Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

bu dünyada asla diye bişey yok.hiç ummadığın anda çıkabilir karşına eğer dünya değiştirmediyse.ama gözle görmekten daha önemli olan kalple görmektir bence.daha çok acı verir ya da mutlu eder.ayrılığın tek güzel yanı,tarafların kendilerini tartmaları için iyi bir fırsat olmasıdır,giden o ise,içinde varsan eninde sonunda döner bence.sen de kendini sına bakalım,ne kadar yaşatabileceksin onu kalbinde.

bencede haklılar tatlım sen tam umudu kaybettıgın zaman donerler ama hc bıse eskısı gıbı olmaz

işte problem bu.
tam artık olmasa da olur diyorsun o anda geri geliyorlar...
gerçekten imkansız diye bir şey yok.

Eğer bir karar alınmışsa onun yada benim tarafımdan bu geri dönüşü olmayan bir karardır.
Eğer bu kararı erkek almışsa giden gitmiştir gittiği gün birtmiştir ben gideni değil giden beni kaybetmiştir.Kendimden ve gururumdan asla ödün vermem onsuzda hayatın gayet güzel devam edebileceğini gösteririm.Eğer bitiren bensem zaten bir şeyleri göze almışım demektir bununda geri dönüşü olmaz.

bnce ilgisiz davranmak gerek merak edılmedıgını gormesi acı koyar,,

sen allahtan hayırlısını dile, bence gelir ama o zaman sen istermisin tabii bide o var.kendine zaman tanı seninde karşına birileri çıkara.s.a.s.a.s.a.s.

giden gitmiştir gittigi gun bıtımıstır defolup gıttıysee gıden için parmagımı bıle kıpırdatmam

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım.Teselliye ihtiyacım var sanıyorum bilmiyorum ama bende erkek arkadasımdan ayrıldım gibi.inat halinde cebini açmıyor ama iş yerini arayınca açıyor konuşuyor.Telefonunu iş yerinde bırakıyor.Ne yapmam lazım bilmiyorum.3 gündür böyle...:a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
Tartışma sebebinizi bilmiyorum ama aramayı kes neden aramıyo diye merak eder arar tatlicadiarzu

Tartışma sebebinizi bilmiyorum ama aramayı kes neden aramıyo diye merak eder arar tatlicadiarzu

Bianda çıktı saçma sapan şeylerden.Sonra başka yerlere gitti konu.Şimdi düşünmek istiyorum,kendimi toparlıyım falan diyor.Ayrıca olay farklı bir yana döndü.Msnden cam açıktı kavga ederken bende hap içiyodum o gün doktora gitmiştim haberide yoktu.Ben ilaçlarımı içtim o bana yazarken.Sonra kalktım pc başından intihar ettim sanmış:bbo:ne alaka anlamadım ama kendide anlamamakta ısrarlı:a015:

Bianda çıktı saçma sapan şeylerden.Sonra başka yerlere gitti konu.Şimdi düşünmek istiyorum,kendimi toparlıyım falan diyor.Ayrıca olay farklı bir yana döndü.Msnden cam açıktı kavga ederken bende hap içiyodum o gün doktora gitmiştim haberide yoktu.Ben ilaçlarımı içtim o bana yazarken.Sonra kalktım pc başından intihar ettim sanmış:bbo:ne alaka anlamadım ama kendide anlamamakta ısrarlı:a015:

Bence sabırlı ol bekle böyle aradıkça kaçacaktır.Ses çıkmayaıncada hiç aramaz gibi gelir ama yinede bekle derim ben ,sen aradıkça haklıda olsan kabul ettiremezsina.s.a.s.:1rolleyes:

Hala ses yok.Bugün hiç aramadım,o da aramadı tabiki...ağlıycam yaaaaaaa

giden kız olsun erkek olsun, eğer giderken kafasında bitirmişse ağzınızla kuş tutsanız geri dönmez. yok, kendince hesapları varsa ve bu yüzden gitmişse hiç bişi yapmanıza gerek yok, zira her gidişin bi dönüşü vardır.

giden kız olsun erkek olsun, eğer giderken kafasında bitirmişse ağzınızla kuş tutsanız geri dönmez. yok, kendince hesapları varsa ve bu yüzden gitmişse hiç bişi yapmanıza gerek yok, zira her gidişin bi dönüşü vardır.

ortada bitmesini gerektircek bi durum yok aslında.yanlış anlasılmalardan ve inattan dolayı çıkan bi tartısmadan sonra olan bişey bu ama bu kadar inat ne anlamıyorum.ben kızgınlıkla 3-5 kere git tamam dedim oda bu kadar kolaymı söylemek dedi.git dedim bi kaç kez ve gittiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:a015:

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir şeyi daha merak ediyorum bu konu hakkında...
ne kadar süre beklenilmeli bir ilişkiden sonra?
1 hafta mı,1 ay mı??
ben ilişkim bittiğinde kabullenemedim, hala bitmemiş gibi davranıyorum.
yani kendi içimde tabii ki.. asla dışarıya yansıtmam.
bir bekleme sürecindeyim,döner diye bekliyorum..
ne kadar sürede tamam artık bitmiş denilmeli?

X