Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

hersey ona bağlı..onun ne kadar istekli olup olmadığına..
suan hiç bir şey düşünemiyorum..
hayırlısı ne ise o olsun..hep böyle dua ederim zaten,eğer ayrılmamız hayırlıya öyle mutlu olacaksak ayrılalım..eğer degilse de düzelsin ve böyle ufak tefek seyleri sorun yapmayalım artık..
tabii aynısı sizin için de geçerli..
belki de bu hayırlı olan..belki de daha mutlu olacağız böyle..

şu anda onsuz mutlu olabilcelmişim gibi gelmiyo
ama öyle kandıryorum kendimi:)
doru canım hayırlısı olsun
demek yeterince sevmemiş beni
zaten ben olmasaydım bu ilişki bu kadarda sürmezdi
sizin içinde hayırlısı olsun canım ama çok iyi düşün bitirme hemen

aşk sürdüğü müddetçe ebedidir...

Son düzenleme:
arkadaşlar arasıra onun aklınıza gelmesi telepati sebebiyle olabilir. o da sizi aklından geçiriyor olabilir.telepati hakkında biraz araştırın derim.

herşeyin bi enerjisi vardır.düşüncelerimizin de öyle.birini düşündüğünüzde aslında onun bilinç altına mesaj gönderiyor olursunuz.tabi bunun tamamen gerçekleşmesi için iki tarafın da zihninin boş olması gerekiyor.hiç uzun süredir görmediğiniz bi arkadaşınız ya da tanıdığınızı aklınızdan geçirdikten kısa bi süre sonra onla karşılaştığınız oldu mu? ya da bi yakınınızı aramak istersiniz tam siz arayacakken o arar.''ya bende tam seni arıycaktım sen aradın kalp kalbe karşıymış'' dediğiniz oldu mu hiç.?

Haklı olabilirsin. Hatta daha dün birini aklımdan geçirdim aniden geldi beynime ve akşam aradı beni o kişi. Umarım o da beni düşünüyordur. mafoldumben Yine bir boşluktayım ve hep aklımda maleseff..mafoldumben

benim benimkine verdiğim en büyük ceza heralde sürekli onu düşünmek.çünkü ben onu düşündükçe o da beni düşünmeye mahkum :teytey:

bunun kanıtı da ortada zaten.. :smiley-cool:

düşüncenin bi enerji olduğu gerçek. . yaşadığım bişiyi anlatıyım biraz daha farklı aslında ama. .bi gün ev arkadaşımla oturuoduk konuşmuoduk ikimizde farklı şeylerle ilgilenioduk bi anda hiç aklımda bile yokken ben şarkı söylemeye başladım. arkadaşım da içinden o şarkıyı söylüomuş. . ve öyle popüler bi şarkı da değil herkesin söylediği eski bi şarkıydı. böle bişi işte..:hulya: bu konuyla ilgili r. şanal ın kitapları var. tv 8 de de programı vardı bi ara hala var mı bilmiyorum. . kuantum sıçrama die bi kitabı var mesela. .yaşanmış hikayeler var olumlama yaparak karşımızdaki insana düşüncelerimizi gönderebiliriz. .hatta böyle giden sevgili geri gelir mi denemek lazım sempatiksalakcinni

ben deniyorum güya ama gelmedikaydirigubbakcemile3

ben iki yildir yogun bir sekilde düsünüyorum gram yumsamiyor domuz!!! :)))))))))))))))))
düsünceyle gelmez ki icraat lazim!!! adim atmadiktan sonra karsilikli empati kursa ne olacak :)))))))))))))))))

Kızlar telepati ile ilgili bir yazı koydum bloğuma okuyun isterseniz ilginç gelebilir, yorum bölümünü açık bıraktım fikirlerinizi yazabilirsiniz..ben okumuştum bir yerde, ilginizi çeker diye yayınladım blogda..

o terkedeli 2 ay oluyor..
ben de telefonumu gizli numaralara kapatmıştım.. dün bşy dürttü engeli kaldırdım.))
aynı gece saat 3 de gizli numara aradı..uykumdan uyndım açtım..dinledi..sonra ben kapattım..tekrarı da olmadı..
kendime çok kızıyorumm..aklıma direkt o geldi acaba o mu diye kafa yordum üstelik..şu kadarcık şey için bile kafa yordum yaaa.halen de merak ediyorum..belki de sıradan bi telefon sapığı, birisi rastgele numaramı çevirdi..
ve ben onun olması ihtimaliyle bile buraya yazıyorum...ufff

ben özel numara engelini kaldırıyorum gecesinde bu olay oluyo...
zaten sadece onu düşünerek kaldırmıştım engeli..acaba telepatik bir çekim mi oldu aramızda:))))

Kızlar telepati ile ilgili bir yazı koydum bloğuma okuyun isterseniz ilginç gelebilir, yorum bölümünü açık bıraktım fikirlerinizi yazabilirsiniz..ben okumuştum bir yerde, ilginizi çeker diye yayınladım blogda..

