Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

ayyy cnmm yorumlarını okudum gerçekten çok güzel ne güzel böyle umutlusun ve etrafındaki herkese umut veriyosun gerçekten senin yorumlarını okuduktan sonra bendede umut yeşermeleri oldu:))) ama benim durumum daha farklı önceden okuyanlar bilirler benim erkek arkadaşım beni bi başkası için terketti.beş aydır kızla beraber ve dört kez ayrıldı dördündede bana dönme çabası içerisinde oldu üçünü kabul etmedim.ama dördüncüsünde artık dayanamadım tamam dedim ve görüştüm.ayrıca belirteyim ki erkek arkadaşım bu kızla evlilik filan düşünüyodu o kadar ciddilerdi hatta facede falan herkese ilan etti.o zamanlar canımın ne kadar acıdını anlatamam.en son dokuz temmuzda görüştük.kızla ayrılmışlar yine niye diye sordum güya kız eski erkek arkadaşını unutamamış.ona yanlış yapmış falan filan.bende herşeyi vurdum bir bir yüzüne ama ne çareki netice değişmedi benle görüştükten iki gün sonra yalvar yakar yine o kıza döndü faceden özür dilemeler yalvarmalar görüşmemizde pek iç açıcı geçmemişti ben baya bi sumsukladım için:))neyseki o görüşmeden sonra ondan öle bi soğudum ki her an her dakka faceden msnden onu gizli gizli takip eden ben takibi filan bıraktım.şu andada msnde ama zerre kadar bi beklenti yok içimde aman yazsın etsin diye artık onun için dua etmek bile gelmiyo içimden.sankison görüşme içimdeki herşeyi alıp götürdü.sadece yaptıkları aklıma gelipde çok kızdım zaman diyorum allahım lütfen kapımda köpek olduğu günleri görim diye.ama sonra bir an durup diyorum ki yani sewgilisinin eski erkek arkadaşını unutamamasını kabullenip bunu bile bile onunla ewlwnmeyi düşünebilen bi zihniyet asla benimle olmayı hak etmiyo bana adam gibi adam lazım diye düşünüyorum.önceden gönül rahatlığıyla sweiyorum diyebiliyodum ama artık bunu bile diyemiyorum.bu duruma seinmelimiyim üzülmelimiyim bilemiyorum açıkçası:)) ama unutmuyorum görelim mevla neyler,neylerse güzel eyler en doğrusunu o bilir.rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşalah...

canım ne diyebilirim ki gerçekten seni haketmiyor (benimki de beni hiç haketmiyor bu arada :)))sende onun her boşluğa düşmesinde koşabileceği konumda olma.düştüğünde kendini senle avutup ta sana dayanarak ayağa kalkıp başkasına tekrar koşmasına müsade etm.hala içimde bişeyler var ona karşı diosun herşeyde bi hayır var bununda bi hayrı vardır bilmediğimiz.bol bol dua et sen Allah'a bana yol göster selamete çıkar diye.ama hep onun elinin altında olma be güzelim.çantada keklk olma.bak o kızla bozuşupta sana döneceği zaman asıl ozaman ortadan kaybol.kaybol ki her zaman destek aldığı seni bulamasın ki yokluğunu yaşasın senin de farketsin.bi erkeği aç bırakacaksın.özellikle en çok ihtiyaç hissettiği zaman.biz nasıl en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerin peşinde koşarız onlar da öle.elinin altında duran birşeye şiddetli bir şekilde ihtiyaç duyarmısın sen??aklın hep olmayandadır.

