Adana'da Tüp Bebek Yada, Mikro Yaptiranlar Buraya Lütfenn!!!!

arkadaşlar merhaba aranızda tüp bebek için rapor çıkaran varsa yardımcı olabilir mi? illa regli iken mi gitmek gerekiyor... bu ay reglim dün bitti hava şartları yüzünden ulaşım yoktu diğer şehirlere bulunduğum şehirde tüp bebek merkezi yok. bu hafta yollar açıldı diğer reglimde başlamak istiyorum . b u hafat gitsem rapor çıkarabilirmiyim? netten baktım anlamadım bilen varsa yardım edin banaaa.... adanada başkentte denemek istiyorum raporu orda çıkarmaya çalışcam ama çıkarırlar mı ki?
merhaba canım rapor için aşagıdakiler gerekli.3 defa aşılama yaptırman lazzım .eğer eşinde ağır bir problem varsa (yeterli sperm sayısı morfoloji ve hareket sorunu ozaman aşılama yaptırmana gerek yok. evraklarını verdikten sonra kurula dosyanız gidiyor ve kurul onayından sonra rapor çıkıyor.tabi bu işlemi hızlandırmak doktorunun elinde .çukurova balcalıdanmı çıkartacaksın raporu.benim raporum 2 haftada çıkmıştı.umarım yardımcı olmuşturum.sormak istediğin birşey olursa yine yardımcı olmaya çalışırım.allah yardımcınız olsun
T.C. Vatandaşı olmak,
Resmi nikahlı olmak,
Çiftin; nüfusuna kayıtlı bir çocuğu bulunmaması,
Bayan yaşı 23 ten küçük olmamalı, 39dan büyük olmamalı,
Son üç (3) yıl içinde, diğer tedavi yöntemlerinden sonuç alınamamış olmak
Dolayısıyla en az üç (3) yıllık evli olmak,
Toplam 900 iş günü(5 yıl) sosyal güvence prim gününe sahip olmak.

Adetin 2. Günü yapılacak hormon tahlilleri,
Adetin 2. Günü yapılacak bazal ultrason değerlendirmesi,
Erkeğe ait toplam üç (3) adet spermiogam değerlendirmesi (en az bir tanesi raporun çıkarılacağı kurumdan olmalı ve spermiogram değerlendirmelerinin arasında en az 15’er gün zaman geçmiş olmalı)
Adetin 6-10 günleri arasında rahim filmi (HSG) çekilmeli, (son 6 ay içinde çekilmiş HSG varsa yeterli olabilecektir.)

merhaba arkadaşlar,
adana da önerebileceğinizi kaliteli tüp bebek merkezi olarak neresi var; benim yakın çevremde dudugum bir ankada tüp bebek var iyi diye ama merak ediyorum; daha önceden giden tedavi gören var mı diye yardımcı olursanız sevinirim

bendeee ankada da yaptıracagim haziran adetini bekliyorum.......banadaa biraz ilgisiz geldii orasii amaa çok iyii tanidigim 2 kiişininki tutuu ve birii 3 birii 4 yaşındalarr:) o yüzden sansizimii denemke istiyorum...bende polikistik over çıktıı...hormon tahlillerii yaptılar gtenetikk arastirdilar esiminden sperm istediler.......hepsi iyi çıktı .sadece bende polikistikk...recetemi bile yazdılarr ama ben rapor çıkaracagim için bekliyorum....çünküü raporlaa 2 milyarim gidiyoo...bakalım bende çok heycanlıyım:18:

abimle eşi adanadalar. onlar da arıyorlar tüp bebek merkezi şimdi bu ankada diye bahsettiğiniz merkez iyi mi kızlar gitsinler mi bayaca okumaya çalıştım da başlık altında yazılanları çok fazla merkez doktor geçmiş kafam karıştı.......:2:

abimle eşi adanadalar. onlar da arıyorlar tüp bebek merkezi şimdi bu ankada diye bahsettiğiniz merkez iyi mi kızlar gitsinler mi bayaca okumaya çalıştım da başlık altında yazılanları çok fazla merkez doktor geçmiş kafam karıştı.......:2:

