Adana'da Tüp Bebek Yada, Mikro Yaptiranlar Buraya Lütfenn!!!!

ruelcim merhaba sana sorum adana tüp bebek de yaptırdım ben demişsin o merkezin adı ne prof.yılmaz atay demişsin merkezin adı yokmu rica etsem yazarmısın ??

bu arada işallah hayırlı sonuçlarla dönersin buraya ....

merhaba arkadaşlar öncelikle belirteyim adana da micro yaptıran ben varım.transferiminin 4. günü 18 martta belli olacak.inşallah bebeğimize kavuşacağız.arkadaşlar bende sizler gibi hangi merkez iyi diye çok araştırdım hepsine gittim görüştüm hatta.bilgi vermek için elimden geleni yapacağım
1)Turan Çetin: tam bir ticarethane ilgi sıfır.turan hoca ile görüşemedim bile bir broşür tutuşturuldu elime bir de reçete gönderildim şok geçirmiştim.bir daha ayak basmadım.
2)Ankara Tüp bebek (adana Şubesi): orda ilgi olayı çok güzel direkt doktorla görüşüyosunuz bilgi alıyosunuz.doktor (Gökhan beyle görüştük orda) son derece ilgili ama sanki bi şey eksik geldi derlerya öyle oldum orda.yani mesela bizde problem eşimde ama gökhan bey benden hiç bir tahlil falan istemedi direk başlayacaz dedi.bende soru işaretleri oldu açıkcası.sonuçta çok detaylı muayeneden geçmemiştim bendede sroun çıkabilirdi.hatta rahim filmini bile çektirme dedi biz ayarlarız dedi.ben ürktüm açıkcası ve o merkezdende soğudum.
3)adana tüp bebek: biz işlemimizi burda yaptırdık.Prof.Yılmaz ATAY doktorumuzdu.diyeceksiniz memnun kaldınmı dediğim gibi sonucumuz daha belli değil.ama merkezden memnunkaldım personel çok ilgili,temiz bir yer ama doktorumun çok ilgili olduğunu söyleyemem.nasıl diyeceksiniz yani sormadıkça cvp alamıyosunuz illaki dürtüklemek gibi bişey yani arkadaşlar.hatta eleştirdimde ben doktoru yüzüne karşı ve sonra bana daha ilgili oldu :) yani arkadaşlar her yerin bir çöpü var.yardımcı olmaya çalıştım sizlere.sorularınız olursa cvplarım yine.Allah yolumuzu açık etsin
canım bilgilerin için teşekkür peki başkent hastanesinde tayfun bey var onunla hiç görüşmedin mi yada hakkında birşeyler duymadın mı umarım olumlu sonuçla dönersin bize

ya kızlar düşünüyorumda hiç adanada tüp bebek yaptıran yokmu yaaaaaaaaa... varsa buraya yazsınlar ne olur yaaa.....................

yaaa ben de varım özel adana tüp bebek merkeziiiiiiii.dr um hamdi karanfil.yılmaz atay la birlikte çalışıyorlarrrrr.ilk denemem tutmadı.Şimdi dondurulmuşlarla edenicem dün tedaviye başladım.turan çetinin ticarethane olduğunu ben de duymuştum.
başkentle adana tüp bebek merkezi arasında kararsız kalmıştım.En son burayı tercih ettim.Bence iyi bir yer.dr umun yeterince vakti varsa bilgilendiriryor beni,sorularımı cevaplıyor.kendinizi acele etmek durumunda hissetmiyorsunuz ve bu da beni rahatlatıyor.
tavsiye ederim.
herkesin bir gün bebişine kavuşmasını diliyorum.herkese dua ediyorummmm a.s.

yaaa ben de varım özel adana tüp bebek merkeziiiiiiii.dr um hamdi karanfil.yılmaz atay la birlikte çalışıyorlarrrrr.ilk denemem tutmadı.Şimdi dondurulmuşlarla edenicem dün tedaviye başladım.turan çetinin ticarethane olduğunu ben de duymuştum.
başkentle adana tüp bebek merkezi arasında kararsız kalmıştım.En son burayı tercih ettim.Bence iyi bir yer.dr umun yeterince vakti varsa bilgilendiriryor beni,sorularımı cevaplıyor.kendinizi acele etmek durumunda hissetmiyorsunuz ve bu da beni rahatlatıyor.
tavsiye ederim.
herkesin bir gün bebişine kavuşmasını diliyorum.herkese dua ediyorummmm a.s.

