Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

arkadaşlar konuyla alakasız ama bursa kumaşı ne demk?:uhm:

Bulunmaz Bursa kumaşı diye bir laf var, deyim gibi bişey daha doğrusu. Kendini çok değerli bişey zannetmek falan anlamında kullanılır.

Bu arada çok büyük konuşan arkadaşlar olmuş ama malesef ilişkiler matematik gibi olmuyor, bi gün öyle biri çıkıyoki karşınıza giderse gitsin beni istemeyeni ben de istemem diyemiyosunuz, ya da çok hatasını görseniz bile ondan vazgeçemiyosunuz.

Tabiki kimse istemez gidenin arkasından üzülüp onu nasıl geri döndüreceğini düşünmeyi ama hayat her zaman planlanan gibi olmuyor... :asigim::asigim:

parçalanmış bir şeyleri tamir etmek çookkk zor.gidenei geri getirmek için uğraşmak bana göre ters.ama buna değecek biriyse ve hakediyosa uğraşmanın bir zararı olmaz.

bence tek bı cozumu war .... o da umursamaz olmak. ona karsı yokmus gıbı dawranmak.... sacma seyler yapmayacaksın kıskandırmak yuz cevırmek vb.... bunlar senı kucultur cocugun gozunde.

çok haklısın çok benim erkke arkadasımda öle sölüyodu:uhm: hatta soğumasına yol açıyomusum:çok üzgünüm: öle yaparak sonrasınıda siz düşünün>>>>>>:mymeka:

tam 45 gündür tepkisizim ama tık yok[/QUOTECADIARZU peki kendini yenile saçını boyat imaj yap bişeler yap belki neyi kaybettiginin farkına varır:eek: üzüldüm adına:sm_confused::enbuyukkk:

[QUOTE=jessi;2018714]tam 45 gündür tepkisizim ama tık yok[/QUOTE]

jessi zaten beklediğin sürece gelmiyor bu kıt akıllar ancak tam sen onu düşünmeyi bırakmaya başladığın 3-5 ay sonra gibi dönmeye yeltenebilir.bu ilişkimde deilde bundan 3 yıl önceki ilişkimde de beni sebepsiz bırakmıştı açıklama bile yapmadan tamm 5 ay sonra bir arkadaş vesilesiyle geri geldi ki tam ben onu unutmuştum.genelleme yapmıyım ama tüm erkekler aynı sanırım aranır bulamaz ve geri gelmeye kalkışır

diğer linkte yazdıklarını okudum princess bacım...sen bu çocuğu baya yormuşun ayrılalım tekrar barışalım falan zaten ben hiç anlam veremem bu ayrılığın zırt pırt söylenmesini tehlikeli ya adam tamam ayrılalım derse bak demiş bile kıskandırmakta yanlış.şimdi sen geri dönse bu yaptıklarımın hiç birini bir daha yapmam diyosundur ama bu erkek milleti bizim gibi deell işte bence üstüne gitme ki gitmiyosun aramıyosun sanırım en güzeli bırak akışına gerçekten seven adam arar ya kolay mı insanın duygularına gem vurması seviyosa sensiz bir gün duramaz bence aşkta gurur yoktur bacım bekle bakalım nolucak.yaa gurur yoktur lafımı yanlış anlama sakın sen adımını atmışın onda sıra

arkadasim ben sevgilimden ayrildim bana güvenmiyodu sürekli erkeklere baktigimi idda ediyodu çok kıskancti sonunda dayanamadım sevdigimi unutamayacagimi bile bile ayrildim msenden konusuyoduk samimi sekilde bana bacımsın falan dedi okulda yüzüne bile bakmiyorum gezip tozuyorum msnede bana senden bişeolmaz ilk gündne gezip tozuyorsun diyo (GEZİP TOZUYORUM DEKEN OKULUN BAHCESİNE FALAN CIKIYORUM İKİDE BİR ANLADINIZMI) benim gezip tozmamın sebebi bi kere olsun okulda onu uzaktan görmek ama bunu ona söleyemedim gururuna yenildi 1,5yillik iliski bitti simdi msneler açık ama konusmuyoruz onunla nicklerimizle birbirimizi yiyoruz (yani nicklerle tavrimizi koyuyoruz) ne olcak bilmiyorum onu süründürmek istiyorum öle bişe olsunkı beni unutamasın ama ben onu unutayım istiyorum çok fedakarlik yaptım ona ailemi üzdüm karsılıgı bu olamaz ne yapmam lazım yardım edersen veya ederseniz sevinirim

