Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

ben elimden geleni fazla fazla yaptım vicdanım çok rahat ve bu günde beyfendi bildirimlerime abone olmuş ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim

Kafanı karıştırmaya çalışıyor.Senin kafanı karıştırarak ondan uzaklaşmanı engellicek.Çünkü senin onu çok sevdiğini biliyor.SAkın yüz verme.O kadar düz mantıklılar ki,hem istemiyolar hemde kopamıyorlar.Anlıycan istemem yan cebime koy misali:))Ama sakın arama bu seni onun gözünde küçültmekten başka bir işe yaramaz.Biz insanoğlu maalesef elimizdekinin kıymetini ancak kaybedince anlıyoruz.Buda kendini ondan uzak tutarak mümkün olur.

Hayatına da ne kadar kız girerse girsin,ne kadar süre çıkarsa çıksın,inkar etsede şuna emin ol ki snn yerin onda her zaman ayrı kalacak asla unutmuycak.Bu yaptıklarıda onu gösteriyor.Ama sakın yumşama tavrını koy.Abonilikten sen çıkarabiliyorsan çıkar.Snn kıymetini anlıycak ama dediğim gibi herşey zamanla olcak cnm.Bunun ilacıda maalesef Sabır.Onun facene bakma,onu takip etme,bu sana acı vermekten başka bir işe yaramaz.Başkalarıyla takıl,yeni çevre ve arkadaşlar edin,dışarı çık gez.O kadar kişi ilşkiler yaşayıp yeni kişiler hayatlarına sokabiliyorsa bu bizim için ndn zor olsunki bu dünyada kimse vazgeçilmez değil.Bu aşk acısının ilacı zaman ve sabır.Bnmkisi dönsede bn asla kabul etmem.Hem çok üzdü hemde içimde çoğu şey öldü.Eskisi gibi asla olmaz buna eminim.Allah hayırlısı neyse onu yaşatsın.

bende ekli olduğu zaman hergün profilene bakıyordum pek şarkı türkü paylaşmazdı ama her yaptığından pay çıkarmaya çalışırdım onunda beni takip ettiğinden emindim son olaydı çok zoruma gitti ve sildim inanırmısınız her gün ağlayan ben o günden sonra egom tavan yaptı buna hiç cesaret edemicem sanmıştım silmeye bile kıyamıyordum paktım kızları ekliyoru birazda kızmıştım ve öyle konuşunca bir cesaret kopardım herşeyi inannırmısın uykularım düzeldi daha pazitif oldu ben ondan ayrılında kız arkadaşımın arkadaşı varmış erkek demiş askere gitcem ve sonra evlenmek istiyorum varmı bana göre kız arkadaşın oda beni söylemiş bir gün geldi söyledi ama ben onu unutmadığım için kimseyi istemiyorum dedim çocuğu yıllar önce bir kez gördüm izmire gelmişti arkadaşımı ziyarete geri çevirmenin çocukla ilgisi olmadığını tamamen kimseyi istemiyorum dedim ve red ettim doğrusuda bu çünkü bir ilişki tam bitmeden diğeri yaşanmaz diye düşündüm ona gelince abonelikte çıkar dedim hala aynı belil takip ediliyorum bakalım zaman ne göstercek kinci değilim sadece değerimi anladım

Arkadaşlar geri gelenleri bir daha hayatınıza sakın almayın. Herşey eskisinden daha kötü oluyor. Eskiyi canlandırmaya çalışmayın, onlar için ağlamayın, msn den, face den hepsinden bir anda silin, resimlerini yırtın tüm onu hatırlatacak şeylerden uzaklaşın..
Aşk diye birşey yok. En azından bir taraf için var diğeri için yok.

arkadaşlar bende 7 yıllık sevgilimden yeni ayrıldım. çok sevildim ve her sevilen gibi zamanında değerini bilemedim. yani hakettiği sevgiyi belki gösterdim ama bilmeden kaçan benmişim meğerse. bunu şimdi görebiliyorum. bir iki yıldır ilgisi, sevgisi azaldı. süpriz yapmaya bayılırdı. bitti. uzaklaştı ve bu yıl bir ilişkide söylenmeyecek ne varsa söyledi. belki çoğunda haklıydı. ama ne yazıkki bunları çirkince, gururumu kıran bir şekilde söyledi. hatta ezdi diyebilirim. ama vezgeçmedim ondan. sanırım zamanında sevgimi yeterince göstermediğim, kırdığım için kendimi suçladım. suçu kendimde bulduğum için.