tedavin hayırlı olsun canım inşallah bu sefer tutar ve mutlu haberi bizimle paylaşırsın bende başkenti düşünüyorum ama kararsızım turan çetini baştan eledim çok ilgisiz bir yerdi diğer yerler arasındada karasızım yaza kadarda karar vermek lazım ya bakalım

kızlar bu bekleme süresi beni bazen geriyor bazende işlemlerden muayenelerden uzak olduğum için huzur hissediyorum ama yinede başlama isteği var içimde yalnız temmuzu beklemek zorundayım şimdilik öğrencilerime adadım kendimi

ben başkentle görüşme yapmadım hiç.eşimde bende çalıştığımız için açıkcası bu tedavide gidip gelmem gereken randevuların esnek olması gerekiyordu(zamanlama olarak).tabiki bu konuda hastane, özel tüp bebek merkezi kadar nezih ve esnek olmayacağı için hiç görüşmedik

sevgili butterfly 's' aynı merkezde tedavi olmamız güzel böylece kopya alabiliriz birbirimizden :) Hamdi bey sanırım tüm gün merkezde ve daha bol vakti var.ben açıkcası Yılmaz beyde acele etmem gerektiği hissine hep kapılıyorum.transferimin 6. günü inşallah pozitif olurda bir daha aynı yollardan geçmeyiz.bu arada kaç embriyon donduruldu? ve dondurulmuş embriyolardan yapılacak olan transeferde ne tür ilaçlar veriyolar.uzun sürüyo mu?

sevgili butterfly 's' aynı merkezde tedavi olmamız güzel böylece kopya alabiliriz birbirimizden :) Hamdi bey sanırım tüm gün merkezde ve daha bol vakti var.ben açıkcası Yılmaz beyde acele etmem gerektiği hissine hep kapılıyorum.transferimin 6. günü inşallah pozitif olurda bir daha aynı yollardan geçmeyiz.bu arada kaç embriyon donduruldu? ve dondurulmuş embriyolardan yapılacak olan transeferde ne tür ilaçlar veriyolar.uzun sürüyo mu?

inşallah kavuşursun meleğine canım. a.s.
4 tane donduruldu.kaçı geri dönecek bilemiyorum.estrafem diye bi tablet kullanıyorum salıdan beri.başka ilaç vericekler mi bilmiyorum ,yarın kontrolüm var.gelişmeleri yazarım.

canım inşallah güzel mutlu sonuçlanır tedavin

ruel kontrolden geldim.aynı ilaca devam dozajı arttırdılar.perşembe yine gidicem.senin sonuç ne zaman belli olacak?

benim sonuç 18 mart salı belli olacak.beklemek okadar zorki. birde arkadaşlar benim midemde yanma var, ilk deneyimim olduğu içinde ne tür şeyler oluyo bilmiyorum.normal mi? 8. gün bu gün.yoksa stresten mi? :KK43:

inşallah seninde tedavin başarılı olur.hepimiz için dua ediyorum

benim sonuç 18 mart salı belli olacak.beklemek okadar zorki. birde arkadaşlar benim midemde yanma var, ilk deneyimim olduğu içinde ne tür şeyler oluyo bilmiyorum.normal mi? 8. gün bu gün.yoksa stresten mi? :KK43:

hadi bakalım çoğu gitmiş azı kalmış.midenin yanması bana bebişin varmış gibi geldi yoooksaaa?!!! a.s
canım benim ben de dua ediyorum herkese , hepimize.salıyı ben de iple çekiyorum.hayırlısı olsuun. :nazar:

canım çok az kalmış...inşallah hayrılı haberler verrisin bizlere...:teytey:

canım yarın sonucunu heyecanla bekliyoruz bizleri mutlaka bilgilendir

X