Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

nerdeyse 11 ay oldu gururu yere göğe sığmayan adam aradı unutmadım dedi ama sevgilim var çok mutluyum zemuszemus

sen de bekleyenlerdensin sanırım boshayallersmile ben de öyleydim bi zamanlar yapmadğım şey kalmadı bihterin behlülün peşinden koşması gibiydi hatta kaydirigubbakcemile3 ama hiç biri işe yaramadı :eek:lmaz: gideni geri getirmenin bi yolu yok üstüne gittikçe kaçıyolar ama sen artık vazgeçtiysen arayıp sormuyosan ve bir zamanlar gerçekten iz bıraktıysan bi şekilde geri dönüyolar bu iyi bişey mi bilmiyorum tabi onun için artık çok geç :nazar: unut vazgeç başkasını bul diyemem çnkü olmuyo biliyorum allah sabır versin diyebilirim sadece zaman çabuk geçer umarım senin içn boshayallersmile

sen de bekleyenlerdensin sanırım boshayallersmile ben de öyleydim bi zamanlar yapmadğım şey kalmadı bihterin behlülün peşinden koşması gibiydi hatta kaydirigubbakcemile3 ama hiç biri işe yaramadı :eek:lmaz: gideni geri getirmenin bi yolu yok üstüne gittikçe kaçıyolar ama sen artık vazgeçtiysen arayıp sormuyosan ve bir zamanlar gerçekten iz bıraktıysan bi şekilde geri dönüyolar bu iyi bişey mi bilmiyorum tabi onun için artık çok geç :nazar: unut vazgeç başkasını bul diyemem çnkü olmuyo biliyorum allah sabır versin diyebilirim sadece zaman çabuk geçer umarım senin içn boshayallersmile

"bir zamanlar gerçekten iz bıraktıysan"
evet kilit nokta bu bence..ama bunu ölçmenin bi yolu yok malesef..böyle insan ne kadar kendi kendine unutmuş gibi yapıp hayatına devam etmeye çalışsa da o sçma bekleyiş ve umut hiç bitmiyo malesef..zaten gelse bile artık ona güvenip onunla yola çıkamam ama işte esas mesele; insanın bi iz bıraktığını görmek istemesi sanırım..

"bir zamanlar gerçekten iz bıraktıysan"
evet kilit nokta bu bence..ama bunu ölçmenin bi yolu yok malesef..böyle insan ne kadar kendi kendine unutmuş gibi yapıp hayatına devam etmeye çalışsa da o sçma bekleyiş ve umut hiç bitmiyo malesef..zaten gelse bile artık ona güvenip onunla yola çıkamam ama işte esas mesele; insanın bi iz bıraktığını görmek istemesi sanırım..

ne yalan söyleyim onu görmek paha biçilemez boshayallersmile

ne yalan söyleyim onu görmek paha biçilemez boshayallersmile

eminim yani..bu çok garip bi duyguymuş ya...hırs gibi tutku gibi..insanı çileden çıkarıyo, insan kendine söz geçiremiyo..
cnm bide,
11 ay sonra demişsin..bu süre içinde hiç sesi çıkmadı mı onun? msj filan ne bileyim..direkt o kadar zamandan sonra arayıp unutamadım mı dedi?

Dönerse tekrar başlamak istedigimden deilde, o pişmanlıgı görmeyi çok istiyorum. Umarım bunu görebilirim.. :KK43:

eminim yani..bu çok garip bi duyguymuş ya...hırs gibi tutku gibi..insanı çileden çıkarıyo, insan kendine söz geçiremiyo..
cnm bide,
11 ay sonra demişsin..bu süre içinde hiç sesi çıkmadı mı onun? msj filan ne bileyim..direkt o kadar zamandan sonra arayıp unutamadım mı dedi?

eylül ayında ayrıldk biz sonra 1 ay konuşmaya devam ettk ama ben üzülüyodum o yüzden konuşmayı kestim o hiç istemedi konuşmaya devam edelim hayatımdan çıkma falan dedi ama ben daha çok kızdım böyle diyince yedek gibi hissettim kendimi bi daha konuşmamıştık o da aramamıştı :nazar:

kesinlikle umursamaz davranmalısın. ne onu hayatından çıkrt ne de dahil et. umursamaz tepkisiz kal. muhakkak giden geri dönmek istiyor öle oluncakaydirigubbakcemile3

nerdeyse 11 ay oldu gururu yere göğe sığmayan adam aradı unutmadım dedi ama sevgilim var çok mutluyum zemuszemus

bu konu konuşulurken üstüne yazman süper oldu :)))

evet doğruymuş demek ki, görünmez olacaksın bumudur budur!
senin adına sevindim güzelim içindeki o his süperdir eminimyerimseniben

küçük dünya, benimki 6 ay sonra geri dönmek istedi
ve ayrılmamızın ilk zamanları resmen dünyam yıkılmıştı
zafere ne zaman ulasırsan ulas vallaa müthiş bir haz veriyor artık sevmediğini ve istemediğini haykırabilmek..
hatta araya uzun zaman girince daha bi güzel oluor..
sen benı bunca zaman unutamamışsın ama ben seni çoktan unuttum izlenimi vermek:)
ayrıca bende aynı şehirdeydim sözde ama hiiçç ortak bir noktamız yoktu
ne bir mekan ne bir arkadaş
tavsiyem msnden faceten falan silmemek.. ama asla ve asla muhattap olmamak
msn ve faceten silmek hem umursamayı gösterir ayrıca silmeyince ordan eski sevgili denen şahıslar sizi takip edebilirler:KK66:
ve oralardan da güçlü kız imajı başarıyla verilebilir:)

iştee kesinliklee bende buna katılıyorum:)) hemen senin yaptığın hamlelere göre onlarında durumları değişiyo ve buda büyük zevk veriyo geçende liseden bi arkadaşımla fotomu koydum.bide güzel bi nick yazdımkaydirigubbakcemile3 baktım hemen bu sabah yine o tarih yazılmış 1 yıl 8 ay 614 gün:KK1: ya işte etkiye göre tepki bu oluyo sanırım.bilemiyorum erkekler her ne kadar sevmeseler bile umursarlarmı bence umursarlar seninle bişiler yaşamışsa ..

