Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Ya adam demiş yenge miydi sabah giren beni niye tanımadın diye. Evet galiba oydu demiş benimkide. Ama içim çok acıyor şimdi. Dün gece bir sürü kırgınlık şarkısı paylaşmış. Bana kırgın oldunu felan belirtmiş yüzlü yüzlü. İçimden bende bi şarkı paylaşıyım benim daha çok kırgın olduğumu anlasın dye geçiriyorum ama doğru olur mu sizce kızlar? Yoksa görünmemeye devam mı edeyim?

canim sizinki sadece kirginlikmis baksana adam face'in sifresini bile degismemis :))))))
barisirsiniz siz takma fazla sen kafana :KK48:

Hayır barışmadık. O benden bi adım bekliyo o kadar müziklere karşılık ama karşılık vermiyorum. Şimdi face de bende face deyim ama beni görmüyo yani dün yakalanmamışım. Arkadalıyla benim hakkımda konuşmuşlar az önce hepsini okudum :)

Hayır barışmadık. O benden bi adım bekliyo o kadar müziklere karşılık ama karşılık vermiyorum. Şimdi face de bende face deyim ama beni görmüyo yani dün yakalanmamışım. Arkadalıyla benim hakkımda konuşmuşlar az önce hepsini okudum :)

Yeniden doğmuş gibiyimi görünce ona yordum ..
Neler konuşmuşlar ..
Olacak bu iş olacak düzelecek bunu biliyorsun sonuçta rahat ol en azından

Bizim kendi aramızda taktığımız söz yüzükleri hala parmağındaymış benimle sözlü olduğunu söylemiş asker arkadaşına. Baldızım olsa sana ayarlarım demiş asker arkadaşına canım :) Biliyorum barışırız mutlaka ama şüphelendiğim şeylerden beni bi tam emin etse

Bizim kendi aramızda taktığımız söz yüzükleri hala parmağındaymış benimle sözlü olduğunu söylemiş asker arkadaşına. Baldızım olsa sana ayarlarım demiş asker arkadaşına canım :) Biliyorum barışırız mutlaka ama şüphelendiğim şeylerden beni bi tam emin etse

Yapabilirsin artık nazını rahat rahat :)
Valla çok sevindim dou_you_wanna ...
Umarım hep çok mutlu olursunuz ufak tefek sorunlarda halledilir bir an önce

Ayy farkediliyor mu peki o facedeyken sen girince?
ne konuşmuşlar peki ..
Kötü yakalanmışsın :))

Kızlar haberiniz olsun, face'te account settings bölümünde account scurity diye bir şey var, en son saat kaçta girildiğini gösteriyor. Oradan bakıp öğrenmiş olabilir. Dikkatli olalım :KK42:

Canım yaa sağol :) Ya sence ses çıkarmadan devam mı ediyim böyle?

Biliyorum insanın içinden geliyor bir şeyler yapmak, mesela imalı statusler, şarkılar filan koymak. İnsan kendini tutamıyor. Ama sen tut kendini, ses çıkarma sakın, çok umursadığını belli etmezsen eminim o çaba harcayacaktır zaten aranızı düzeltmek için.

Ama benim içimde onla ilgili şüpheler bitmek yerine iyice çoğalıyo kızlar. Mesela dün tam işten dönüş saatinde netteydi. Demekki işe gitmedi ve bütün gün başka bişeyle ilgilendi. Bunu bile kendime sorun ediyorum düşünün

Ama benim içimde onla ilgili şüpheler bitmek yerine iyice çoğalıyo kızlar. Mesela dün tam işten dönüş saatinde netteydi. Demekki işe gitmedi ve bütün gün başka bişeyle ilgilendi. Bunu bile kendime sorun ediyorum düşünün
belki işi erken bitmiştir. ya da telden girmiş olmasın

Güvenini sarsacak şeyler yaptı mı hiç?
Güven problemi olunca o kadar zorlaşıyor ki her şey ..
Her olayın içinde bir şey arıyorsun ..
KArıştırmıyorsam konuları sizin güvenle ilgili bir olayınız mı olmuştu?
Güvenmekte suç gibisinden bir konu ...

Evet güvenle ilgili sorunumuz var. Ben ona çok güveniyorken onun bana yaptığı şeyler güvensizlikler aşırı kavga çıkartması felan benim bütün güvenimi yerle bir etti. Fidescim telefonundan internete giriyor genelde iş yerinden. Özellikle biz ayrıyken face e bişiler yazıp yazmadığımı kontrol etmek için. Ama bu sefer 1 saat boyunca aralıksız netteydi. Arkadaşıyla sohbet bile etmişler. Bunları telefondan bu kadar uzun yapıcanı sanmıyorum.

belki işi erken bitmiştir. ya da telden girmiş olmasın

İş yerinde işinin erken bittiğini sanmıyorum. Biz onun yanına gittiğimizde iş yerinden nişanlım geldi eşya bakıcaz diye izin almıştı. Gene izin almış olabilir diye üşünüyorum cnm. Yani zaten ayrılma sebebimiz bana sorduğu saçma sapan sorular yüzünden aldatıldığımı düşünmem olmuştu. Oda face de bunu yalanlamıştı ama dün mesela kurdum allah kurdum kafamda. Kesin biriyle bukuştu diye :KK43:

seni seviyosa neden bi başkasıyla buluşsun ki. bu kadar gurursuz mu
peki sen onu öyle biri olarak görüyosan neden hala onu düşünüyosun

Bilmiyorum Fidescim. Sadece zamanla çok daha fazla canım acımaya başladı. İçimde bi nefret büyüyo. Hani çıkıp ona patlasam rahatlayacak biliyorum. Sonunda Cansuyu karşıma aldım, yaşasın sinirini döktü bana artık korkulacak bişey yok diye. Ama sessiz kaldıkcada kuduruyorum. O da sessizliğimden korkuyo ama en çok ben yıpranıyorum

Şu an için barışacağınız kesin gibi duruyor bakınca ..
Ama doğrusu ileriye bakınca hoş bir tablo göremiyorum.
O güvensizlik insanı o kadar yıpratır ki ..
Her an ne yapıyor nerede biriyle konuştu mu görüştü mü?
Biliyorsun aslında seni sevdiğini ..
Ama yetmiyor çünkü insanın başkasını kendisi gibi bildiğini düşünerek bu soruları sen de çok büyük problemler yaratmış ..
Şimdilik zamana bırakmaktan başka şansın yok gibi görüyorum ..
Ama huzurlu olabileceğini zannetmiyorum onunla beraberken ...

Şu an için barışacağınız kesin gibi duruyor bakınca ..
Ama doğrusu ileriye bakınca hoş bir tablo göremiyorum.
O güvensizlik insanı o kadar yıpratır ki ..
Her an ne yapıyor nerede biriyle konuştu mu görüştü mü?
Biliyorsun aslında seni sevdiğini ..
Ama yetmiyor çünkü insanın başkasını kendisi gibi bildiğini düşünerek bu soruları sen de çok büyük problemler yaratmış ..
Şimdilik zamana bırakmaktan başka şansın yok gibi görüyorum ..
Ama huzurlu olabileceğini zannetmiyorum onunla beraberken ...

Ben de öyle düşünüyorum canım. Sanki onu unutacak yeni bi döneme başlıcak var bende ama korkuyorum. Belirsizliklerden çok korkuyorum :KK43:

X