sen dualarını et güzelim gerisine karışma.Abdülkadir Geylani hz.lerinin sitesinde bir videosu var.ben onu izlediğimde öğrenmiştim Allah birşeyi vermeyecekse eğer kaderinde yazılı deilse onu gönlünden siler karşına senin için hayırlı olanı çıkarır diye.ki bunu ben yaşadım.daha öncede biri vardı hayatımda çok sewiyordum onu.çok dua etmiştim ozaman da.ama öyle bi duruma geldimki bigün çok şiddetli bi şekilde yalvardım Allah'a beni selamete çıkar diye.aradan bikça gün geçti ve o kişinin açığını yakaladım.inan o andan sonra içim sızlamadı bile.normalde üzülürüm kendimi kahrederdim ama yeminle diyorum sadece iki damla yaş aktı gözümdem ve kalbimde ona karşı acaip bi hissizlik sanki üzerimden koca bi yük kalkmış gibi oldum.hala şu gün olmuştur anlam veremiyorum buna.kalbim buz gibi oldu ve büyük bi rahatlama hissettim.o günden sonra da ona karşı hiçbi his oluşmadı,ne bi üzüntü ne bi can acısı.ve sonra bunla karşılaştım çok geçmeden.sonra dedimki Allah benim için hayırlı olmayanı gönlümden sildi ve bunu çıkardı karşıma.ama ben buna ettiğim dualara bakıyorum da kimse için bukadar zaman dua etmedim kızlarr.tamam sabrederim beklerim ama en fazla 5-6 ay dayanabilirim.hiçkimsenin arkasından 1.5 sene dua etmedim.bazen onu rüyalarımda da hayırlı bi şekilde görüyorum.istihare falan da yaptım.yine de Allah bilir ne olacağını.

yani tek diyebileceğim dua edin sabredin gerisini Allah'a bırakın..kalbinizin sesini dinleyin.içinizden ne geliosa onu yapın

Son düzenleme:
Kızlarr bi skain olun. Ne tryamour ne de ayyy kötü niyetli bişey demediğinize eminim. Biraz gerilmişsiniz ama zaten burada hepimiz destek içerisindeyken böyle yapmanın bir anlamı yok değil mi? Kaldiki tryamour burda bir çok kişiye yardımcı olmaya çalıştı eminimki halada çalışıyor :) Birbirnizi yanlış anladığınızdan dolayı bu gerilmenin yaşandığını düşünüyorum. Hani küçük olsanız öpüşünde barışın dicem ama :) Burdan da ne kadar öpüşmek mümkün kaydirigubbakcemile3

ben gayet sakinim kuzumm kimseyle de bi sorunum yok.sadece rica etmiştim arkadaştan biraz daha ılımlı yaklaşmasını hepsi bu yerimseniben

evet belki haklısın trymour hatta çoğu söylediğinde haklısın.ben de şuan senin gibi düşünüyorum önüme bakıyorum.ama senin gönderdiğin mesajlarla onun bana gönderdikleri aynı deil sanırım.sevgili gibi mesaj atıyo unutamadığını söylüyo..bunun dışında burda yazmadığım çok şey var..o yüzden kimse neler olup bittiğini anlayamaz..ben sadece hayırlısını diliyorum hakkımda ve hala sevdiğim içinde ne olursa olsun umudum bitmiyo her seven gibi..

ayyyy diğer sayfalara bakarım teşekkür ederimm inşallah hayırlısı olurr..

Tabi canım ben bilemem ne yaşadığınızı. Sadece senin yazını görünce belirtmek istedim kendi durumumu. Belki onlar da benim gibi davranıyorlardır diye. Ama unutamadığını söylüyorsa bilemiyorum. Demek ki senin sevgine, sana hala ihtiyaç duyuyor ve seviyor.
Zaman içinde belli olacaktır zaten.

Kızlarr bi skain olun. Ne tryamour ne de ayyy kötü niyetli bişey demediğinize eminim. Biraz gerilmişsiniz ama zaten burada hepimiz destek içerisindeyken böyle yapmanın bir anlamı yok değil mi? Kaldiki tryamour burda bir çok kişiye yardımcı olmaya çalıştı eminimki halada çalışıyor :) Birbirnizi yanlış anladığınızdan dolayı bu gerilmenin yaşandığını düşünüyorum. Hani küçük olsanız öpüşünde barışın dicem ama :) Burdan da ne kadar öpüşmek mümkün kaydirigubbakcemile3