ara vermiştik. 10 aydır evde onu bekliyordum. bağıran, kızan hatta zaman zaman görmek bile istemeyen bir adam oldu. ve sonunda geçenlerde benden vazgeçti. ancak hala beni kontrol ettiğini görüyorum. şifrelerimi biliyor. hala arada şarkı yolluyor. ne yapmak istediğini anlayamıyorum. şu an kızgınım aslında ona . çünkü vazgeçti. çünkü benim yaptığım gibi kendi hatalarını sorgulamadı. sorgulasa belki kalbinde benim gibi affederdi.

kim haklı kim haksız dengemi yitirmiş durumdayım. o gezerken ben evde acı çekiyorum gibi geliyor ama bugün baktım. sertap erener incelikler yüzünden diye şarkı dinliyor. aylardır bana zulüm yapıp evde 10 ay bekleten o. bu şarkıyı dinleyen o. arkadaşlarıma göre dengesiz. kızlar unut diceksiniz biliyorum ama unutamıyorum. bu ayrılık devresinde çok aradım korkumdan. kaybediyorum diye. bu yüzden mi kaybettim bunu çözemiyorum. bir çözebilsem.

ayrıldık ama geçenlerde bana söylediği bir yalanını yakaladım. ona sende beni kaybettin dediğimde mesaj attı arka arkaya. seni sevdiğimi unutma dedi. madem seviyorsun neden ayrılıyoruz diyemedim. evdeki eşyaları atıcam diyorum. atma dursun lazım olur diyor. ayrılıdık bana ayrılırken, birgün kafama dank ederse barışma umudumuz var mı diyor bana peşin peşin. hem acı çekiyor gibi davranıyor. hem bu lafları söylüyor. birinde rol yapıyor ama her ikisinide iyi becerdiği için ben çözemedim.

arkadaşlar bende 7 yıllık sevgilimden yeni ayrıldım. çok sevildim ve her sevilen gibi zamanında değerini bilemedim. yani hakettiği sevgiyi belki gösterdim ama bilmeden kaçan benmişim meğerse. bunu şimdi görebiliyorum. bir iki yıldır ilgisi, sevgisi azaldı. süpriz yapmaya bayılırdı. bitti. uzaklaştı ve bu yıl bir ilişkide söylenmeyecek ne varsa söyledi. belki çoğunda haklıydı. ama ne yazıkki bunları çirkince, gururumu kıran bir şekilde söyledi. hatta ezdi diyebilirim. ama vezgeçmedim ondan. sanırım zamanında sevgimi yeterince göstermediğim, kırdığım için kendimi suçladım. suçu kendimde bulduğum için.

ara vermiştik. 10 aydır evde onu bekliyordum. bağıran, kızan hatta zaman zaman görmek bile istemeyen bir adam oldu. ve sonunda geçenlerde benden vazgeçti. ancak hala beni kontrol ettiğini görüyorum. şifrelerimi biliyor. hala arada şarkı yolluyor. ne yapmak istediğini anlayamıyorum. şu an kızgınım aslında ona . çünkü vazgeçti. çünkü benim yaptığım gibi kendi hatalarını sorgulamadı. sorgulasa belki kalbinde benim gibi affederdi.

kim haklı kim haksız dengemi yitirmiş durumdayım. o gezerken ben evde acı çekiyorum gibi geliyor ama bugün baktım. sertap erener incelikler yüzünden diye şarkı dinliyor. aylardır bana zulüm yapıp evde 10 ay bekleten o. bu şarkıyı dinleyen o. arkadaşlarıma göre dengesiz. kızlar unut diceksiniz biliyorum ama unutamıyorum. bu ayrılık devresinde çok aradım korkumdan. kaybediyorum diye. bu yüzden mi kaybettim bunu çözemiyorum. bir çözebilsem.

ayrıldık ama geçenlerde bana söylediği bir yalanını yakaladım. ona sende beni kaybettin dediğimde mesaj attı arka arkaya. seni sevdiğimi unutma dedi. madem seviyorsun neden ayrılıyoruz diyemedim. evdeki eşyaları atıcam diyorum. atma dursun lazım olur diyor. ayrılıdık bana ayrılırken, birgün kafama dank ederse barışma umudumuz var mı diyor bana peşin peşin. hem acı çekiyor gibi davranıyor. hem bu lafları söylüyor. birinde rol yapıyor ama her ikisinide iyi becerdiği için ben çözemedim.