Bulunmaz Bursa kumaşı diye bir laf var, deyim gibi bişey daha doğrusu. Kendini çok değerli bişey zannetmek falan anlamında kullanılır.

Bu arada çok büyük konuşan arkadaşlar olmuş ama malesef ilişkiler matematik gibi olmuyor, bi gün öyle biri çıkıyoki karşınıza giderse gitsin beni istemeyeni ben de istemem diyemiyosunuz, ya da çok hatasını görseniz bile ondan vazgeçemiyosunuz.

Tabiki kimse istemez gidenin arkasından üzülüp onu nasıl geri döndüreceğini düşünmeyi ama hayat her zaman planlanan gibi olmuyor... :asigim::asigim:

giderse gitsin beni istemeyeni ben de istemem diyememek ne kötü bir duygudur, kendinizden nefret edersiniz ama yapamazsınızsenağlama

önceki deneyimlerime dayanarak terkeden erkeği arayıp sormamak, umursamamak ve peşinden koşmamak gerekli bence geri dönmesini istiyosan. Daha önceki ilişkilerimde zaten pek te umrumda olmadığı için kendimi zorlamama gerek kalmadan böyle davranıyodum ben ve işe yarıyodu. Ama şimdi 4 ay oldu erkek arkadaşımdan ayrılalı, yapamadım, ne kadar zorlasam da tutamadım kendimi, peşinden koştum ve dönmedi. Şimdi 16 gündür hiçbişey yapmıyorum o adım atana kadar da bişey yapmamakta kararlıyım, bakalım böyle nolcak. Onu geri döndürmeye çalıştığım dönemde şimdi arkadaşım olan eski bir erkek arkadaşıma sormuştum ne yapmalı ne etmeli diye. Kesinlikle üstüne düşme arayıp sorma, senden soğur ozaman döneceği varsa da dönmez, eğer hiç bişey yapmazsan, yokluğunu hisseder ve bu kız beni niye aramıyo acaba diye düşünmeye başlar işte ozaman döner demişti. Yani anlıycan kelin merhemi olsa kendi başına sürer be güzelim :))) Pek umudum yok ama hani olurda o formülü bulursam sana da haber veririm, söz.

canım o formülü buldum sanırım :))) Hani 16 gündür hiçbişey yapmıyorum demiştim ya, cumartesi gecesi msne girdiğimde kişişel iletime çok çok çok mutluyum yazdım, o hiç msne girmediği için ona karşı yazdığım bişey değildi, o anda da çevrimiçi değildi zaten ama anında aradı beni. Kendimi azcık tutabilseydim daha iyi olurdu belki ama herşeyde bir hayır vardır derler. Baya bi tersledim anlıycan, niye böyle ikidebir kendini hatırlatıp duruyosun, hiçbişey olmamış gibi beni arama hakkını nerden buluyosun, bundan sonra asla arama beni diye saydım baya. Sen beni silmişsin, seni sevdiğime inanmıyomusun falan gibi bişeyler saydı, son olarak ta beni aramamasını tekrarlayıp kapadım telofonu. Ama işin komik tarafı o nasıl olduğunu merak ettim ondan aradım demişti ve bana nasılsın diye sorduğunda iyiyim demiştim sadece, ama konuşmamız hareretlenince mutluyum dedin bana azönce diye ağzından kaçırdı. Anlıycan msndeki iletimden etkilenip te aramış. Şimdi msne girmeyen insan hep orda, kişisel ileti bölümünden döktürüyo boyna, 5 dakikada bir yazı değişiyo, gül gül ölüyorum wala :)) Şuanda ne yazıyo söyliyim hemen; "sen kaçan ürkek bir ceylan ben peşine düşmüş canavarım, istersen dünyayı çağır imdada yeryüzünde bir sen bir de ben varım." Daha çok süründürücem allahın izniyle :)))

