tüp bebek negatif sonuçtan sonra

Ah canım iyiyim desemmi bilmiyorum birkaç gündür lekelenme oluyor çok korkuyorum :çok üzgünüm: Bol bol dinleniyorum ama niye oluyo bilmiyorum İnşallah düzelirim . Senin işlemlerini de dört gözle bekliyorum. İnşallah iyi gidecek herşey.

dr ne diyor bu duruma görüşebildinmi canım. Sen endişelenme seni bırakmaz bebişlerin biliyorlar onları nasıl özlemle beklediğimizi. :nazar:

EBRİZMCİM ÖZELDENDE MESAJ YOLLAMAK AYRI Bİ DERT YOK BİLMEM KAÇ SANİYE SONRA DENEYİN DİYİP DURUYOR HATA OLUŞUYOMUŞŞ. CANIM DOĞAL BİRŞEYLER ALARAK TAKVİYE YAPAMAZMISIN ACABA NEBİLİM FAYDASI OLAN ŞEYLER VARDIR BELKİ? AFACANLAR NAZ YAPIYORDA ONDAN BU TERSLİKLER.... BİLİYORSUNKİ EN ÖNEMLİSİ MENOPOZA GİRMEMEK BU SORUNLAR İLAÇLARLA FİLAN ÇÖZÜLÜR EN AZINDAN SADECE BİRAZ ZAMAN KAYBI E BUNADA ŞÜKÜR DİMİ a.s BENİM İLACIM CUMA SABAH BİTİCEK ANCAK ONDAN SONRA OLURUM BU ARADA LEKELER GELİP DURUYOR AMA REGLY'LEMİ ALAKALI BİLMİYORUM ÇÜNKÜ 3 4 GÜNDÜR VAJİNA AĞZINDA SİVİLCE GİBİ BİRŞEY ÇIKMIŞ ACAYİP KAŞINIYOR BELKİDE ONDAN GELİYOR EH SIKINTILAR PEŞ PEŞE GELİYOR İŞTE.

gülserencim senden haberleri bekliyorum nerelerdesin canım:1shok:

Ah canım iyiyim desemmi bilmiyorum birkaç gündür lekelenme oluyor çok korkuyorum :çok üzgünüm: Bol bol dinleniyorum ama niye oluyo bilmiyorum İnşallah düzelirim . Senin işlemlerini de dört gözle bekliyorum. İnşallah iyi gidecek herşey.

Nerelerdesin fıstık seni çok merak ediyorum. Bebişlerde sende iyimisiniz usg ye hala girmedinmi haber alamıyorum senden çok merak ediyorum.fisfisfis

Nerelerdesin fıstık seni çok merak ediyorum. Bebişlerde sende iyimisiniz usg ye hala girmedinmi haber alamıyorum senden çok merak ediyorum.fisfisfis

Ebrizm canım usg ye girdim tekti ve 6 hafta 3 günlüktü dün eve gelince aşırı kanamam oldu ve bugün bebeğimi kaybettim.senağlama

Çok üzgünüm bütün umudumu kaybettim bebeğimle beraber.

arkadaşım üzülme demem boş biliyorumki çok üzülüyorsun iinanın bende çok üzüldüm topikte yazdıklarınızı okumuştum. ultrasonu bekliyordunuz. inanın ne diyeceğimi bilmiyorum, geçmiş olsun. bebeğinizi kaybettiniz ama umutlarınızı kaybetmeyin. hiç tutmayadabilirdi. en azından tutuyor bunu bliyorsunuz.birdaha denersiniz. hayılısı böyleymiş deyin. hoş şu an ne desem size moral veremem ama. bi arkadaşımda sizin gibi düşürmüştü bebeğini onunda 4 denemesiydi ve akasından 3 ay sonra kendiliğinden hamile kalmıştı. Allah hayırlı evlatlar versin inşallh.

canım benim dün memleketten gelip durumunu takip ediyordum yazdıklarını okuyunca şok oldum aynı dönemd tüp yaptırdık yumurtalar aynı gün toplandı transfer aynı gün ve sonuçlarıda aynı gün aldık sen en azından artık tuttuğunu biliyorsun ben tutarmı tutmazmı onu bile bilmiyorum biraz dinlen hem bedenen hem ruhen kendini iyi hissettiğinde ve yapabileceğine inandiğin zaman denersin senin için sadece sabır dileyebiliyorum çooook geçmiş olsun canım

arkadaşlar sabırlı olmaya çalışın. bunun çok zor olduğunun farkındayım ama elden birşey gelmiyor. Hepimiz kaderimizi yaşıyoruz. Önemli olan sağlık , sakın unutmayın bunu...

Ebrizm canım usg ye girdim tekti ve 6 hafta 3 günlüktü dün eve gelince aşırı kanamam oldu ve bugün bebeğimi kaybettim.senağlama
Canım çok üzüldüm.Allah sabır versin.İnşallah kısa zamanda kavulursun tekrar ve kaybetmemek üzere.