ay tatlım ya çok sinirlendim ters birset sölersem kırılma sözlerim eski sevgiline ne demek ya esyaları atma lazım olur demek kafama dank ederse barısma imkanımız var mı demek gezsin tozsun dolassın hevesini alınca geri dönecek bir yer olarak görüyo. kolay değil biliyorum silip atmak ama yapmak zorundasın arama sorma özlesin seni bütün ifrelerini değiştirsin senden haber alamasın bakalım merak edecek mi seni. biliyor tabi geri gelse kabul edeceğini baskalarını tadıp sonra sana gelmeyi düşünüyo.işte erkek milleti hep aynı zihniyet ya

fistik1 sağol yorumun için canım. beni çok sevdi o. ..bu duruma getiren benim onu. çok üzdüm, kırdım. şimdi o intikamını alıyor yada nefret ediyor bilemiyorum. bana içimdekini sakladım. bu yüzden sevgimi göremezsin. tekrar üzersin diye korkuyorum dedi. sence böyle diyen birine ne yapmalıyım. dediğin gibi tüm irtibatı kesmem beni tekrar değerli yapar mı ? hiçde bilmem oyun yada taktik. kendimi değersiz hissediyorum, suçlu. şifrleerimi değiştirmem, aramamam sormamam onda değişiklik yapar mı. ben ego tatmini için istemiyorum. beni neden sevdiğini hatırlasın diye. sizlerden tavsiye bekliyorum.

fistik1 sağol yorumun için canım. beni çok sevdi o. ..bu duruma getiren benim onu. çok üzdüm, kırdım. şimdi o intikamını alıyor yada nefret ediyor bilemiyorum. bana içimdekini sakladım. bu yüzden sevgimi göremezsin. tekrar üzersin diye korkuyorum dedi. sence böyle diyen birine ne yapmalıyım. dediğin gibi tüm irtibatı kesmem beni tekrar değerli yapar mı ? hiçde bilmem oyun yada taktik. kendimi değersiz hissediyorum, suçlu. şifrleerimi değiştirmem, aramamam sormamam onda değişiklik yapar mı. ben ego tatmini için istemiyorum. beni neden sevdiğini hatırlasın diye. sizlerden tavsiye bekliyorum.

yap tatlım ne kaybedersin ne kadar önemsediğini öğrenmiş olursun en azından ama hiçbirseye çok umut bağlama sonra yıkılan sen olursan üzülürüm gerçekten.

cnm hikayelerimiz çok benziyo benimde 5yıllık bi ilişkim var hala varmı bilmiyorum üstelik sözlüyüz sanırım bitiş yaklaştı aynen bende belki çok hata yaptım onu değiştirdim şuan bana her hakareti yapıyo ama şunu gördümki biz ses çıkarmadıkça daa çok eziyolar ben tüm gururumu kırıp onunla barışmaya bile gittim ailesinin yanına ama gel gör ki pişmanım hiç de düzelmedi aramız bugün yine tartıştık konu ise benim beklentilerim farklı şehirlerdeyiz görüşmemiz sıkıntılı ve bende şikayet ettim bundan senmisin eden bunun böle olduğunu bilmiyomuydun fln die uzadı da uzadı hoş olmayan çok şey söledik birbirimize saygı kalmadı artık vaktim var da benmi gelmiyorum ne kadar düşüncesizsin fln dedi belkide haklı ben onu bu şekilde kabul etmiştim ama yetinemedim bende en son ok değerli vaktine bak bundan sora 1dk bile ayırma bana dedim tamam dedi ama gel gör ki içim hiç raat diil rest ceken ben oldugum için aramamam gerekio ama çok zor. belkide en iyisi bittiğini kabul etmek bugun ıtıbarıyle. ama şu varki zoraki bişiyler olmuyo gördüm değersiz hissetmek çok kötü. sebebi biz bile olsak bence gerçeği kabul etmek gerek. ilerde evlenip boşanmaktansa şimdiden bu acıyı çekmeli umarım yapabilirim...

kokoskedi nasıl bir acı çektiğini çok iyi biliyorum. hemde çok. ilişkide verilen emek çok önemli. vazgeçilmeyen o zaten sanırım. hani derler ya elimi sallasam ellisi. aynen öyle biriyim ama kendine güvenini, saygını kaybettiğinde karşı tarafında kaybettiğini acı bir şekilde öğrendim. aynaya baktığımda çektiğim mutsuzluğun suratıma işlediğini gördüm. hakediyor mu ? eski aşkım sonuna kadar hakediyor. bu yeni insan ise, suratına tükürmeye bile değmez. ben geçmişim için savaşıyorum. arkama bakmadan gidebilirim belki ama öyle dolu dolu yaşadımki. ben prensesler gibi sevildim, özel hissettirdi bana kendimi. çok güzel sevdi beni. asıl terkedemediğim, vazgeçemediğim bu.