Sağol canım güzel yorumların için. Ayyy daha umutlu tarafından bakıyor ama ben öyle düşünemiyorum.
Fikir ayrılığı var ve herkes bunu belirtmekte özgür. İnsanların çok canı yanıyor, bu yüzden daha gerçekçi olmaya çalışıyorum.
Daha önceki hatalarımdan ders çıkarıyorum. O zaman sağlıklı düşünemiyordum ama şimdi düşünebiliyorum. Gerçekten ortamı germek değil yardımcı olmak istiyorum.
İsterim ki hepimiz mutlu olalım. boshayallersmile
Genelde yazdıklarım için haklısın diyorlar zaten. Ben gerçeklerin tarafındayım daha az yara almak adına.boshayallersmile

Tabi canım ben bilemem ne yaşadığınızı. Sadece senin yazını görünce belirtmek istedim kendi durumumu. Belki onlar da benim gibi davranıyorlardır diye. Ama unutamadığını söylüyorsa bilemiyorum. Demek ki senin sevgine, sana hala ihtiyaç duyuyor ve seviyor.
Zaman içinde belli olacaktır zaten.

Sağol canım güzel yorumların için. Ayyy daha umutlu tarafından bakıyor ama ben öyle düşünemiyorum.
Fikir ayrılığı var ve herkes bunu belirtmekte özgür. İnsanların çok canı yanıyor, bu yüzden daha gerçekçi olmaya çalışıyorum.
Daha önceki hatalarımdan ders çıkarıyorum. O zaman sağlıklı düşünemiyordum ama şimdi düşünebiliyorum. Gerçekten ortamı germek değil yardımcı olmak istiyorum.
İsterim ki hepimiz mutlu olalım. boshayallersmile
Genelde yazdıklarım için haklısın diyorlar zaten. Ben gerçeklerin tarafındayım daha az yara almak adına.boshayallersmile

Evet zaman geçtikte insanın ayakları yere daha sağlam basıyor daha gerçekci düşünüyor. Sende şuan tam o evredesin canım

Canım düşmanım bile olsa inanki bir kadının bir kızın snein durumuna düşmesini asla istemem. Allahım sana bunu yaşattıysa vardır bir bildiği bir gördüğü. Her şerde bir hayır olduğu gerçekopuyorumnanaktan Çok yakında inşallah bununla ilgili olumlu gelişmeleri senin ağzından dinleriz yine ( Başka birisi var demen gibi mesela :KK3: )

saol cnm benm gerçekten çok zor bir durum benimki bende kimsenin benim durumumda olmasını istemem.çektiğim acıyı bi ben bilirim bide yüce rabbim.her şerde bir hayır olduna inananlardanım elbette vardır bundada bir hayır inşallah başkası var diyeceğim günler de gelecek ilk zamanlar buna hiç inanmıyodum ama şimdi gönül rahatlığıyla diyebiliyorum bi aşkasınıda sevebilirim diye hakkımızda hayırlısı her daimyerimseniben

canım ne diyebilirim ki gerçekten seni haketmiyor (benimki de beni hiç haketmiyor bu arada :)))sende onun her boşluğa düşmesinde koşabileceği konumda olma.düştüğünde kendini senle avutup ta sana dayanarak ayağa kalkıp başkasına tekrar koşmasına müsade etm.hala içimde bişeyler var ona karşı diosun herşeyde bi hayır var bununda bi hayrı vardır bilmediğimiz.bol bol dua et sen Allah'a bana yol göster selamete çıkar diye.ama hep onun elinin altında olma be güzelim.çantada keklk olma.bak o kızla bozuşupta sana döneceği zaman asıl ozaman ortadan kaybol.kaybol ki her zaman destek aldığı seni bulamasın ki yokluğunu yaşasın senin de farketsin.bi erkeği aç bırakacaksın.özellikle en çok ihtiyaç hissettiği zaman.biz nasıl en çok ihtiyaç duyduğumuz şeylerin peşinde koşarız onlar da öle.elinin altında duran birşeye şiddetli bir şekilde ihtiyaç duyarmısın sen??aklın hep olmayandadır.