12 haziranda bende ordaYİMM...gökhan çırGİLE gitcem

başka arkadaşlar var mı bu doktor beyi bilen? yardımcı olursanız sevinirim bilen herkesin yorumuna ihtiyacım var şimdiden teşekkürler..

bende turan çetinde tedavi gördüm transferin 5. günündeyim..doktorum feza beydi..bu 3. tüp bebek tedavim..ilk ikisini başkentte yaptırmıştım..yeterli araştırma yapmayınca turan çetine geldim..memnun kaldım..arjin77 senin test günün ne zaman allah hayırla sonuçlandırsın..hayırlı haberler vermek nasip olsun..yüzümüzü güldürsün işallah..limonportakal hayırlı olsun allah tamamına erdin darısı bizlere...:)

bende turan çetinde tedavi gördüm transferin 5. günündeyim..doktorum feza beydi..bu 3. tüp bebek tedavim..ilk ikisini başkentte yaptırmıştım..yeterli araştırma yapmayınca turan çetine geldim..memnun kaldım..arjin77 senin test günün ne zaman allah hayırla sonuçlandırsın..hayırlı haberler vermek nasip olsun..yüzümüzü güldürsün işallah..limonportakal hayırlı olsun allah tamamına erdin darısı bizlere...:)

Merhaba.Daha önce sana başka topikte yazmıştım ama görmedin galiba ummuseleme.Benimde doktorum Feza bey.Çok memnunum.Şubatta ilk denememi yaptım negatif.Bu ayda dondurulmuşlarla denedim.Test günüm 27 Haziran.Bu gün transferin 2. günü.Sen kendini nasıl hissediyorsun belirti var mı?

Merhaba.Daha önce sana başka topikte yazmıştım ama görmedin galiba ummuseleme.Benimde doktorum Feza bey.Çok memnunum.Şubatta ilk denememi yaptım negatif.Bu ayda dondurulmuşlarla denedim.Test günüm 27 Haziran.Bu gün transferin 2. günü.Sen kendini nasıl hissediyorsun belirti var mı?

canım görmedim afedersin..benimde 24 haziran gerçi hastaneden sizi aryıp söyleycez gününü dediler ama..o gün 11 gün oluyor..bana 2. gün embriyosu transfer edildi canım..yumoşlardan biri büyüdü diğerleri küçük kaldı..tek embriyo transferi yapıldı..sakin olmaya çalışıyroum :KK52::KK52:..:)) hiç bi belirti yok canım ..hangi topikten yazmıştın canım..hayırlı haberler diliyorum ..bebeğine kavuşursun işallah..

canım görmedim afedersin..benimde 24 haziran gerçi hastaneden sizi aryıp söyleycez gününü dediler ama..o gün 11 gün oluyor..bana 2. gün embriyosu transfer edildi canım..yumoşlardan biri büyüdü diğerleri küçük kaldı..tek embriyo transferi yapıldı..sakin olmaya çalışıyroum :KK52::KK52:..:)) hiç bi belirti yok canım ..hangi topikten yazmıştın canım..hayırlı haberler diliyorum ..bebeğine kavuşursun işallah..

Daha çok haziran topiğine yazıyorum.Umarım olumlu sonuç alırsın.Peki Feza Bey ne söyledi?Tutma olasılığı hakkında.

Daha çok haziran topiğine yazıyorum.Umarım olumlu sonuç alırsın.Peki Feza Bey ne söyledi?Tutma olasılığı hakkında.

canım o topiği arada girip okuyorum..hep de güzel sonuçlar alıyor arkdaşlar ne güzel..uğurlu topik..:)) feza bey bir şey demed canım moralimi bozmak istememiştir..transferim zor geçti iki defa katatei değiştirdi..yaratan allah..ol derse olacak canım..hayırlı haberler vermek nasip olsun..

Teşekkürler arkadaşlar darısı başınıza:) benim tedavimi Turan hoca yaptı.. Feza bey den de çok memnun herkes.. İnşallah güzel haberlerinizi alırız..

X