Bak benim Temmuz'da 1 yıl olacak. Anca 8 ay sonra kendime gelmiştim ben.
Seninki daha 4 ay olmuş. Ben de hayatımda en çok onu sevmiştim, en çok onun için ağladım ama şimdi mutluyum ve başka bir erkek istiyorum hayatımda.
Biraz sabırlı ol ve vazgeç o çocuktan. Yazık etme kendine. İnternette yapılan saçma sapan resim koyma, resim kaldırma gibi durumlara takma kafanı. Hiçbir sonuç elde edemezsin o şekilde. Seven insan bırakıp gitmez. Sevse zaten bıraksa bile tekrar geri gelir. Yapabileceğin hiçbir şey yok. Uzak dur önüne bak.
Erkek mi kalmadı dünyada. Gözün kapalı gezersen etrafındakileri de göremezsin.
Sadece senin sevgin yetmez. Hem bana inan bir kaç ay geçsin sevgi fln da kalmıcak sende. Sabırlı ol başka işlerle uğraş.

inşallah cnm benm yaa vallahi o kadar isitoyurm ki ondan vazgeçmeyi önüme bakmayı hayatıma devam etmeyi.ama beceremiyorum nereye gitsem benimle.neyse dört ayım daha var demekki.bi arkadaşımda demişti 8 ayda unuttum diye.inşallah bu süre zarfında bende unuturum zaten onunla artık bi geleceğimiz olduğunu düşünemiyorum bunca şeyden sonra gelse yeniden bişi olsa ne olcakki sanki huylu huyundanmı vazgeçicek ne değişcek bende bunun bilincindeyimde ama işte nedense tuhaf bi istek bu ondan başkasını düşünemiyorum gözüm görmüyo gece gündüz dua ediyorum bu eziyetin bitmesi için.

kızlaaaarrrr şok üstüne şok yaşıorum gelen gelene:)

Son düzenleyen: Moderatör:
ilişkine sahip çıktığını göstereceksin sisleri bılmem ama bu benım işime çok yaradı.

hiç birşey yapmaya gerek yok...

seviyorsa zaten döner.....
o yüzden hep arkadaşlarımada söylediğim bişey vardır benim.

ilişkilerde evliyken nişanlıyken sevgiliyken herneyse
yanınızdakine okadar iyi davranınki okadar olgun ve kaliteli davranınki ileride ayrılık olduğunda hatırlayacak kötü bir anısı bile olmasın...

işte siz vicdanen rahatken ayrılığı kolay atlatırken o insan kopamaz siden elbet bir gün döner gelir..

hiç birşey yapmaya gerek yok...

seviyorsa zaten döner.....
o yüzden hep arkadaşlarımada söylediğim bişey vardır benim.

ilişkilerde evliyken nişanlıyken sevgiliyken herneyse
yanınızdakine okadar iyi davranınki okadar olgun ve kaliteli davranınki ileride ayrılık olduğunda hatırlayacak kötü bir anısı bile olmasın...

işte siz vicdanen rahatken ayrılığı kolay atlatırken o insan kopamaz siden elbet bir gün döner gelir..

Sanırım hayata da bunu demek istedi. Çok doğru.
Vicdanımızın rahat olması önemli. Hep iyi hatırlanmamız önemli. vereliniortak

kızlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum,1.5 yıllık bir ilişkim vardı ve geçen ay bitti ve bir kaç gün önce onu düşünüyordum kendi kendime söylenirken dedim ki onu düşünerek ağlıyordum bi andan da ve bir anda gelen bir şey oldu dedim ki herşeyi bilirdin hani şimdi de bir şey söyle susmasana dedim ve tam o an saate kaydı gözüm saat 22:22 ydi.biri seni düşünüyor derler ya,bir de enerjiden falan bahsetmişsiniz sevgili arasında hisseder falan diye acaba o an beni mi düşünüyor du gerçekten yoksa tesadüf müydü sizce

kızlar sizinle bir şey paylaşmak istiyorum,1.5 yıllık bir ilişkim vardı ve geçen ay bitti ve bir kaç gün önce onu düşünüyordum kendi kendime söylenirken dedim ki onu düşünerek ağlıyordum bi andan da ve bir anda gelen bir şey oldu dedim ki herşeyi bilirdin hani şimdi de bir şey söyle susmasana dedim ve tam o an saate kaydı gözüm saat 22:22 ydi.biri seni düşünüyor derler ya,bir de enerjiden falan bahsetmişsiniz sevgili arasında hisseder falan diye acaba o an beni mi düşünüyor du gerçekten yoksa tesadüf müydü sizce

Bu bana da oluyor. Şu saat olayı batıl inanç sadece. Az önce ben de baktım 22.22ydi.
Güçlü bir şeyler hissediyorsan o an, bence o da seni düşünüyordur.:nazar:

X