soğanlar atılır.
Ay halleri dışında birinci hafta her gün, ikinci hafta beş, üçüncü hafta üç, daha sonra da haftada bir gün olmak üzere, uygulamaya dört ay devam edilir.
* Fındık, Antep fistığı, ceviz, badem, çam fıstığı, üzüm, dut kunısu, kayısı, incir ve hurma uygun miktarlarda karıştırılarak sabah akşam birer avuç yenir. Karpuz ve kavun yenir.
* Kadın yumurtalık ve rahminin kuvvetlenmesi için çörek otu, turp tohumu ve havuç karışımlarından istifade edilir.
* 5 gr. zencefil, 2 gr. vanilya, 2 gr. salep, 2 gr. zahter, 3 gr. safran, 5 gr. roka yaprağı, 5 gr. pırasa tohumu, 5 gr. nane yaprağı, 2 gr. mührü Süleyman kökü, 2 gr. mahlep, 3 gr. lahana tohumu, 5 gr. ısırgan tohumu, 3 gr. kimyon, 5 gr. boy otu, 2 gr. boğa dilberi, 5 gr. Antep fistığı, 5 gr. çam fistığı, 4 gr. turp tohumu, 3 gr. soğan tohumu, 5 gr. sinameki, 3 gr. rezene, 3 gr. anason, 5 gr. tarçın, 3 gr günlük ve 3 gr. şalgam tohumu kahve değirmeninde toz haline getirildikten sonra, macun kıvamına gelinceye kadar bal ilave edilir. Bu macundan günde üç defa birer kaşık yenir.

ERKEK HORMONLARINI DÜZENLEYEN VE ÇALIŞTIRAN BİTKİLER:

KUŞDİLİ: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.

MAYDANOZ:Bedeni yorgunluk ve ruhi bunalımı giderir. Erkeklerde cinsel gücü arttırır.

NANE: Cinsel isteği çok arttırır. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı giderir.

TARÇIN: Cinsel isteği çok arttırır.

ZATER: RUHEN VE BEDENEN CANLILIK SAĞLAR CİNSEL GÜCÜ ARTIRIR VE İKTİDARSIZLIĞI GİDERİRKekik gibi kullanılır Toz halinde yemeklere serpilir.Çay olarak ta kullanılır.

ZENCEFİL: TÜM VUCUDU UYARARAK BEDENİ VE ZİHNİ ÇALIŞMA GÜCÜNÜ ARTIRIR.Erkekte cinsel gücü ve isteği cok atırır.Günlük miktar bir kahve kaşığıdır.Toz halinde reçel marmelatlara veya hamurişlerine karıştırılır. Et yemeklerine ve sosa karıştırılır.Süt ve salebe de karıştırılabilinir.

KEKİK:Vucudun savunma gücünü artırır.Erkekte cinsel arzuyu artırır.Karanfil-Cinsel isteği çok artırır.Gunde 1-2 adet yeterlidir.Yemekte et suyu sebze ve kompostolara katılarak yenir.

KİŞNİŞ: Erkeklerde cinsel arzuyu artırır.Günde bir kahve kaşığı kullanılır.Sinir sistemine de cok yararlıdır.Et yemeklerine veya yemeklerde soslara konur.Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp,yemek üzerine içilebilir.

VANİLYA: Çeşitli sebeplerle (Ruhi ve Bedeni zayıflık) erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara cinsel güç kazandırır. Pasta ve sütlü tatlılarda kullanılır.

YULAF: Cinsel iktidarsızlığı giderir.Aksamları salep gibi içilerek yatılabilir.Sabahları yulaf u veya sütle pişirilip içine ceviz fındık kuru üzüm katılarak yenebilir..Fazla ve sürekli yenmemelidir.

KIRMIZI BİBER:Cinsel isteği çok artırır.Damar sertliği,üre ve tansiyonu olanlar yememelidir.

SİVRİ BİBER: Bol C,P,K vitamini vardır.Erkeklerde cinsel istegi çok artırır.

HARDAL: Cinsel arzuyu çok artırır.Sinirleri kuvvetlendirir..Midesi hassas olanlar,karaciğer,damarsetliğive tansiyonu olanlar kullanmamalıdır veya çok az almalıdır.

KEREVİZ: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır.erkeklerde cinsel faaliyeti cok artırır.vakitsiz iktidarsızlığı önler.

AYÇİÇEĞİ: Bol protein ihtiva eder fazla miktarda E vitamini vardır.İktidarsızlığa engel olur.Kalp ve sinir hastalıklarını önler.Cinsel arzuyu artırır.

GREYFURT: Vucuda gençlik ve dinçlik verir. Sabah kahvaltıda bir bardak içilmesi tavsiye edilir.ülseri ve tansiyonu olanlara tavsiye edilmez.

ÇAM FISTIĞI: Bol E vitamini vardır..Cinsel tukenmeye ve buna bağlı olarak ruhi çöküntü ve kalp rahatsızlıklarını geçirir.

ANTEPFISTIĞI-FISTIK: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder.Cinsel arzuyu uyarır.

SUSAM: Cinsel isteği artırır

ÇÖREKOTU: Cinsel isteği artırır ve bel gevşekliğini gideriri.bir tutamdan fazla kullanılmamalıdır.Tahin yada tahin helvası olarak yenir.Yemeklerden sonra 4 tatlı kaşığı yeterlidir.cinsel arzuyu artırır.

