Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

Teya,bir eli yağda bir eli balda erkek arkadaşının..
Uzaklaş..

katılıyorum.. kaydirigubbakcemile5

teya yok öyle birşey hayatta ikinizdende vazgeçemem olayı bu.. ama şuan resti çektin çektin, dilarem'e katılıyorum..

iyi yapmışsın canım. ne demek seni koruyorum ipsiz sapsızdan. resmen kısmetini kapatıp seni sağlamda tutmaya çalışıyor ama soranlara arkadaşız ohh ii valla..

kızlar çok sağolun çok teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi hep üzülmektense şimdi üzlmek daha ii zamanla geçecek artık buna inanıyorum çokkkkk çokkk teşkkürler hepinize:enbuyukkk:

kızlar çok sağolun çok teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi hep üzülmektense şimdi üzlmek daha ii zamanla geçecek artık buna inanıyorum çokkkkk çokkk teşkkürler hepinize:enbuyukkk:

ne demekkkk bizde teşekkür ederiz :)) hepimiz aynı geminin yolcusuyuz güzelim yerimseniben

zamanla geçmekten çok birşeyleri daha iyi görebileceksin zaten emin ol oda görecek :))))) ama sakın gevşeme kesin arada yoklayacak o seni :)

Bence ayrılma sebebinize bağlı biraz da ama çoğu geri döner ama şöyle ki bazısı sadece seni öyle bir yoklamak ve sana dair kendi hislerinden emin olmak için şöyle bir döner bir daha da oralı olmaz senden haber aldıktan sonra. Kimisi de gerçekten pişman olur döner tamamen. Dediğim gibi bu daha çok ayrılma sebebinize bağlı ama muhtemelen öyle ya da böyle döner. Yine de bence siz olur da o geri dönerse ona nasıl bir tepki verirsiniz sizin duygularınız ne alemde onları tahlil etmeye çalışın daha öncesinde, çünkü belki bakarsınız ki onun geri dönmesini istemiyorsunuz ya da başka herhangi bir şeyin farkına varabilirsiniz... yerimseniben

1ey kesinlekle gevşemicem kesin kararlıyım :)guclubacismile

valla benm bütn eski sevglilerm döndü.. ama yanlış zamanda döndüler.. ya ben başka birisine kapılmştm coktan.. yada onu hiç takmıyodm unutmustm.. şimdi eskiden cok sevdiğim biri tekrar benmle olmak istiyor ama benim umrmda bile değil :s takılırm sadece işte herşey cok basit nasılsa.. erkekler de ztn değer vverilmeyi haketmiyo.. geç dalganı geçebildiğin kdr.. bak nasıl dönüyo :S

arkadaşlarımmmmmmm nolur banada yardım edermisinizz..forumda yeniyimm....artık ben anlam veremiyorum bu olanlara..kısaca hikayemi anlatıyım.

yaklaşık 1.5 yıldır ayrıyız.ayrılma sebebi sudan sebepler.askerden geldikten bir müddet sonra değişmeye başladı.bende bunu farkedince ne oluyo diye şaştım üzerine çok düştüm.biraz sıktım onu sanırım.ama bu da hata üzerine hata yapmaya başladı kendinden soğutmak için ozaman anlayamamıştım ayrılmak için yaptığını.sürekli beni çok sıkıyorsun hep aynı şeyleri konuşmaktan bıktım vs tarzında konuşuyordu.en sonunda ipler koptu ayrıldık.ama ben hep mücadele ettim istemedim ayrılmayı.yalvardım gurur die bişey bırakmadım (şimdi taş kafamı duvarlara vuruyorum bunun için o da ayrı ) bu bana bitti dediği günden itibaren benle ipleri tam olarak koparmadı.hep sinyaller verdi bana açık kapı bıraktı.hep beklemede bıraktı.mesela bi örnek vereyim bigün hiç beklemediğim bi anda tüm umutları ondan kesmişken msj geldi.annesinin sürekli beni konuştuğundan bahsetmiş.ne alaka yani ayrılmışız annen beni konuşsa ne olacak konuşmasa banane bundan.bitmiş gitmiş bi ilişki.ama işte amaç beni elinde tutmak.
ben zaten hep bekledim.hayatımın aşkıydı hiç kimseyi bukadar çok sevmemiştim.ama bazen dayanamayıp yeter artık kendime bi düzen kurmalıyım diye onu sildiğim zamanlarda oldu.yani hep arkasında salya sümük olmadım.yeri geldi bende karşı çıktım ona gereken cevabı verdim.ama sonuç olarak hep bi şekilde sevdiğimi belli ettim bu da anladığı anda içi rahatlayıp yine kendi haline dönüyordu :s :s bazen bunaldığım zamanlarda onu sildim.ne msn ne face hiçbişey yok.(zaten ayrı şehirlerdeyiz iletişim kuracak başka bişey yok)ben onu msnlerimden sildiğimi farkettiğinde beni yeniden eklemiş ekli olduğum halde listesinde.hatta bitane msnimin şifresini biliyordu.onu sildiğimi görmüş ordan kendi adresini gizlilik bölümünden kaldırmış ve yeniden beni eklemiş.çünkü adres gizlilikde kalınca yeniden eklense bile davet gelmiyo.sonra bigün beklenmedik bi anda face.den davet gönderdi.ne biliyim ona kızdığım zaman etekleri tutuşuyodu cv vermeyen adam cevap yazma istemiyorum dememe rağmen cv yazıyodu.