ama şu an yeni yeni anladığım asıl gerçek "bizi neden sevdiklerini unuttuklarında" geri çekilmesini bilmek gerekiyormuş. bak ben 1 haftadır aramıyorum, sormuyorum. taktik değil. acı çekmemek için. ama gel gör ki aramaya o başladı. toplanıyorum.2 gün içinde boşaltıcam dediğimde gidiyor musun dedi. bravo diye trip attı. oyun oynuyor, kafası karışık belliki. çünkü gerçekten gitmememi istese yanımda olurdu, durdururdu. ama en azından küçükde olsa kaybetme duygusunu yavaştan hissetti.

bana kalırsa benim yeni farkettiğim bu şeyi sende deneyebilirsin. taktik olarak yapma bunu ama. aşkınızı sınama adına yap. yoluna devam et. arama. aradığında açma. sorma. eğer gerçekten seviyorsa kaybettiğini anladığında dönecektir. açıkçası ben buna karar verdim. hoş bu saatten sonra benim için bana dönmesi yeterli değil. ona inanmam için inandırmasıda gerek artık. ama eğer onu aramicam dediğin halde ararsan birgün senden vazgeçecektir. bunu yaşadığım için artık biliyorum. kaybettiği şey sevgisi değilde saygısı olabilir. sevgisi bitmemiş ama seni neden sevdiğini mesafeler unutturmuş olabilir.

ben çok acı çekiyoum ama ne yazıkki erkek-kız farketmez üstüne düştükçe değersizleşiyorsun bunu gördüm.umarım her ikimiz için hayırlısı olur kokoskedi. :)

kızlar hemen hemen her sayfayı okudum kimisi diyor üstüne düşme kimisi diyor ara çok olunca ya başkasına giderse falan.bunların hepsi doğru iyide sevgiliniz peki uzaktaysa ayrı şehirdeyseniz ozaman napmak lazım geri döndermek için.aramamak yokluğa iyice alıştırmak demek değilmi onu başka kızların yanındaki kızların kucağına atmak değilmi peki:????

kızlar hemen hemen her sayfayı okudum kimisi diyor üstüne düşme kimisi diyor ara çok olunca ya başkasına giderse falan.bunların hepsi doğru iyide sevgiliniz peki uzaktaysa ayrı şehirdeyseniz ozaman napmak lazım geri döndermek için.aramamak yokluğa iyice alıştırmak demek değilmi onu başka kızların yanındaki kızların kucağına atmak değilmi peki:????

Emin ol gerçekten seviyorsa değil.
Binlerce km ve aylar girdi aramıza.
Ama birbirimizin değerini öyle bir anladık ki.
İkimiz de kimseyle olmadıki kimseyi düşünmedik ..

buraya bir seneyi geçmiştir duygularımı paylaştığım.2 sene önce ayrıldı benden ama 2 senedir hiç iletişimi koparmadı her ayda bir mesaj atar nasılsın diye.çok şans tanıdım ama bi adım yok.4 yıldan sonra ayrıldık malesef.uzun zamandır yapamadığım ama şimdi kararlı olduğum dün gece oldu.yine gece birbuçukta mesaj geldi ondan.nedense hep bu saatte atıyor.ve ilk defa cevap vermedim.bundan önce hep yazışırdık ama sonu gelmezdi.belki daha iyi oldu b,ilmiyorum ama en azından artık bekleyen biri yok onu öyle düşünsün istedim ki ötyle de.her istediği zaman bana ulaşmasın.sizce bundan sonra tepkisi ne olur birdaha yazmaz mı yoksa daha da merak eder

buraya bir seneyi geçmiştir duygularımı paylaştığım.2 sene önce ayrıldı benden ama 2 senedir hiç iletişimi koparmadı her ayda bir mesaj atar nasılsın diye.çok şans tanıdım ama bi adım yok.4 yıldan sonra ayrıldık malesef.uzun zamandır yapamadığım ama şimdi kararlı olduğum dün gece oldu.yine gece birbuçukta mesaj geldi ondan.nedense hep bu saatte atıyor.ve ilk defa cevap vermedim.bundan önce hep yazışırdık ama sonu gelmezdi.belki daha iyi oldu b,ilmiyorum ama en azından artık bekleyen biri yok onu öyle düşünsün istedim ki ötyle de.her istediği zaman bana ulaşmasın.sizce bundan sonra tepkisi ne olur birdaha yazmaz mı yoksa daha da merak eder

