erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

benimde 12+2 de oğlan olduğunu söyledi fakat erken olduğu için henüz tam kendimi alıştırmıyorum kordonla karışabilir bazan bebekler dedi.şimdi 15 haftalık yarın gidicem bakalım ne diyecek doktor.kızlarımda sırf turşu yedim.bunda daha çok tatlı cnm çekti.sağ göğsüm daha belirgin büyüklükte.göbek deliğimin altında çizgi olurken bunda üstte de belirmeye başladı.tuvalet hissihalen azalmadı sürekli koşuyorum.başlarda hiç bulantım olmadı 10. haftadan sonra bir ay kadar sürdü 14 haftada geçti..yarın kesin öğrenince yazarım inşallah
insallah gonlunuzden.gecen olmusdur saglikla alirsin.kucagina insallah erkek dediyse erkektir canim

Bizim bebise 13. Haftada cinsiyeti belli degil dedi doktor biz de kız oldugunu düşündük ama 16. Haftada erkek oldugu kesinlesti. Bende mide bulantisi olmadi. Göbegimin altindaki cizgi gögsüme kadar uzadi ve ordaki tüyler yukarı dogruydu. Bu da erkek belirtisi diyolardi. Gögüs ucumda kararma oldu. Idrarim 17. Haftaya kadar cok acik renkti. Son olarak tatli yiyince midem bulaniyodu hep eksi yedim. Allah herkesin gönlüne göre versin ins.

Bizim bebise 13. Haftada cinsiyeti belli degil dedi doktor biz de kız oldugunu düşündük ama 16. Haftada erkek oldugu kesinlesti. Bende mide bulantisi olmadi. Göbegimin altindaki cizgi gögsüme kadar uzadi ve ordaki tüyler yukarı dogruydu. Bu da erkek belirtisi diyolardi. Gögüs ucumda kararma oldu. Idrarim 17. Haftaya kadar cok acik renkti. Son olarak tatli yiyince midem bulaniyodu hep eksi yedim. Allah herkesin gönlüne göre versin ins.
Saglikla nasip etsin rabbim pasanizi ilk bebismi canim

Ben kizlarimda tatli bildiginiz serbetli tatlilar yedim..bir de kasıklarimda cok agri oluyordu..simdi tatliyi canim istiyor gibi oluyorum ama bir lokma bogazimdan gecmiyor..tuzlu eksi meyve yedim..4 ayim bitti hic kilo almadim..kizlarimda cabuk kilo aldim...simdi ise Allah nasip ederse oglum olacak

Ben kizlarimda tatli bildiginiz serbetli tatlilar yedim..bir de kasıklarimda cok agri oluyordu..simdi tatliyi canim istiyor gibi oluyorum ama bir lokma bogazimdan gecmiyor..tuzlu eksi meyve yedim..4 ayim bitti hic kilo almadim..kizlarimda cabuk kilo aldim...simdi ise Allah nasip ederse oglum olacak
Massalah pasana saglikla gelsin canim

Kizimda çok ekşi yemistim be göğüs hassasiyeti cok fazlaydi ve dolgunlasmisti. Birde mide bulantisi sabah kusmasi cok vardi. Kokuya hassastim sabun parfüm kokusu buzdolabi kokusu mahvetmisti beni. Simdi 28 haftalik hamileyim oglum olacak hep tatli cekti canim normalde agzima surmem. Eller ve ayaklarda asiri üşüme vardi. Ellerim pütür pütür olmustu. Cok rahat geciriyorum gebeligimi. Kizim karnimda üst taraflardaydi oglum cok asagilarda. Kizimda yayildim kalcam cok genisledi. Oglumda sadece karnim var ve top gibi ayrica bacaklarim cok kalinlasti. Surekli peynir domates istedi canim. Benim belirtiler boyleydi

Belirtilerin tamamı erkekti doktor önce kıza benziyor dedi 23. Haftada kesinlikle erkek olduğunu öğrendim. Rus ve Çin takvimleri de erkek diyordu

Kizimda aşırı mide bulantısı herşey kokuyordu şimdi mide bulantısı sanki yok gibi okadar sadece göbek oldu ayran peynir bayılıyorum ekşi sürekli yiyorum aşırı uyku halsizlik oldu bebek çok aşağıda hatta plesenta previa iki gebrlikte çok ayrı belirtiler var bebegimiz oğlan

Bir kız annesi olarak belirtilerim;
Bulantim hiç olmadı..
Birseye asermedim..
Göbegimde çizgi oluştu..
Göğüs uçlarım geç ve az karardı..
Uykum coktu..
Daha iyi bi görüntüm vardı.. sivilce çıkmadı..
Meyveye meyve suyuna dondurmaya daha meyilliydim..
Tavuktan ve balıktan tiksindim..
Hareketlerini cok geç hissettim..
17.haftada öğrendik cinsiyetini..
Hareketlerini solda hissettim..

Erkek bebek bekliyorum belirtilerim;
Bulantim var..
Kokular daha itici geliyor kirmizi etten tiksindim..
Göbegimde çizgi oluşmadı..
Göğüs uçlarım erken ve çok karardı..
Bebegimin hareketlerini çok erken hissettim..
16+5 de cinsiyetini öğrendik..
Hareketlerini sağda hissettim..

Birde kızıma hamileyken idrar rengim hep donuk mat sarı rengindeydi oğlum da parlak sari..
Kızımda karnım kenarlardan dolarak çıkmıştı yaygındı oğlum da sadece karın çıktı..

valla arkadaşlar bende 14. haftamı yeni bitirdim. çok çirkinleştim, kilo verdim, sabah mide bulantılarım çok oluyor, yüzümde özellikle alnımda sivilcelenme oluyor, ve tüğlerim her zamankinden daha çabuk uzuyor. bu belirtilere ve çin takvimine göre kızım olucak. ama nedense bana erkek olucak gibi geliyor. bu haftaki kontrolümde cinsiyetini öğrencem. hayırlısı inşallah
Merhaba kız mı bebegin iz cok merak ettim. Benim de bulantım cok, kalca basen bel bölgem cok kilo aldım sivilceler cıkıyo yüzümde ergenken bile cıkmazdı. Çok çirkinleştim 2 günde bir kaşlarım uzuyo burnum şişti ve kızardı. Hep kız hissediyodum sizce nedir?

valla arkadaşlar bende 14. haftamı yeni bitirdim. çok çirkinleştim, kilo verdim, sabah mide bulantılarım çok oluyor, yüzümde özellikle alnımda sivilcelenme oluyor, ve tüğlerim her zamankinden daha çabuk uzuyor. bu belirtilere ve çin takvimine göre kızım olucak. ama nedense bana erkek olucak gibi geliyor. bu haftaki kontrolümde cinsiyetini öğrencem. hayırlısı inşallah
Ayrıca göbegimde çizgi oluştu ve karnım 10 haftaya göre daha büyük görünüyo yan karından da şişti komple karnımın her yeri şişti yani sivri degil

benimde mide bulantısı war hemde fazlasıyla artık dayanamıorum tatlıdan felan tiksindim artık canım sürelki limonlu şeyler istior ya benim bebişimde 8+6 :teytey:hihoyyyt:dance:
Merhaba aynı belirtiler bende de var 10 haftalıgız Bi de hep kız hissediyorum szin neyiniz 8şdukız mıydı bu belirtiler den sonra

X