en son yaşadığımız olayı anlatıyım.bi ara facede üzgün olduğumu gördü.onu üzerine ben yaklaşık iki hata face.e girmedim.hemen farketti arkadaşşş dördüncü gün profilime girip bağlantımı beğenmiş.önce kendi sayfasının davetini yolladı tabi.ordan ses çıkmayınca profilime girmiş işte.neyse ben tekrar face.e girdim bu defa mutluluk ifadelerimi gördü.umutlu olduğumu hayata yeniden bi sayfa açtığımı güçlü olduğumu fala filan gördü.bu tür bağlantılar paylaştım.coşkuma diycek yok tabi.bi gece de ona msj attım iyimisin diye.(şunuda belirteyim biz ayrılıdğımızdan bu yana yaklaşık 1.5 yıl ayrı kaldık ama konuştuğumuz mesajlaştığımız sayılıdır.5.i geçmez belki) mesajıma cv gelmedi.iki gün sonra da ben face.de duygusal bi video paylaştım üzerine de ileti yazdım.sanki eskilerden birini özlemişim gibi imalarda bulunddum.meğer beni bi sen sevmişsin gibi şeyler yazdım.15 dk kadar kaldı sonra geri sildim huzursuzlanarak.o günün akşamına msn açtım (kolay kolay açmıyorum msn.i) iletime de yine kafa kurcalıycak cinsten bi söz yazdım.adamın etekleri tutuştu gene naber yazdı açar açmaz.bende hiç cv vermedim.biliyorum çünkü huyunu kova burcu üstelik.bi adım atıyor sevildiğini anlayınca iki adım geri gidiyor.:eek:klava: hem ben iki gün önce iyimisin demişim sen cv yazdınmı da ben veriyim.
şimdi ortalıktan kayboldum.ne msn ne face açmıyorum bu olanların üzerine.sanırım ne oldu buna diye kafası karışacaktır.yakın zamanda da doğum günüm var.mutlaka msj atar unutmaz hiç zaten bu da ona araması için bahane olacak.bahanesiz aramaz çünkü biliyosunuzdur kova erkeklerini.ölüyorum desem de umursamıyolar :mymeka: eğer telefondan da bana ulaşamadığını anlarsa kaybetme korkusu sarar içini diye düşünüyorum.sizce doğru yoldamıyım.bilmiyorumkismile
bana ulaşabilceği her yol kapanmış olacak çünkü.kısaca özetlemek gerekirse bu adam bana bitti dedi ama hiç kopmadı benden.ne olursa olsun.yeri geldi hakaretimi bile yedi.ama bekletmeyi sevdiğini biliyorum.sevmese siler atardı heralde niye uğraşsın birbuçuk sene.yorumlarınızı bekliyorum uzunca oldu biraz ama nolur bana fikir verin artık ben çözemiyorum ne yapmam lazım.:gitme:

Son düzenleme:
Sevgili ayyyy Valla ben de eski sevgilimden ayrıldım kendim bıraktım onu. Çok üzüldü fln
ama hala onunla görüşmek istiyorum hayatımdan hiç çıkmasın istiyorum mesela.
Hatta sevgilisiyle olan ilişkisini çok kıskanıyorum ve ayrılmalarını istiyorum.
Amaaa aşık mıyım, hayırrr.
Sadece bana değer veren bir insan olduğu için boşluk anlarımda onu arıyorum,
yanımda olmasını istiyorum.
Olay budur. Seven insan bırakıp gitmez. Bıraktı sonra pişman oldu diyelim..
Ee o zaman da farklı bir şeyler yapar. Msnde telde yazılan naber tarzı mesajlardan
büyük anlamlar çıkarmamak lazım. Bence gayet iyi yapıyorsun.
Sen merak etme çok istiyorsa face ve msnden dışından da sana ulaşır.
Kendii durumumdan verdiğim örnekle ne demek istediğimi anlamışsındır sanırım.
Kısaca bencillik diyebiliriz..