SPERM AZLIĞI

ANASON VE SU: Bir çay bardağı sicak suya yarım kahvekaşığı anason konur.5 dadkika bekletilir süzülüp içilir.

PİRİNÇ ,ŞEKER,SÜT- BU KISACA SÜTLAÇTIR: Bol bol yenilmesi gereklidir

ISIGAN OTU VE SU: 4 bardak suya 3 tutan ısırgan otu konur.10 dakika kaynatılıp süzülür ve içilir.

Yemek sırasında bir tatlı kaşığı kuvvet macunu ve bir çorba kaşığı andız pekmezi alınması tavsiye edilir.

VİTAMİNLER VE MİNERALLER

E- vitamini: Kadında ve erkekte üreme vitaminidir. Kasların ve sinirlerinnormal çalışmasını sağlar. Eksikliğinde cinsiyet organları yeteri kadar çalışmaz. Bugday çimi, fıstık, soya, yulaf ezmesinde bulunur.

ÇİNKO: Eksikliğinde erkeklerde husyeler yeterli ve iyi. Böbreküstü bezleri de yetersiz kalır.prostat bezlerinin şişmesi ve kanser meydana gelebilir. Bugday kepeği, kuru fasülye, mercimek, yumurta ve ekmekte bulunur.

FOSFOR: Husyelerin çalışması ,sinirlerin tamiri, ve gelişmesi,beynin çalışmasını sağlar Soya,bugday çimi,yumurta,badem,kurufasülyede bulunur.

İYOT: İyot şimanlatır veya zayıflatır.Cinsel bezeler,husyeler üzerinde etkilidir. Soya, sarımsak, karides, süt, soğanda bol bulunur.

MAGNEZYUM: Çok önemli görevleri vardır.Vakitsiz yaşlanma ve bilhassa erkeklerde prostat kanserini önler Buğday çimi, Badem, soya, kurubakla, fındık ta bol bulunur..

MANGANEZ: Eksikliği kız ve oglan cocuklarında kısırlık yaratabilir.Bedeni ve ruhi bunalımı önler. hububat, muşmula, fındık , karaciğerde bulunur.

SELENYUM: sperm hücrelerinin gelişimi sırasında selenyum maddesinin çok önemli bir rol oynadığını belirlediler. Bulgulara göre, selenyum maddesi bir proteini harekete geçirerek sperm hücrelerinin oksitlenmesini önlüyor. Böylelikle daha canlı ve aktif kalan spermlerin dölleme yeteneği artıyor.

Aksi durumda ise oksitlenen spermler dölleme fonksiyonunu yerine getiremiyor. Bilim adamları ayrıca selenyumun maddesinin sperm hücresinin nefes alması sırasında da önemli bir rolü olduğunu belirlediler.

KABUKLU DENİZ ÜRÜNLERİ

Diger etlerden daha fazla protein,fosfor,kalsiyum ,demir ihtiva ederler.

İSTİRİDYE: Bol A,B,D vitamini vardır.İyot,bakır,demir ihtiva eder.Cinsel gücü artırır.

İSTAKOZ: Hazmı agırdır ama çok kıymetli maddeler içerir.

Alıntıdır...

adaçayı hamile kalmayı kolaylaştırıyor fakat hamileyken adaçayı içmek bebeğin düşmesine neden oluyor hamilelikte adaçayı çok sakıncalı
benim bir arkadaşım hamile kalmak için bardak bardak içti adaçayını fakat ahmile kalmış günü geçmiş meğer ardından ani bir kanamayla düşük yaptı

kızlaaaar adaçayı gerçekten hamile kalmayı sağlıyomu?ben iki gündür hayıt içiyorum acaba onu bırakıp adaçayınamı başlasam?hangisi daha etkilidirki acaba?:uhm::uhm:

ben civan perçimli macun kullanmıştım.adetim düzensiz diye.aç karnına 1 tatlı kaşıgı yutuyordum.1 kanavoz kullanmıştım kullandıgım ay adetim 30 günde olmuştu.normalde adetım çok düzensizdir benım.45 gune bı olurum

Defne yaprağının da oturma banyosu bayanlar için çok iyiymiş.
Ayrıca susam yağı içilmesi de faydalıymış.
Oğul otuyla,karanfil birlikte çok faydalı.
Anason çok faydalı kadınlara.Çayını yapabilirsiniz.
Bal içine susam,çörek otu,ısırgan tohumu,tere tohumu karıştırıp iyice çiğnenerek yenebilir.Ben özellikle bunu uyguluyorum.
Yukardaki bitkilerden de bulabildiklerimin çayını içiyorum.

Döllenme olduktan sonra adaçayı düşüğe sebep olabilirmiş.Bu nedenler yumurtlama gününüzden sonra içmeyin.
Tüm bitki çayları günde 2 kupadan fazla içmemeye çalışın.Herşeyin fazlası zarar arkadaşlar.

Erkekler içinde
Keçi boynuzu,kabak çekirdeği,Sütlaç,arı sürü,polen bal karışımı,fındık fıstık yararlı.
Sütlaç özellikle çok faydalıymış haberiniz olsun.

İyi şanslar...

Off kocam yesin diye ne zaman sütlaç yapsam hepsini bana kitliyor, 1 kaşık alıyor başkada yemiyor. Tüm sütlaçları ben yiyorum ://

Denemedigim sey kalmadi.. Her denememde sonuc negatif olunca insan inanci kalmiyor artik.. Sanirim sinirlerim yiprandi ve artik positif dusunemiyorum ;(

X