Ayrılıkta erkeği geri getirmenin yolu

P

Princess

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi Princess
Kızlar sizce ilişki bittikten sonra erkek arkadaşınızın geri dönmesi için nasıl davranmak gerekir? çok mutlu gibi mi davranmalı,ilgisiz mi,yoksa üzgün olduğunuzu belli etmek mi?Hangi yöntemlerle dönüşü hızlandırabilirz? fikirlerinizi bekliyorum..

• Konu Sahibi Princess
neden ayrıldınız peki biraz daha açık anlatırsan çözümü kolay olur.

• Konu Sahibi Princess
gerçekten gitmişse gelmez kızlar hiç paralanmayın yok kavga sonrası ilişki bekleme süresinde hissediyorsanız yanı bişiler belli belirsizse ihtimal olabilir... ama gidene kal denmes gibi bi edebiyat vardır o yuzden kuyruk koptumu sizde gerisini bırakın hiç çabalaıp boşa çıkıncada adamın gözünde alaycı bi tebessüme sebeb olmayın

• Konu Sahibi Princess
Geri dönsün diye niye uğraşacaksın be güzelim.
Kapanan defterleri açmamakta fayda vardır. yerimseniben

• Konu Sahibi Princess
bir aralar bende böyle bir başlık açmıştım giden geri gelir mi hesabı :)) tam geri geliyodu ki bana bişeyler oldu sert çıktım o günden sonra bir daha aramadı şimdi düşünüyorum da iyi ki sert çıkmışım gidenden hayır gelmez...sengözlerimebaksanab

• Konu Sahibi Princess
valla ayrılık yaşamış olsam kendimce haklıyımdır..kendi haklı oldugum verdigim karara saygı duyarım..içimcen nasıl gelirse öle dönerim..öle de bölede seviyosa zati döner bırak o düşünsün bunu..sen nie düşünüon..umursasanda umursamasanda erkekelr her halin altından bişey çıkarır.ondan herşeyi oldugu gibi ..normalde nasıl davranıosan öle davran bence..yanlışmıyım arkadaşlar?bu benim fikrim valla ben olsam öle yaparım

• Konu Sahibi Princess
Erkek ayrıldıysa, onu aramamak onsuz da yapabildiğini göstermek onu geri getirir bence, erkek kadının ayrılınca da hayatına eskisi gibi devam ettiğini görünce bunu çekemez, hırs yapar. Nasıl bensiz mutlu olur, oysa ki ben bulunmaz Bursa kumaşıydım falan gibi triplere girer ve büyük ihtimalle de geri döner... Kadın ayrıldıysa zaten geri dönmesini istemiyor demektir...

• Konu Sahibi Princess
Bencede serenn sana katılıyorum kendilerini hakkaten bulunmaz bursa kumaşı sanıyolar ama sonra bakıyolarki bensizde dünya dönüyo bu sefer tıpış tıpış geliyolar..

• Konu Sahibi Princess
Erkek ayrıldıysa, onu aramamak onsuz da yapabildiğini göstermek onu geri getirir bence, erkek kadının ayrılınca da hayatına eskisi gibi devam ettiğini görünce bunu çekemez, hırs yapar. Nasıl bensiz mutlu olur, oysa ki ben bulunmaz Bursa kumaşıydım falan gibi triplere girer ve büyük ihtimalle de geri döner... Kadın ayrıldıysa zaten geri dönmesini istemiyor demektir...

ben de sana katılıyorum. bence erkek çok sevmese bile,bu kız nasıl bensiz ayakta duruyo,nasıl üzülmüyor diye hırs yapar geri gelir..Aslında bu kadınlar için de aynı şey sanırım.fisfisfis

Ne gerek var bütün bunlara ? Gerçekten seven alır karşısına konuşur.Beni seviyor musun Yok sevmiyorsan herkes kendi yoluna.