Son düzenleyen: Moderatör:
tryamour teşekkür ederim yorumun için.haklısın ama ne biliyim insan hiçmi bıkmaz ya hadi bu bencillik olsun 1.5 yıl sırf bencillik için mi uğraşıyor.ben olsam sevmediğim bi insan için deil uğraşmak kılımı bile kıpırdatmam.bilemiyorum ya aklım karışık.kesin bi düşünce bi hüküm veremiyorum.başka yorum yapacak olan yok mu guclubacismile

ıyi de tatlım senin için uğraş vermesi derken neyi kastettin ki?
Msnden yazması telden msj atması mı? Bence sen evet seni seviyor dememizi bekliyorsun
ama ben öyle bir durum olduğunu sanmıyorum.
Seviyordur ama aşkla dolu bir sevgi olamaz bu.
Neysee kolay gelsin sana. Umarım aklından çıkarırsın. Sonra çok üzülüyor insan
olmayacak bir şeye boşa vakit harcadığı için.

hayır kesinlikle onun sevdiğini onaylamanıız beklemiyorum öle olsaydı zaten buraya yazma gereği duymazdım.uğraşmasından kastım da msn tel deil.başka türlü şeyler.ne biliyim ya zaten bugüünde ondan vazgeçtiğimi iyice kafasına sokacak bi konuşmamız oldu.artık içten içe emin olabilir onu beklemediğimden..hakkımızda hayırlısı hepimizin de Çok üzgünüm çoook

hayır kesinlikle onun sevdiğini onaylamanıız beklemiyorum öle olsaydı zaten buraya yazma gereği duymazdım.uğraşmasından kastım da msn tel deil.başka türlü şeyler.ne biliyim ya zaten bugüünde ondan vazgeçtiğimi iyice kafasına sokacak bi konuşmamız oldu.artık içten içe emin olabilir onu beklemediğimden..hakkımızda hayırlısı hepimizin de Çok üzgünüm çoook

Öncelikle şunu demeliyim biz bayanların yaptığı en büyük hata bazen mantığımızı unutuyoruz ve duygularımız ile süzgeçten geçiriyoruz hareketleri sen sevip veklediğin için yaptığı hareketleri hep olumlu almışsın belki de haklısın ama şu var belki de değilsin..kendine hep bu payı ver güzelim sonradan üzülmemek için..sonrada şunu demek istiyorum erkeklerin en çok sevdiği şey armut piş ağzıma düş olayıdır geleceği varsada ilk önce sinyal verir sonra sana bakar sen ondan önce gidecek gibiysen yine tahtına kurulur erkekler en güzeli o bir adım geldiğinde sen bir adım geri duracaksın hemde onun görmediği bir yerden bakarak izleyerek ilk mesajında yada şunda bunda değil ne face ne msn ne arkadaş tamamen yok olmalısın sır olmalısın anlamalı ki sen yoksun ilgin yok o zaman düşünme zamanıdır..hiç yüzünü dönme ona kesin emin olsan bile geri geldiğinden dönme yüzünü biraz sürüncemede bırak gelecek adam ne olursa olsun gelir senin birşey demenle senin mesajınla alttan almanla olacak iş değil, burcuylada alakası yok erkeklerin hepsinin burcu aynı güzelim :))))))) ve onu beklediğin heran kendine azap verirsin bekleme hayatına bak hayatındaki güzellikleri beklicem diye kaçırırsan sonra çok üzülüyorsun iş işten geçiyor..ne derece yardımcı olabildim bilmiyorum ama :) senin hatan ona fazla güven vermek olmuş kaldı ki biz kadınlar hep yapıyoruz bu hatayı geri aldığında panik oluyorlar ama sen izin ver sen değil onun birşeyler yapması için, madem bekliyorsun bekleyeceğim diyorsun sakın onun yerine birşeyleri yapma bozduğu gibi düzeltmesi için izin ver düzeltmeyeceksede bunuda görürsün..Tryamour arkadaşım demiş ki istiyorsa bir şekilde ulaşır kesinlikle doğru..hakkında hayırlısı olsun :KK66:

