Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

tepkisiz kalacaksın.asla aramayackasın.sana ulaşabileceği yerelerde görünmeyceksin.o yokmuş gibi davranacaksın hatta başkasıyla çıkıyomuş hissi uyandıraksın.çatlayacak !!
tıpış tıpış dönünce de tekmeyi vurcaksın.. bu kadar kolay mı diye sorarlar adama.

oyle mi dersiniz, yani umursamazmis gibi dimi...

mesaj atma arayıp sorma arkadaşlarınlada hiç bir haber gnderme senle ilgili ortak arkadaşlarnız varsa söyle seni sorduğu zamanlar iyi geçenlerde birlkte gezdk fln ne blym onu çatlatacak şyler söyle msnde ekliyse iletine mutlu olduğunu österen onsuzda yaşayabileceğini göster ben bunları denedm ve sonuç 10 aydır birlikteyiz 10 ay önce geri döndü hemde ben ayrılmştım :)

benimde 2 hafta oluyor ayrılalı...dönmesi çok zor biliyorum ama bi umut bekliyorum...aramam sormam asla...çok fazla ortak arkadaşımızda yok haberleşebileceğimiz..ne durumda bilemiyorum.taktiklerinizi okudum bencede mantıklı arayıp sormamak umarım işe yarar..

..ama o kadar çok merak ediyorum ki ne durumda olduğunu..keşke onu uzaktan izleyebilseydim...keşkemafoldumbenmafoldumben

benimde 2 hafta oluyor ayrılalı...dönmesi çok zor biliyorum ama bi umut bekliyorum...aramam sormam asla...çok fazla ortak arkadaşımızda yok haberleşebileceğimiz..ne durumda bilemiyorum.taktiklerinizi okudum bencede mantıklı arayıp sormamak umarım işe yarar..

..ama o kadar çok merak ediyorum ki ne durumda olduğunu..keşke onu uzaktan izleyebilseydim...keşkemafoldumbenmafoldumben

bırak olduğu yerde kalsın oda aynen senin için düşünsün, sensiz kalmak neymiş anlasın kendini ona gösterirsen bir anlamı kalmaz..

sessiz kalmak gerçekten işe yarıyor. eğer çok büyük neden yoksa ayrılıkta kesin dönüyorlar.
Ama uzun süreli bir ilişkiyse ve çok sık tartışmalar varsa, huzursuz bir ilişki yaşıdığı için bıraktıysa, huzuru bulmak için gidiyorlar ve uzun süre dönmüyolar yada HİÇ DÖNMÜYOLAR.
Oyüzden yaşananlar ve ayrılık sebebi çok önemli.

bana göre büyük bi neden yokk..ona göre demekki varmış 1,5 aydır dönmedine göre..:sinifsinif:

bana göre büyük bi neden yokk..ona göre demekki varmış 1,5 aydır dönmedine göre..:sinifsinif:

Canım ayrılma nedeninizi bilmiyorum ama çok fazla üzerine düştüysen, bunalttıysan belki kafasını dinliyordur. Benim eski sevgilim benden ayrılırken senle evlenemeyiz senin gibi bağlanamıyorum çok üstüme düşüyorsun deyip bırakmıştı. ama 3 ay sonra geri geldi hemde evlenmek istedeigini söyleyip. Gerçi sonra yine bıraktı ama bi şekilde dönüyorlar sabredceksin ama kesin gelecek diyede düşünüp bekleme, zaten bekleye bekleye bu durumada alışıyosun. Gerçekten seviyorsa hasrettine dayanamayıp gelir.

ben vallah kizlar sinirlerim oyle bozuldu ki oyle bi msg attim ki ona facebooktan soyle birsey yazdim artik dayanamiyorum çunku

