tüp bebek negatif sonuçtan sonra

ebrizm

Prenses Beril in annesi
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2007
2.133
13
Arkadaşlar bana yardım lütfen aralık ayında yapılan tüp bebek denemem negatif sonuçlandı 24 ünde sonuç öğrendim 28 indede regl oldum. Regl im normal dönemde çok düzenlidir en fazla 1-2 gün geçikir ve 28 günde bir regl olurum 5 gün geçti bu süre ama hala belirti bile yok umutlanmak istemiyorum kasıklarımda ve belimde müthiş ağrı var ama hala regl yok. Bu durumu yaşayanlar varsa lütfen yardımcı olsunlar.fisfisfis

Ebrizm canım benim önceki denemelerde negatif sonuç aldıktan sonraki adetim normalinden 20- 25 gün sonra oluyodu. Aşırı çalıştığı için yumurtalıklar ancak kendini toparlayabiliyor.

Ebrizm canım benim önceki denemelerde negatif sonuç aldıktan sonraki adetim normalinden 20- 25 gün sonra oluyodu. Aşırı çalıştığı için yumurtalıklar ancak kendini toparlayabiliyor.

MERHABA CANIM NASILSIN BEBİŞİMİZ NASIL? YA BEN TRANSFER SONRASI ADETİM HEMEN OLDU (SONUCU ÖĞRENDİĞİM GÜN) 2. AYIM EBRİZM'İNDE ÖYLE AMA OLMADII BENİM 10. GÜNÜM YAAAAAA

Tabi kişiden kişiye değişir güzelim. Allah gönlünüzdekini versin İnşallah.

:nazar: :nazar: Bebiş iyi Allaha şükür 15 Şubatta gireceğiz ultrasounda İnşallah hayırlısı. Ben hastaydım biraz toparlandım çok şükür.

Bi de şu var ben yanlış anlaşma oldu galiba denemelerde hep testten bir gün önce adet oluyordum. Ben sonraki aydan bahsediyosunuz sandım.

Ebrizm merhaba kızlar nasılsınız.

işte anlattığım gibi bir sıkıntım dışında iyiyim. 25-26 sında regl olmam gerekiyordu olmadım hala. Bebişler iyimiş çok sevindim inşallah 2 kese oluşumu görürsün ultrasonda. Hastalığının geçmesine çok sevindim güzel habaerlerinin hep alalım canım.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

işte anlattığım gibi bir sıkıntım dışında iyiyim. 25-26 sında regl olmam gerekiyordu olmadım hala. Bebişler iyimiş çok sevindim inşallah 2 kese oluşumu görürsün ultrasonda. Hastalığının geçmesine çok sevindim güzel habaerlerinin hep alalım canım.:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Herşey iyi olacak İnşallah. Moralini bozma. Sen iyi ol ki herşey yolunda gitsin. Ne zaman başlıyorsun adet oluncamı

Herşey iyi olacak İnşallah. Moralini bozma. Sen iyi ol ki herşey yolunda gitsin. Ne zaman başlıyorsun adet oluncamı

Adet olabilirsem 3. günü tahliller yapılıcak ve d kontrol ilacına başlanıcak 21 gün sonrada iğneler. o yüzden bir an önce gelsin istiyorum ama yok çıldırıcam ve çok sinir yaptı bu iş milleti azarlayıp duruyorum işyerimde.Bu hiç hoş olmuyor tabi.

Bi de şu var ben yanlış anlaşma oldu galiba denemelerde hep testten bir gün önce adet oluyordum. Ben sonraki aydan bahsediyosunuz sandım.

benim testten 3 gün sonra olmuştu bir sonraki ay doğru yazmışsın canım

Evet Doudoucum Doğru Anlamişsin Sonraki Aylar :)
Ebrizm 28 I Gibi Gördüm Ben Yanliş Görmüşüm... Ya Ben Aslinda Olmaz Demiyorum Ama Hiçbir Belirtimde Yok Normalde Ağrilarim Olur Kist Olmasindan Korkuyorum Ya Neyse Ama Bu Kadar Ilaçtan Sonrada Normaldir Heralde Yarin Bi Doktora Gidebilsem Süper Olcak :)

Doudou Senin Başina Gelmemiş Sanirim Ama Hemşire Olarak Belki Bilgin Vardir... Dondurulmuşlarla Denemek Sence Doğru Bir Yolmu...

ebrizm 2. adetime 1 haftam var o yüzden yardımcı olamıyorum .bence 1 hfta daha bekle ve dr a git.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------....

Doudou Senin Başina Gelmemiş Sanirim Ama Hemşire Olarak Belki Bilgin Vardir... Dondurulmuşlarla Denemek Sence Doğru Bir Yolmu...

Canım hiç bilmiyorum ki değişik görüşler var bu konuda kimileri tutma olasılığı biraz daha düşüyor diyorlar kimileri de dinlenmiş uterus ile daha iyi sonuç alınıyo diyorlar. Dondurulmuş embriyolarla denemek iyi olur bence çünkü bunu bütün dünyanın kabul ettiği uyguladığı bişey.fisfisfis

Adet olabilirsem 3. günü tahliller yapılıcak ve d kontrol ilacına başlanıcak 21 gün sonrada iğneler. o yüzden bir an önce gelsin istiyorum ama yok çıldırıcam ve çok sinir yaptı bu iş milleti azarlayıp duruyorum işyerimde.Bu hiç hoş olmuyor tabi.

Bebeğim nasılsın bugün umarım regl olmuşsundur. Olmadıysada problem yapma canım biraz daha bekle biliyorsun stres de biraz da geciktirir. Canım tedavi döneminde yumurtalıklar bir senede üreteceği yumurtayı bir ayda üretiyor aşırı hormon aldığı için, o nedenle kendini toparlaması zaman alabiliyor. Herşeyin yolunda olmasını istiyoruz değilmi, o zaman bekleyeceğiz canımcım.

X