arkadaşlar sormak istediğim soru var.ben geçen sene haziran başı gibi ayrıldım.bir sene oluyor.fakat iki gündür anlamadığım bir sebeple durmadan aklıma geliyor.ruhum bunalıyor sıkılıyorum.halbuki geçen bu bir sene içerisinde aklıma gelsede sıkıldığım bunaldığım düşünüp çok üzüldüğüm olmamıştı.bu bikaç gündür ruhum çok daralıyor.düşünmek istemediğim halde başka şeylerle kendimi meşgul etmeye çalıştığım halde aklımdan çıkmıyor.bu da beni sıkıyor.
aradan bir sene geçmiş.zaten ayrılırkende ben çok ısrar ettim ayrılmamak için o kabul etmemişti.ayrılık illa demişti.
şimdi bu saatten sonrada aramak istemiyorum.gururumu rencide etmek istemiyorum.
yalnız bu ruh haletide beni sıkıyor?
sizce nedendir hiç aklında yokken birinin,birden aklınıza düşmesi?beyninizde yoğunlaşması nedendir?

arkadaşlar sormak istediğim soru var.ben geçen sene haziran başı gibi ayrıldım.bir sene oluyor.fakat iki gündür anlamadığım bir sebeple durmadan aklıma geliyor.ruhum bunalıyor sıkılıyorum.halbuki geçen bu bir sene içerisinde aklıma gelsede sıkıldığım bunaldığım düşünüp çok üzüldüğüm olmamıştı.bu bikaç gündür ruhum çok daralıyor.düşünmek istemediğim halde başka şeylerle kendimi meşgul etmeye çalıştığım halde aklımdan çıkmıyor.bu da beni sıkıyor.
aradan bir sene geçmiş.zaten ayrılırkende ben çok ısrar ettim ayrılmamak için o kabul etmemişti.ayrılık illa demişti.
şimdi bu saatten sonrada aramak istemiyorum.gururumu rencide etmek istemiyorum.
yalnız bu ruh haletide beni sıkıyor?
sizce nedendir hiç aklında yokken birinin,birden aklınıza düşmesi?beyninizde yoğunlaşması nedendir?

:1shok::1shok: İnanamıyorum şuan ben de bu ruh hali içindeyim. Sıkılıp daralmıyorum
tabi de Temmuz başında 1 yıl olacak bu süre içinde hiç görüşmedik amaaa
şimdi bir mail atsam diye düşünüyordum.bilmiyorumkismile
Ama yapmıcam tabii..Yapmamalıyımm..eyvahedigeldismile
Arada olur böyle şeyler. Gidip gelir.
Hatta ben diğer sayfaların birine yakın zaman önce unuttum artık kurtuldum tarzı bir
şeyler yazmıştım. Artık hiç istemiyorum fln ama bak yine geldi girdi aklıma.
Bir başkasını bulursam bitecek bu çile de bakalım ne zaman gelecek o
başkası.:nazar:

peki neden acaba bu durum oluyor?beni cidden sıkıyor ama.birini bulmak diyorsun canım.ama ben artık eskisi gibi kolayda sevmemeye başladım.başkasından hoşlanmam zor oluyor.
bende aramak mail atmak vs...büyük konuşmayayım ama kendi kendime saçmalama diyorum.zaten atsam yine büyük ihtimal ters tepki ile karşılaşırım diye korkuyorum.çünkü biterken geçen sene bana demişti"insan bir kere ölür"...

peki neden acaba bu durum oluyor?beni cidden sıkıyor ama.birini bulmak diyorsun canım.ama ben artık eskisi gibi kolayda sevmemeye başladım.başkasından hoşlanmam zor oluyor.
bende aramak mail atmak vs...büyük konuşmayayım ama kendi kendime saçmalama diyorum.zaten atsam yine büyük ihtimal ters tepki ile karşılaşırım diye korkuyorum.çünkü biterken geçen sene bana demişti"insan bir kere ölür"...

Yani bu bir süreç işte. Bilemiyorum ki. Bir anda aklımıza esiyor maleseff..
Bence seversin, karşına beğenebileceğin biri çıkmamış demek ki.
Başkası sevilir ben buna çok inanıyorum da doğru insanı bulmak çok zor malesef.
Ben de şuan düşünüyorum da acaba sarhoş ayağına yatıp bir şeyler yazıp atsam mı ki?
Ooooff çok özlüyorum.. Cidden sarhoşmuş gibi yazsam yer mi acep..sempatiksalakcinni
Ben bunu bi düşüniim.CADIARZU

bence ne kadar zamandır özlediğin önemli.bence yazma.olumsuz bir tepkide daha çok üzülebilirsin.benim mesela son bikaç gündür çok aklıma geliyor.yazmam.kederimi içimde yaşamayı tercih ediyorum.geçer diyorum.

X