sen dualarını et güzelim gerisine karışma.Abdülkadir Geylani hz.lerinin sitesinde bir videosu var.ben onu izlediğimde öğrenmiştim Allah birşeyi vermeyecekse eğer kaderinde yazılı deilse onu gönlünden siler karşına senin için hayırlı olanı çıkarır diye.ki bunu ben yaşadım.daha öncede biri vardı hayatımda çok sewiyordum onu.çok dua etmiştim ozaman da.ama öyle bi duruma geldimki bigün çok şiddetli bi şekilde yalvardım Allah'a beni selamete çıkar diye.aradan bikça gün geçti ve o kişinin açığını yakaladım.inan o andan sonra içim sızlamadı bile.normalde üzülürüm kendimi kahrederdim ama yeminle diyorum sadece iki damla yaş aktı gözümdem ve kalbimde ona karşı acaip bi hissizlik sanki üzerimden koca bi yük kalkmış gibi oldum.hala şu gün olmuştur anlam veremiyorum buna.kalbim buz gibi oldu ve büyük bi rahatlama hissettim.o günden sonra da ona karşı hiçbi his oluşmadı,ne bi üzüntü ne bi can acısı.ve sonra bunla karşılaştım çok geçmeden.sonra dedimki Allah benim için hayırlı olmayanı gönlümden sildi ve bunu çıkardı karşıma.ama ben buna ettiğim dualara bakıyorum da kimse için bukadar zaman dua etmedim kızlarr.tamam sabrederim beklerim ama en fazla 5-6 ay dayanabilirim.hiçkimsenin arkasından 1.5 sene dua etmedim.bazen onu rüyalarımda da hayırlı bi şekilde görüyorum.istihare falan da yaptım.yine de Allah bilir ne olacağını.

yani tek diyebileceğim dua edin sabredin gerisini Allah'a bırakın..kalbinizin sesini dinleyin.içinizden ne geliosa onu yapın

kesinlikle canım bizi hak etmiyorlar demekki onların hak ettikleri türler farklı layılarını bulurlar inşallah..cnm ortadan kaybolmayıda denedim tersledimde azıma gelenide söyledim hiçbiri işe yaramadı.:KK43:( üç defasında tersledim görüşmedim gitmedim yine ben üzüldüm dördüncüde gittim görüştüm yine üzülen taraf ben oldum.düşünüyorum ya o kimki beni üzücek ne hakkı var üzmeye.ama inan son görüşmemizden sonra bnimde içimde ona karşı sanki böyle buz gibi bişiler oldu.kızla barıştını ilişkisi var yaptını gördüm yani ağlamadım bile hatta üzülmedim güldüm geçtim.sadece kendime acıyorum neden böyle bir insana benimle olabilme fırsatını verip biyerlerini kaldırdım bu kadar mı düştüm bu kadarmı boşlukta kaldım diye.aslında şöyle düşünüyorum sanırım benim içimde ona karşı olan tek şey öfke ve intikam alma duygusu ama hiç bişi yapmadım şu an sessiz kalma modundayım.msn de mesela hiç yazmıyorum oda yazmıyo bakalım sonumuz ne olucak.her namazımdada allahıma yalvarıyorum ona karşı içimdeki her neyse bitsin artık diye.içimdekinin ne oldunu bile bilemiyorum sewgi bile diyemiyorum artıkmafoldumben

kesinlikle canım bizi hak etmiyorlar demekki onların hak ettikleri türler farklı layılarını bulurlar inşallah..cnm ortadan kaybolmayıda denedim tersledimde azıma gelenide söyledim hiçbiri işe yaramadı.:KK43:( üç defasında tersledim görüşmedim gitmedim yine ben üzüldüm dördüncüde gittim görüştüm yine üzülen taraf ben oldum.düşünüyorum ya o kimki beni üzücek ne hakkı var üzmeye.ama inan son görüşmemizden sonra bnimde içimde ona karşı sanki böyle buz gibi bişiler oldu.kızla barıştını ilişkisi var yaptını gördüm yani ağlamadım bile hatta üzülmedim güldüm geçtim.sadece kendime acıyorum neden böyle bir insana benimle olabilme fırsatını verip biyerlerini kaldırdım bu kadar mı düştüm bu kadarmı boşlukta kaldım diye.aslında şöyle düşünüyorum sanırım benim içimde ona karşı olan tek şey öfke ve intikam alma duygusu ama hiç bişi yapmadım şu an sessiz kalma modundayım.msn de mesela hiç yazmıyorum oda yazmıyo bakalım sonumuz ne olucak.her namazımdada allahıma yalvarıyorum ona karşı içimdeki her neyse bitsin artık diye.içimdekinin ne oldunu bile bilemiyorum sewgi bile diyemiyorum artıkmafoldumben