Sakın umudunu kaybetme.O zaman elde ne kalır ki??
arkadaşım üzülme demem boş biliyorumki çok üzülüyorsun iinanın bende çok üzüldüm topikte yazdıklarınızı okumuştum. ultrasonu bekliyordunuz. inanın ne diyeceğimi bilmiyorum, geçmiş olsun. bebeğinizi kaybettiniz ama umutlarınızı kaybetmeyin. hiç tutmayadabilirdi. en azından tutuyor bunu bliyorsunuz.birdaha denersiniz. hayılısı böyleymiş deyin. hoş şu an ne desem size moral veremem ama. bi arkadaşımda sizin gibi düşürmüştü bebeğini onunda 4 denemesiydi ve akasından 3 ay sonra kendiliğinden hamile kalmıştı. Allah hayırlı evlatlar versin inşallh.
Canım hepimize destek oluyorsun.Allah hayırlı evkatlar nasip etsin inşallah sanada ve dert tasa vermez inşallah.

canım çook üzüldüm.allah sana sabır versin.senağlama
demek ki böyle yaşanacakmış.
ama lütfen ümidini kaybetme.inşallah bizimde beklediğimiz o güzel günler gelecek.biliyorum çok zor,çok canın yanıyor ama sabır canım.
inşallah bundan sonra herşey yolunda gider.en kısa zamanda bebişine kavuşursun.
kendine iyi bak.allaha emanet ol canım.

sabah yazdıklarını okuyunca şok oldum inanamıyorum bu noktaya kadar gelip kaybetmek çok zor biliyorum ne desek sana boş ama ne yapalım tatlım ya her şey allahtan kısmetimizde varsa bunu mutlaka yaşıycaz kötü olduğunu tahmin ediyorum ama ne olur bir an önce toparlan canım ya önemli olan öncelikle sensin sağlığın eşin bir daha denersin tatlım mutlaka bizimde sıramız gelicek.kendine iyi bak tatlım dualarım seninle:teselli:

kızlar selam gülserencim ebrizm nasılsınız neler yapıyorsunuz tekrar ne zaman başlıyorsunuz hadi önce siz mutlu sonuçlar getirin sonra ben sizlere mutlu haber vereyim sağlıcakla kalın kızlar

canım benim. çok üzüldüm ne desem boş.umarım bir an önce kendini toparlarsın.

kızlar selam gülserencim ebrizm nasılsınız neler yapıyorsunuz tekrar ne zaman başlıyorsunuz hadi önce siz mutlu sonuçlar getirin sonra ben sizlere mutlu haber vereyim sağlıcakla kalın kızlar

helimcim yeni umutlara başladığına göre toparlamışsın çok sevindim canım. Benim sürecim başladı aslında ginera d kontrol ilacı ve folik asit kullanıyorum 10 gün sonra llucrine başlıyorum marta denk gelicek transfer yumurta toplama falan çok korkuyorum ben bu defa inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlısı olur.çok öptüm inşallah hepimiz için olumlu sonuçlar alırız. biz yılmadıktan sonra bu işten zaferle çıkabileceğimize eminim bide birlikteyiz her şeyimizde birbirimize desteğiz bu güç veriyor. hepinize çok teşekkürler teker teker öpüyorum hepinizi.:1hug:

doudou nerelerdesin canım benim nolur kendini bırakma bir an önce toparlan biz bu işin üstesinden gelicez bizler kadar o melekleri kimse istiyemez bunu biliyorsun spontone bir hamilelik oluşturamadığımız için bu işin çilesini çektiğimiz için allahım bize bu duyguyu mutlaka yaşatıcak sen sağlam ol sağlığına dikkat et ve dik dur tatlım. çok öpüyorum seni.

helimcim yeni umutlara başladığına göre toparlamışsın çok sevindim canım. Benim sürecim başladı aslında ginera d kontrol ilacı ve folik asit kullanıyorum 10 gün sonra llucrine başlıyorum marta denk gelicek transfer yumurta toplama falan çok korkuyorum ben bu defa inşallah hepimiz için hakkımızda hayırlısı olur.çok öptüm inşallah hepimiz için olumlu sonuçlar alırız. biz yılmadıktan sonra bu işten zaferle çıkabileceğimize eminim bide birlikteyiz her şeyimizde birbirimize desteğiz bu güç veriyor. hepinize çok teşekkürler teker teker öpüyorum hepinizi.:1hug:

bende seni öpüyorum kendimi çok iyi ve güçlü hissediyorum ilk haftalarda adeta dünyam yıkılmış ümidim kalmamıştı herşey çok iyi olmasına ve doktorumun ümitli konuşmalarına rağmen olmaması beni yıktı aslında memlekette yaptırmayı düşünmesem bende çok beklemez önümüzdeki aylarda başlardım ama artık yazı sabırsızlıkla bekleyeceğim bu sefer ikimizinde olacak buna inanıyorum seni öpüyorum canım

ebrizm hiç korkma canım artık iyi ve olumlu düşün birçok insan birkaç denemeden sonra hamileliği yakılıyor eminim bu sefer tutacak ve hamileyim diye yazacaksın inin herşey bu sefer güzel olacak

X