Oku istersen yardımcı olabilir.Başlık seni yanıltmasın.Doğrularımızı yanlışlarımızı görüyoruz.Yaşadık yaşıyacağız.Bugün olmasa yarın lazım olur.Yeter ki siz kendi değerinizi bilin ve kararlı olun.

http://www.kadinlarkulubu.com/ilisk...eden-sevgilinizi-geri-getirmenin-yollari.html

Siz ondan uzakta durdukca o sizi ozleyecektir.Simdi top sizin elinize gececek.En az endiselenen iliski icin aslinda en cok kontrolu elinde tutandir.

Cunku O’nun istedigi sizin aglamaniz, yalvarmaniz..Bunlara belkide cok alisik.Oysa siz farkli bir mesaj veriyorsunuz simdi.Benim sana ihtiyacim yok.Bitmesindende hic etkilenmedim.

Bu kez panik sirasi onda olacak.hatta simdi o belkide baska birini buldugunuzu , ne kadar da cabuk onu unuttugunuzu dusunecek ve narin egosu incinecektir.Ve o gelecek size ve af dileyecektir.
Bu tur ayriliklarda ilk yol eger size sevgiliniz buraya kadar dedi ise KABUL Edin..

ne kadar da doğru...çok teşekkür ederim BENTOPRAK...burda yazılanların tersini yapmışım bugüne kadar.geç de olsa hatamın farkına vardım.kendi değerimi anladım.allah razı olsun senden...

Son düzenleme:
benimde 6 yıllık sevgilim 3ay önce benden ayrılmıştı ve 3ay ilişkimi kurtarmak adına yalvarip yakarmıştım ben ısrar ettikçe o benden uzaklaştı.en son 1 ay önce güya ara verdik ve 15gün öncede onu tamamen bitirdiğimi anlatan msj attım.bu meğer face.de bi arakadaşımla arkadaş olmuş ve beni ordan takip ediyormuş.orda erkek bir sınıf arkadaşımla çok yakın olduğumu görünce kıskançlık krizine girdi ve günlerdir bana ve ona msj atmaktan bi hal oldu.hani bukadarını bile tahmin etmiyodum ama şimdi napmalıyım bilmiyorum.çok kıskançlıkda iyi değil.ters tepebilir.hatta dün aşırı kıskandı bugün hiçbişe yapmadı.bi tepki verdikdikten sonra onu devam ettirtmke daha zor kızlar.nasıl devam ettirticem bunuuu.ben hiç cvp vermedim ona

bence ortada çoook büyük aşk,sevgi,saygı olmadıkça geri falan döndürmeyin sonra kendinize kızıyorsunuz söyleyeyim

peki sevgili yeni biriyle beraberse donermi? oyle olupta donen oldumu aranizda ?

peki sevgili yeni biriyle beraberse donermi? oyle olupta donen oldumu aranizda ?

birde ayrilirken iyiydi bana karsi ama benim baska birini buldugumu ögrendikten sonra zaten birini bulmussun bos durmazsin falan dedi..bu yüzdende beni deli edecekseyler yapiyor..belki biriyle görüstügümü bilmeseydi geri dönerdi..ama simdi vicdani rahat :KK43:(

sevgılın zaten senı cok sevseydı yenı bırını aklına bıle getrmezdı boyle bırıyle gerı donse bıle olamazsınkı ewet erkeklerın zaman zaman yalnızlıga ıhtıyacı oluyor bunu bı yere kadar anlarım ama bu yalnızlık donemınde baskasının elını tutuorsa baskasını aklına getırıyorsa oyle kısı tekrar benle olamaz

Bendekı gelısmelerı yazıyım :KK70: benım uyuzla barıstık.haftanın 7 gunu dolu oldugundan az bulusabılyıoruz.neyse dun bulustuk falan .neysee bu benım sıfremı cozdu :KK43: ben buna bırı benı ne kadar ıstemesse o kadar bagalnırm dmstım .demez olaydım.. beyefendıı sakayla karısık senden nefret edıyorum dıye sayıkladı. sonra ben bozuldum. benım bozuldugumu gorunce bana sarıldı yagmurda yuruduk neyse.. bıde hep kıskandırmaya calısıyo. kıskandırıncada cok hosunaa gıdıyoo ! bı guluyo bı kahkaha atıyo. :S sevmıyomudur yanı :S kıskanılınca hosuna gıtmesı sevdıgınımı gosterır ?

X