canımmm sakın kendini kızıp küsme yıpratma kendini.niye düşmüş olasın ki hayat tecrübesi oluyo işte bunlar bize.hata yapa yapa öğreniyoruz bişeyi kaldı ki hata yapmadan anlayamayız dimi.sen merak etme kimsenin yaptığı yanına kar kalmaz.bu dünyada iyilik yapan da kötülük yapan da yaptığının karşılığını mutlaka alır için rahat olsun.

çok teşekkür ederim tatlımmm..bügun ne sebeptendir bilemiyorum daha bi iyiym ve ferahlık var içimde :))) sen nasılsınn canım benim.??birazdan okuycam yazdıklarını :)))

Allah daha iyi yapsın canım senide diğer tüm acı çeken arkadaşlarımıda

selam herkese bi kaç gün bakamadım baya bişiler yazılmış. . fikir ayrılıkları olmuş biraz gayet normal bunlar. .
tryamour demek istediği galiba "ayrılığıkabul edin ve yolunuza devam edin.geri gelebilir ama bunun bi garantisi yok beklemeye değmez "

ayyy da seviyorsanız bekleyin ama onlara bel bağlamayın hayatınıza devam edin ilgisizliğimiz karşısında kaybetme korkusuyla geri gelebilirler diyor. .

bende ayyy gibi düşünüyorum. . yani evet onu istiyorum seviyorum da ama gittiyse gitti. zaten konuşmuyorum görüşmüyorum ilgi göstermiyorum. dua ederim eğer hayırlıysa gelsin diye ama ona bel bağlıcak değilim. .yani şuanda hayatımda yok ve onu saymıyyorum aslında. . bu şekilde dualarımla geri gelirse geldiğinde büyük bi mutluluk olur ama gelmezse de hayatımı onun gelmesi üzerine planlamadım. .ben önüme bakabiliyorum yani karşıma beğendiğim biri çıkarsa düşünebiliyorum beraberliği. . bu süreçte bence böyle yapmalıyız. .

tryamour dediği gibi bişiyi bende yaşadım karşı taraf çok seviyor aşığım falan filan diyor ama ben hiç olabileceğine ihtimal dahi vermiyorum söyledim de kendisine çok iyi bi insandı seni kırmak yada bi beklenti içine sokmak istemem dedim.. aslında çok iyi arkadaş olabileceğim biriydi ama görüşmeyelim ben seni üzerim dedim. hayır dedi boyna arıyordu kahve içelim yok sinemaya gidelim ben de cvp vermek zorunda kalıyordum ama her defasında sana ümit vermek istemiyorum dedim hatta ben bu sevdiğim kişiyle birlikteydim bi ara ayrıldık ben seni hala istiyorum dedi. böylesini sevmeyiz beğenmeyiz bizi süründürenden de değerlisi olmaz ohaoldumsmile biz de erkekler gibiyiz galiba sevenin elimizin altında olanın değil bizim olmayanın peşindeyiz. .:eek:lmaz:

bence bi zamandan sonra farkında olmadan sevgimiz hırsa ve intikama dönüşüyor yada sadece tutku oluyor. .kendimizi düşürdüğümüz halleri karşı tarafa da yaşatmak istiyoruz ben de böyle şeyler hiddediyorum valla ne yalan söyliyim. .ister istemez oluyor bi nefret. ..

ayyy cım karşı taraf bana senden nefret ediyorum demedi sanırım yanlış anlaşılmış bi kaç sayfa önceydi bu konu neyse. .
bizim aramızda en ufak kötü söz geçmedi çok şükür. .