kabul etmemissin, canin sagolsun diyorum benim uzuldugum bos yere arkadasligimizda bitti..
Ben gerçekten çok salagim, mantikla dusunmeye çalisiyorum beni istemeyen birininin hala sans vermeye çalisiyorum belki bi hata yapmistir fln diye dusundum..Ama degmezmis..5 senedir seninle mi konusuyordum soner? sen bu olamasin hala inanamiyorum, beni kandir o kadar sozler soyle sen bu musun bana boyle mi deger verdin, beni tanimadin mi hakkedecek bi kizmiydim? karsindaki insandi, insan ne oldugunu bilirmisin sen?? Bilseydin boyle davranmazdin..Ama ben seni insan yerine koymustum deger vermistim, baska birini seviyorsun diye benim gunahim neydi, bana niye umut verdin.. Bende seviyordum baskasini, ama hazir olmadan asla adim atmak istemedim karsimdakini dusundum çunku, ki sen kaç senedir benimle gorusmek isteyen biriydin, hiç umut vermemistim bu seneye kadar..Ben senin gozunde basit birimiydim bu kadar?Geldin yanima, o ana kadar baska birine olan duygularini bilmiyormusun, siz erkekler boylemisiniz..Senin de kiz kardeslerin, kuzenlerin var, dusun biraz soner ayni sey onlara yapilsa gururlariyla oynanirsa sen bi abi kardes olarak ne dusunursun? Biraz mantikli ol yaa kaç yasindaki birisin artik, çocuk oyuncagi mi bunlar?? senin için hersey yapicaktim, ama sen beni yanlis tanimissin gerçekten yanlis tanimissin, belki de en son bunu hakkedecek bir kizdim..Seni tanimak için, kismetlerimi kapatim kendin biliyorsun bunlari..Ve o gun çiktiktan sonra, inan senin için herseyi yapicaktim, belki ben çok hizli dusundum herseyi ama sana kandigim için :=( Onu birak durust olabilirdin, en azindan bana cvp verebilirdin bunu yapmaya bile cesaretin olmadi ! Ust uste seyler yasamaktan gerçekten biktim, yasama zevkim de kalmadi, inanamiyorum yaa niye boyle seyleri hakkediyorum, ben iyilik dusundukçe kotu olan ben oluyorum; Gerçekten hersey bos, insanlar artik maskelerini çikarsinlar yaa..Bu dunya da artik iyi olan kotudur, kotu olan iyidir kural bu artik !!!
Ben kendimi bilen insanim, insan diyorum çunku gerçekten insanlik var bende belki su an kaybediyorum ama kazanicagimi da inaniyorum, Rabbime inancim ve korkum sonsuzdur, ama su bi gerçek her adimima dikkat edicegim artik butun erkekleri ayni goruyorum çunku !!! Birde ben sonerim baskalariyla karistirma beni lutfen diyordun, seni de gordum, korkak oldugunu daha çok ispatladin bana..Vicdanda yokmus sende, vicdan olsaydi zaten boyle davranmazdin..

Yazik gerçekten yazik..

buna da vermez cnm, o kadar seyler yazdim ama hep altan alarak yazmistim simdi bardagim tasti..Korkak baska birsey degil

bırak olduğu yerde kalsın oda aynen senin için düşünsün, sensiz kalmak neymiş anlasın kendini ona gösterirsen bir anlamı kalmaz..

zaten görüşmeyi düşünmüyorum canım..canımı çok acıtarak bıraktı beni kalbimi çok kanattı ama işte hala seviyorum onu...bende onu üzdüm tabi tek taraflı değil hatalar..bana göre daha çabuk pes etti sadece..belki döner umududa hiç bitmiyor ..hayırlısı diyorum artık hayırlısıysa dönsün:Saruboceq::Saruboceq:

Erkek ayrıldıysa, onu aramamak onsuz da yapabildiğini göstermek onu geri getirir bence, erkek kadının ayrılınca da hayatına eskisi gibi devam ettiğini görünce bunu çekemez, hırs yapar. Nasıl bensiz mutlu olur, oysa ki ben bulunmaz Bursa kumaşıydım falan gibi triplere girer ve büyük ihtimalle de geri döner... Kadın ayrıldıysa zaten geri dönmesini istemiyor demektir...

katılıyorum... kısacası kaçan kovalanır....:kahve:

neden geri döndürmeye çalısımki zaten ayrılmak için ayrılmısımdır :KK66: o geri dönsün die deill cocuk gibi bugun ayrılıp yarın barısımı düşünücem bide

En gerçekçi cevap "bırak gitsin dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır" bence. Zaten taktikler vs nereye kadar arkadaşlar bence ilişkilerinizi taktikler üzerine kurmayın.

bende bekliyorum :Saruboceq: insallah gelir.. tam 1 ay 10 gün oldu.. aile sorunları felan derken bitti..simdide diyor sevvdiğimden emin değilim..cıkıyorum dedim hayatından o günden snra ne ben aradım ne o.. döner inşallah

bende bekliyorum :Saruboceq: insallah gelir.. tam 1 ay 10 gün oldu.. aile sorunları felan derken bitti..simdide diyor sevvdiğimden emin değilim..cıkıyorum dedim hayatından o günden snra ne ben aradım ne o.. döner inşallah

aramada bırak zaman onun zamanı gitmek istemiş gitsin ..ilişkide en çok fedakarlık eden terkedilir..
ve terkeden neyi kaybettigini anlar..

aramada bırak zaman onun zamanı gitmek istemiş gitsin ..ilişkide en çok fedakarlık eden terkedilir..
ve terkeden neyi kaybettigini anlar..

insaLLah anLar..bekliyoruz bakalım :-) inTikam aLmak iCn can aTıyorum

insaLLah anLar..bekliyoruz bakalım :-) inTikam aLmak iCn can aTıyorum

:) intikam almak için mi bekliyorsun dönmesini..ne yapacaksın mesela..diyelim döndü ve seni özledim dedi sana..nasıl başlıyacaksın intikama..

:) intikam almak için mi bekliyorsun dönmesini..ne yapacaksın mesela..diyelim döndü ve seni özledim dedi sana..nasıl başlıyacaksın intikama..

kendi kasınıyor nabıyım sevviyorum dedikçe biyerleri kalktı cunku :-) ben onu aqlattığım qünleri bilirim.. zayıf noktasını biliyorum istemiyorum bile demem onu kahreder .d

X