canım o formülü buldum sanırım :))) Hani 16 gündür hiçbişey yapmıyorum demiştim ya, cumartesi gecesi msne girdiğimde kişişel iletime çok çok çok mutluyum yazdım, o hiç msne girmediği için ona karşı yazdığım bişey değildi, o anda da çevrimiçi değildi zaten ama anında aradı beni. Kendimi azcık tutabilseydim daha iyi olurdu belki ama herşeyde bir hayır vardır derler. Baya bi tersledim anlıycan, niye böyle ikidebir kendini hatırlatıp duruyosun, hiçbişey olmamış gibi beni arama hakkını nerden buluyosun, bundan sonra asla arama beni diye saydım baya. Sen beni silmişsin, seni sevdiğime inanmıyomusun falan gibi bişeyler saydı, son olarak ta beni aramamasını tekrarlayıp kapadım telofonu. Ama işin komik tarafı o nasıl olduğunu merak ettim ondan aradım demişti ve bana nasılsın diye sorduğunda iyiyim demiştim sadece, ama konuşmamız hareretlenince mutluyum dedin bana azönce diye ağzından kaçırdı. Anlıycan msndeki iletimden etkilenip te aramış. Şimdi msne girmeyen insan hep orda, kişisel ileti bölümünden döktürüyo boyna, 5 dakikada bir yazı değişiyo, gül gül ölüyorum wala :)) Şuanda ne yazıyo söyliyim hemen; "sen kaçan ürkek bir ceylan ben peşine düşmüş canavarım, istersen dünyayı çağır imdada yeryüzünde bir sen bir de ben varım." Daha çok süründürücem allahın izniyle :)))

oo süper taktikmiş ya bende yazmak istedim msn iletime ama ona nispet yaptığımı düşünmesin diye yazamamıştım

bence geri dönmesini bekleme....insanlara gereğinden fazla değer verirsen ya karşındakini kaybedersin ya hayatını mahverdersin diye bir söz var ben söze inananlardanım....o yüzden umursamıyor gibi davran derim......seni seviyorsa bi müddet sonra nasılsa geri döner

