Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Arkadaşlar bir şeyi daha merak ediyorum bu konu hakkında...
ne kadar süre beklenilmeli bir ilişkiden sonra?
1 hafta mı,1 ay mı??
ben ilişkim bittiğinde kabullenemedim, hala bitmemiş gibi davranıyorum.
yani kendi içimde tabii ki.. asla dışarıya yansıtmam.
bir bekleme sürecindeyim,döner diye bekliyorum..
ne kadar sürede tamam artık bitmiş denilmeli?

ben de ilk 3 ay bitmemiş gibi davrandım canım...bu 3 ay boyunca ayda 1 kere dayanamayıp aradım ve o hep zorla ve çok soğuk bir şekilde konuştu benimle.. 3. ayın sonunda tamamiyle ümidi kestim ve artık kendime daha fazla haksızlık etmemem gerektiğini anladım
ve ben tam onu unutmaya başlamışken 2,5 ay sonra aradı..ve şimdi senden başkasıyla mutlu olamayacağım, doğru kişi sendin bir daha aşık olamam ben diyip duruyor..
bence en doğru şey geri dönmemelerini beklememek aslında ki bu da söylendiği kadar kolay değil..
ben 3. ayın sonunda başarabildim..umarım sen de bir an önce atlatırsın canıma.s.

ben de ilk 3 ay bitmemiş gibi davrandım canım...bu 3 ay boyunca ayda 1 kere dayanamayıp aradım ve o hep zorla ve çok soğuk bir şekilde konuştu benimle.. 3. ayın sonunda tamamiyle ümidi kestim ve artık kendime daha fazla haksızlık etmemem gerektiğini anladım
ve ben tam onu unutmaya başlamışken 2,5 ay sonra aradı..ve şimdi senden başkasıyla mutlu olamayacağım, doğru kişi sendin bir daha aşık olamam ben diyip duruyor..
bence en doğru şey geri dönmemelerini beklememek aslında ki bu da söylendiği kadar kolay değil..
ben 3. ayın sonunda başarabildim..umarım sen de bir an önce atlatırsın canıma.s.

seni 3 ay sonra arayan erkekten ne hayir bekliyorsun ki anlamadim dogrusu
baskalarinda denemis olmamis, bari ceptekine doneyim demis
sevgi mi bu simdi, hangi erkek cok sevdiginden 3 ay ayri kalmaya dayanabilir
o seni yine birakir emin ol

valla benimde erkek arkadaşım bırkaıp gitti bende bitmemiş gibi davanıyorum ama beni bıraktığına karşılık biriyle çıkmak sitiyorum şimdi amerikaya gitti üç ay mecburi bekleyişim var........ ümitliyim ki geri döncek üç ay uygun bir süre.

haklısın ama bir kavgadan sonra gidip de beni seviyorsan gel barışalım diyemiyorsun.taktik yapmak gerekiyor bazen.. yani ben kendim için söylemiyorum aylarca sevdiği erkeği bekleyenler var,küt diye karşısına çıkıp beni seviyor musun hadi gel o zaman diyemezsin ki ..

Bu konuda sna katılıyorum cnım,kesinlikle gel barışalım denmiyor bizde kavga ederek ayrıldık ve hala da atışırız,bn onu herşeye rağmen seviyorum onunda bni sevdiğine eminim ama ikimizde gurur yapıyoruz 4 ay oldu tık yk ,yapmadığım taktik klmadı ne hallere düştüm kndim bile inanamıorum, ama buaralar bakışlarında artış oldu,ilk adımıda bn atmaya korktuğum için zmana bıraktım bakalım zmn göstercek:çok üzgünüm:

Arkadaşlar.Tam bir haftadır burnumu sürttüren erkek arkadaşımın şimdi ben burnunu sürttürüyorum.Dün aradım ve bu seninle konuşmam artık yeter diye başladım saymaya.Bi ara teli kapatmak zorunda kaldık.Sonra msj attı canım geçicek herşey atlatıcaz beraber diye.Bende bu son konuşmamızdı demiştim dedim.Şimdi o yalvar yakar yapıyor bana:)Biraz aklı başına gelsin.Çok uzatmamakta yarar var tabi:emir_bebek:

Daha mutlu olduğunu gösterirsen onsuz dönebilir, ama tabi bunu onun görmesini sağlamalısın.
Bir de niye gitmiş gittiyse uğurlar olsun denebilir de tabi dönsün istiyorsan bence sanki böyle..
:uhm: :icecream:

Gidene Güle Güle Sevdiğini Serbest Birak Senindir Dönmezse Zaten Senin Olmamiştir.........