bende buraya yazılanların hepsini okudum ayrılalı 5 gün oldu 4.5 yıllıktı ilşkimiz hergeçen gün iyi olcağıma daha kötü oluyorum onun unuttuğunu düşünüyorum aramadm msjda atmadm bu 5gn içerisinde.bana göre çok büyük olmayan ona görese baya hatalı olduğum için o terkketi beni..ama olay çıktıktan 1 hafta sonra ayrıldı birazda bahane olduğunu düşünüyorum ve ben hala dönmesini bekleyicek kadar kötüyüm şuan aramızda sadece kısa bi msn konuşması geçti dün msn şifresnn değiştrdiğini ve doştça muhabbetler edemiceğini bida hiçbişekilde konuşmamz gerektiğini söledi ve ben yine kötü durumdayım:KK43:(en vahim benm aranızda sanırm

zaman herşeyin ilaçıdır demiş büyükler....bırakın giden gitsin YAŞANAN GÜZEL GÜNLERİ DÜŞÜNÜN MUTLU OLUN...değmez hayat kısa...tabiki insanın sevdiğinden ayılması kendini toplaması çok ama çok zor..az çok bilirim.....ne demiş SEZEN AKSU zaman sadece biraz zaman...dua edin allah sarılın...kendinizi oyalacak başka şeyler ugraşlar bulun..hiç yapamam başaramam dediğiniz iş ,okul gibi ...sizi geliştirecek konular üzerine yoğunlaşın...bakın size neler kazandıracak...kaybettiklerineze değil kazanacaklarınıza bakın derim

zaman herşeyin ilaçıdır demiş büyükler....bırakın giden gitsin YAŞANAN GÜZEL GÜNLERİ DÜŞÜNÜN MUTLU OLUN...değmez hayat kısa...tabiki insanın sevdiğinden ayılması kendini toplaması çok ama çok zor..az çok bilirim.....ne demiş SEZEN AKSU zaman sadece biraz zaman...dua edin allah sarılın...kendinizi oyalacak başka şeyler ugraşlar bulun..hiç yapamam başaramam dediğiniz iş ,okul gibi ...sizi geliştirecek konular üzerine yoğunlaşın...bakın size neler kazandıracak...kaybettiklerineze değil kazanacaklarınıza bakın derim

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkishihoyyyt

foto erkek arkadaşla çeklmiş..bukadr abartılmıcağını bi kendi göremedi bn ne fotolar gördm affetm aynen bana affetmeseydn dedi aradm son kez yüzyüze konuşalm btrelm demk için meşgule atıp telini bile kapadı değmezmiş yazık

foto erkek arkadaşla çeklmiş..bukadr abartılmıcağını bi kendi göremedi bn ne fotolar gördm affetm aynen bana affetmeseydn dedi aradm son kez yüzyüze konuşalm btrelm demk için meşgule atıp telini bile kapadı değmezmiş yazık

bi erkek ayrılmayı kafaya koyduysa gözünün üstünde neden kaşın var diye bahane eder yine gider.kendini toplamaya çalış canım kendinle ilgilenmeye başla.umursamadığını göster eğer aynı ortamda bulunma imkanınız varsa.sakınn ama sakın üzüldüğünü belli etme dik dur.ozaman egosu incinir, kabullenmene dayanamaz.mutlu görün. üzerine düşme sakın tekrar barışmak için mantıklı çözümle bulmaya çalışma onunla.daha çok kaçar senden.geriye çekil ve bak bakalım bi süre.

bi erkek ayrılmayı kafaya koyduysa gözünün üstünde neden kaşın var diye bahane eder yine gider.kendini toplamaya çalış canım kendinle ilgilenmeye başla.umursamadığını göster eğer aynı ortamda bulunma imkanınız varsa.sakınn ama sakın üzüldüğünü belli etme dik dur.ozaman egosu incinir, kabullenmene dayanamaz.mutlu görün. üzerine düşme sakın tekrar barışmak için mantıklı çözümle bulmaya çalışma onunla.daha çok kaçar senden.geriye çekil ve bak bakalım bi süre.

alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

X