onlara nispet olsun diye yazdığımızı düşünüceklerini sanmıyorum. Benimki öyle düşünmüş olsaydı aramazdı, ki düşündüyse bile aldı ağzının payını. Hem bu aklına gelebilecek yüzlerce şeyden sadece bir tanesi. O mutlu olduğunu belirten bişeyler yazmış olsaydı neler gelirdi aklınıza bir düşünsenize, kudurmazmıydınız, acaba yeni biriyle mi birlikte, acaba beni unuttumu diye kurdukça kurardınız ve kendinizi yiyip bitirirdiniz. Sonunda da dayanamayıp ne olduğunu merak ederek kendinizi de hatırlatma ihtiyacı duyarak mutlaka bişeyler yapardınız. Hadi okadar kontrollüsünüz diyelim, tuttunuz kendinizi ama yine de aklınızı kurcalar dururdu. Ben kesinlikle yazdığımı göreceğini ve arayacağını düşünmemiştim, hiç aklıma gelmezdi, böyle enazından 2-3 ay daha aramasını bekler dururum diyodum. Bu olaydan önceki konuşmamızda son noktayı koyan bendim zaten, ben artık sen istesen bile yokum beni aramaya falan kalkma demiştim, ona rağmen aradı. Demek ki farkında olmadan doğru bişey yapmışım. Gerçi benimki dengesiz, arada böyle ortaya çıkıp umutlandırır beni ama yine de son konuşmamızın üstüne bir daha arayabilecek bir insan değildir. Şimdi ben msni kullanın bunun için falan demiyorum, yanlış anlaşılma olmasın. Sadece sakın peşinden koşmayın, geri döndürmeye çalışmayın. Kendinizden düşünün, sürekli sizi geri döndürmeye çalışan birinden sıkılmaya ve soğumaya başlamazmısınız, o hep orda beni bekliyo olucak nasıl olsa diye düşünürsünüz istediğim zaman dönerim o hep bekliyo olucak nasılsa, zamanla bu da ne yapışkan çıktı be laftan da anlamıyo demeye başlarsınız, ne sevginiz kalır ne de saygınız, kim olduğunu bile unutur hale gelebilir ve onu sadece kurtulmanız gereken bi baş belası olarak görmeye başlayabilirsiniz. Ben kendi adıma konuşuyorum, bende böyle olurdu. Geç oldu ama sonunda yaptıklarımla aslında ona büyük bi iyilik yaptığımı anladım ben, sonuçta 5 yıl birlikteydik ve herşey bi yana alışkanlık vardı, ama ben öyle yaparak ona hiç ayrılığı hissettirmedim, istediği zaman onunla konuşarak onun ayrılığa yavaş yavaş alışmasını sağlamaktan başka hiç bişey geçmedi elime. Hep benim burda onu beklediğimi bildiği için belki de hiç üzülmedi bile, benim yaşadıklarımı asla yaşamadı. Sonra napıyorum ben böyle ya dedim, düşündüm düşündüm ve aslında en başından beri bildiğim şeyi bu kadar yanlış yaparak çözdüm. Yaklaşık 3 hafta önce yaptığım şeyle ona bensizliği hissettirdim. Belki de ilk kez ayrılığın ne demek olduğunu anlamaya ve sorgulamaya başladı, onun ayrılarak tercih ettiği yolun aslında ne olduğunu ilk kez gördü. Artık sadece benim onu kaybetmediğimi onun da beni kaybettiğini biliyor. Hiçbir zaman taktikleri sevmedim, hep kalbimin sesini dinleyen bi insan oldum ve içimden geldiği gibi davrandım ama elime ne geçti? Hem onun gözünde hem de kendi gözümde değerimi kaybettim, kendime olan saygımı bile kaybetmeye başlamıştım artık. Küçüldüm, küçüldüm, küçüldüm, kendimi kontrol edemediğim için kendimden nefret etmeye başladım. Biz barışırmıyız barışmazmıyız bilmiyorum ama kendime olan saygımı geri kazandım ya inanın çok daha iyi hissediyorum kendimi.

[QUOTE=DENİZöykü;2038812]ya kusura bakmayın kızlar, destan yazmışım, şimdi farkettim :)))[/QUOTE]

evet canım destan olmuş sonuna ulaşabildim ama sırnaşık şey güzel ifade etmişsin durumu ne diyim parmakların zeval görmesina.s.

zeycen yazma bence kesin üstüne alınır ben korkuyorum bişey yazmaya kendi kendime gelin üvey olmayayım oralarada deniz öykü sevindim adına yaz gelişmeleri buraya

yok jessi bu saate kadar yazmadım bundan sonra hiiçç işim olmaz şakkıdı

yok bişey yapmıyorum o beni hayatından çıkarıp rahat rahat geziyorsa onu beklemeye niyetim yok bugün biriyle tanışıcamşakkıdı inşallah onu aratmaz :bbo:

aşk fedakarlık ister emek ister eğer seviyosan zaten üzülmüşsündür herzaman içinden geldiği gibi davran derim geri kazanmak istiyosan kendinden ve aşkından eminsen mücadele et ve kazan tabiii mutlu olucağına inanıyosan bol şans

hayatımda hiç böle bişi düşünmedim
giden erkeği geri getirmenin yolu !
giden gider kalan sahalar bizimdir
tam tersi erkek seni geri kazanmanın yolunu düşünmeli
zamanını boşa harcıyosun

bencde bizde erkek arkadşımla ayrılşmıştık hiç bişi yapmadım ne aradım nede sordum delirdi msj attı aradı açmadım msjlarınada bazen hiç cevap vrmiyordum yada tersliyordum ve gıcık oldu bu yaptıklarıma tekrardan döndü geldii itiraf etti benim onsuz yapabileciğim düşüncesi çıldırtmışşş iyi teknik ama suyunuda çıkarmamak gerekkkk

X