erkeğin gelesi varsa gelirrrr bişey yapmaya gerek yok bence gidene....

erkek kendı hatası yuzunden gıdıyorsa ıster uzgun davran ıster neselı gerı gelmez kendı zaten gıtmeyı secmıs gerı getırmek ıcın ugrasmak bosuna
ama senı hatan yuzunden gıdıyorsa bıraz kırılmıs uzulmus durmak daha mantıklı bence cunku haraketlı davranırsan neselı olursan bu kez dusunur hem suclu hem guclu ve umrunda dııl ıyı kı gıtmısım degmezmıs der
bence....
süprizzzzz

Princess´isimli üyeden Alıntı
1 hafta mı,1 ay mı??

canım ıste bu soruna soyle cevap verıyım
benı terkeden gerı donmem asla unut benı dıyen adam
7 aydan sonra tam ben unutmusken sessız tellerle aglayarak karsıma cıktı
1 sene sonra da yolda onumu kestı affet dedı affetmedım sureklı aradı kı hala bı bucuk senedır arıyo ama affetmıyorum..

yanı bu bı ay da olabılır bı yılda belkıde hıc olmaz karsındakının hatasını anlamasına baglı..benımkı anladı ama bıraz odun kafalı oldugu ıcın jetonu gec dustu :mymeka:ıs ısten coktan gecmıstı:eek:klava:

Princess´isimli üyeden Alıntı
1 hafta mı,1 ay mı??

Bunun süresi tamamen sana bağlı, umarım çabuk unutursun bazen yeni bir ilişki ve getirdikleri kalan izleri de siliyor sen şu an unutmaya yoğunlaş hazır olduğunda da yeni bir ilişki neden olmasın:1hug:

tatlım nıye gıtmıs kı gıtme sebebını arastır, bul onu çöz, eger çözulemıcek bıseyse mutlu görun, mutlu görunmek olmaz dıyosan cok uzgun görun, aşırı seyler yap belkı döner ama arama ne yap yap arama kolay gelsın canım benım

valla onu bunu bilmem. benim gördüğüm gidesi varsa gidiyor gelesi varsa arsızlığı ele alıp geliyorlar.taktik yapmak nafile ...işin kötü yanı;yokluğuna alışıpta hayata döndüğün, adapte olduğun anda gelmesi...unutuyorsun,acılarını hafifletiyorsun sonra hopp... ya sil baştan başlıyacaksın yada yola devam edeceksin.yollarsan aklını da karıştırmış olduğu için bir de kafan karışacak asıl bunları düşünün bence...​
:uhm:

Son düzenleme:
Erkekler peşlerinde koşan kızlardan hoşlanmazlar.
Nasılsa geri döneyim diye dört dönüyor,ohhh cepte bu kız derler,kaybetme korkuları da olmaz.Kullanırlar bu durumu yani..
Giden gitsin boşverin,üzülmeye değmez.Geleceği varsa kendiliğinden gelsin.Siz bir takım taktiklere girip onların totolarını biraz daha kaldırmayın :kahve:

amaaaan geri getiripte ne yapacaksın kalsınlar kaldıkları yerde dertsiz başımıza dert açıyoruz.

bu konunun sahibi olarak artık ben de geri getirmeye çalışmıyorum kızlar:1hug:

ama geri gelen kişi, gerçekten onsuz yapabileceğimi gördükten sonra geri geldi.
sanırım aradan 2 ay geçtikten sonra beni aramaya başladı.
en ufak onla ilgim kalmamıştı, karşısına çıkmıyordum. msnde engellemiştim silmiştim vesaire.
o beni aradı.
hala da arar seviyorum sevdim vesaire der kapatır.
bir kere bitince bitiyormuş bunu anladm bu ilişkimde.geri dönmedim ona.
beni ilk aradığında ellerim titredi,evin içinde deli gibi dolandım.
ama açmadım telefonu, ve geri dönmedim.
bitmiş,
o kadar hakaretten, telefonu yüzüme kapatmalarından, "arama beni kızım"demesinden sonra,
aldatmasından sonra,
arayıp seni seviyormuşum ben demesinin bi manası yokmuş.
benim için hayırlısı buymuş.:CüvCüv:a.s.

bencede umursamamak en guzelı bu erkekleri gaza getirio hayatında kesın baskası var dıe dusunmeye baslayıp en azından bnu ogrenmek ıcın ramaya başlıolar zaten gerısıde gelıo:KK70:

böle oyunlara hiç gerek yok zaten seni sewiosa dönerr

X