Hamileyken nelere dikkat etmeliyiz?

E

EU1

Ziyaretçi
hamileyken ister istemez yaşam alışkanlıklarımız değişiyor.sanırım herkes böyle.ağır birşey kaldrmaya,ani hareketlere,hızlı yürümeye bile korkuyorum.3 aylık hamileyim.siz nelere dikkat ediyorsunuz?

canım ya bende çok dikkat ediyorum ama çevremde bana yardım edecek kimse yok ailem başka şehirde dün kayınvalideme giderken yolda düştüm içim sızladı bebeğime bişey olacak diye :KK43: evden çıkmak istemiyorum artık korktum

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

tuba kaç haftalık hamilesin şu gülşahın verdiği linkten sende hamilelik takvimini yapabilirsin. çok keyifli takvimi görmek...

tamam canım denedim ama olmuyo

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

bende hareketlerim artık agırlaştı bir kere aniden kalktım ölüyorum sandım kasık agrısından şimdi daha dikkatliyim cevremdekilerde bana karşı cok duyarlılar hafif bile olsa poşetleri taşıtmıyorlar ama cok saglıklı beslendigimi söyleyemem ama dikkat ediyorum aralarda en azından c vitamini olsun diye meyve yiyorum bide gece uyurken yüz üstü dönmesem cok iyi olucak ama calışıyorum sol yanıma yatmak icin neyse artık dahada büyüdükce karnım zaten üstüne yatamıycam

X