Ne gerek var bütün bunlara ? Gerçekten seven alır karşısına konuşur.Beni seviyor musun Yok sevmiyorsan herkes kendi yoluna.

haklısın ama bir kavgadan sonra gidip de beni seviyorsan gel barışalım diyemiyorsun.taktik yapmak gerekiyor bazen.. yani ben kendim için söylemiyorum aylarca sevdiği erkeği bekleyenler var,küt diye karşısına çıkıp beni seviyor musun hadi gel o zaman diyemezsin ki ..

Kızlar sizce ilişki bittikten sonra erkek arkadaşınızın geri dönmesi için nasıl davranmak gerekir? çok mutlu gibi mi davranmalı,ilgisiz mi,yoksa üzgün olduğunuzu belli etmek mi?Hangi yöntemlerle dönüşü hızlandırabilirz? fikirlerinizi bekliyorum..

ben onun geri gelmesi icin bir parmak bile kaldirmam. beni sevseydi isteseydi hic gitmezdi. neden onun geri gelmesini isteyemki?

beni bırakan biri için kılımı bile kıpırdatmam canım ben bıraktıysam zaten istemem bu işler zaten sadece EGO tatmini meselesi anladınız siz onu...yerimseniben :1closedeyes:

Bence onu hiç hayatına sokmamış gibi davran gül eğlenlaelaelaelaelae
Oyna hopla zıpla:roflol:
Ne kadar mutlu olduğunu göster(içinin kan ağladığını belli etmicen dışına:1closedeyes:)

canım madem erkek bırakmış senı ılgısız ve mutlu davran sevseydı zaten bırakmazdı demı boşver erkek çokta kafası dolu olan bulmak zor:roflol:

2 yıl once ilişkim bitti,aslında bitmesini ikimiz de mi istedik yoksa ikimizde mi istemedik bilmiyorumm,yanii ben ayrılalım dedim kabul etmedi akşamına tamam ayrılalım dedi ve ayrıldık.herneyse 3 ay sonra mail geldi konuşmak istedi,konuştuk,daha snra yine ayrıldık,ayrıldıktan sonra ben bi msjlar yolladım üstüne düştüm çok kaçtı,2 ayy hiç birşey yazmadım,o aradı,aynı şey yaklaşık olarak 4 kere oldu diyebilirim,bunu normal bişi olarak söylemiyorum ilişki yalama oldu artk hayır gelmez fln vs.ama ben sana söliyim bırakan erkekse,ilgilenme,arkadaş bile kalma,kötü davran demiyorum,tepkisiz kal..mutlaka dönücektir,dönmeyen erkek çok az ve dönmeyenler gerçekten ne istediklerini bilenler,dönenlerse aradıgını bulamayıp eskiden medet umanlar,gerçekten birbirinin değerini anlayıp bi süre ssonra barışan çiftleri ayrı tutuyorum tabiki.ama erkeklerin %80 i ayrıldıktan sonra geri dönüyor..bunun sebebi sevgi mi yoksa elde etme hırsı mı bu ayrı bi konu tabi.ama kısaca dönmesini istiyosan ilgilenme onunla,ama kıskandırma,özelden arayıp ses dinleme gibi oyunlar da yapma derim:icecream:

tinyminy teşekkür ederim canım. ilgisiz duruyorum şu an.. ortalıktan kayboldum.kıskandırma vs yapmıyorum ama zamana bırakmaktan bıktım bazı şeyleri..

Bencede serenn sana katılıyorum kendilerini hakkaten bulunmaz bursa kumaşı sanıyolar ama sonra bakıyolarki bensizde dünya dönüyo bu sefer tıpış tıpış geliyolar..

arkadaşlar konuyla alakasız ama bursa kumaşı ne demk?:uhm:

sakın gaza falan gelme,ben kendimi kötü hissettiğimde herhangi bi terslik gidince falan gaza gelir ona msjlar atardımm,aman öle şeylerin gazına gelme..ayrılalı kaç ay oldu?

X