Canım okudum. Çok güzelmiş. Bir ara Elif Şafak da köşe yazısında telepatiyle alakalı bir şeyler yazmıştı. Çok güzeldi. Onu bulabilsem ben de paylaşmak isterim.

Özellikle şu kısma bayıldım:
Bazen öyle ilişkiler vardır ki, duygusal coşkunun derinliğinde insan sevdiği kişiyi düşünmeden edemez. Sevgilinizi aklınızdan geçirirken, birden ruhunuzun taa içinde bir gül daha açar. İşte o an, düşünce âleminde birleşmenin zevkini tadarsınız. Hiç kuşkusuz, o da aynı duyguları yaşamaktadır aynı anda. Arada kilometreler olsa bile.

kızlar sizinle bir şiir paylaşayım istedim..

Geçici mutluluklar peşinde koşmak...
Kalıcı yorgunluklar bırakır erkek yüreğine...
Ne kaslı kolların ne de delikanlı naraların...
Geri getirmez giden gururlu bir kızı...
Pişmanlıkların koluna dizilir...

...Tespih diye çekersin yanlışlıklarını...
'' Günahım neydi nerde beni seven o kız ? ''
Diye mırıldandıkların geveze yalnızlığındır...

Susturamazsın susturduğun yüreğini...
Ve durduramazsın sus olup gideni...
Sahte ilişkiler sahteleştirir seni...
bozdurmaya kalksan yüregini 5 para etmez...
Sen harca istediğin kadar eskileri...
Aşklarını, Seni, Beni..

K.ı.

Aşklarını, Seni, Beni..

K.İ.

tek kelimeyle müthişşşş ...:lepi:pişmanlıktan ölsünler inşallahhihoyyyt

K.İ.

mafoldumbenmafoldumben

Aşklarını, Seni, Beni..

K.İ.

SÜPER BİR ŞİİRMİŞ ELLERİNE SAĞLIK PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER...opuyorumnanaktan

bence bekle bir şey yapma sen ona onu sildiğini sölediğin için gururuna dokunmuştur o yüzden sana şimdi bir şey yapmaz sen onu ararsan bu sefer der ki hani beni silmiştin neden beni arıyosun der ve triplere girer o yüzden bekle zaten hep senin peşinden koşan o olmuş elbet o seni yine arar...[/QUOT

evet haklıymışsın canım mesaj attı :-) herseyı anlatcam buluşalım dedi bn reddettim ona sert çıkıştım bakalım neler olcak yardımın için saol :teytey: vereliniortak

bence bekle bir şey yapma sen ona onu sildiğini sölediğin için gururuna dokunmuştur o yüzden sana şimdi bir şey yapmaz sen onu ararsan bu sefer der ki hani beni silmiştin neden beni arıyosun der ve triplere girer o yüzden bekle zaten hep senin peşinden koşan o olmuş elbet o seni yine arar...[/QUOT

evet haklıymışsın canım mesaj attı :-) herseyı anlatcam buluşalım dedi bn reddettim ona sert çıkıştım bakalım neler olcak yardımın için saol :teytey: vereliniortak

rica ederim canım..inş yine arar umarım ikiniz için hayırlısı neyse o olur..

kızlar bir söz vardır gerçekten doğru sevdiğin dönerse senindir dönmezse zaten hiç senin olmamıştır....

Son düzenleme:
An itibariyle yaşadığım olay teeeyyy teyyyyy teyyyyyyyy :teytey: :teytey:

olmaz artık kapı açık
arkanı dön ve çık istenmiyorsun artık
bir zamanlar sen de bana acımadın
yalnız kaldım yıkılmadım ayaktayım

dilerimm tez zamanda bu hazzı tadarsınız kızlarrrr :)
artık ajdadan bambaşka biri yi dinlemek ayrı bi keyifli:hooray:

olmaz artık kapı açık

inşallah dicem içim soğur en azından ama nerdeeee.....

inşallah dicem içim soğur en azından ama nerdeeee.....

valla canım nerdeyse 6 ay sonra geldi yanı az bi zaman değil
geleceğine inan, istenmediğini suratına vurdugundakı suratının halini rengini hayal et güzel motivasyonlar bunlar:)

özetle inan,sabret gelır :KK66:

Son düzenleyen: Moderatör:

olmaz artık kapı açık

Hehe süperrr.. Allah bizlere de nasip etsin o zevki. kötükedihüsosempatiksalakcinni

X