erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

Benim bebiş 5.ayda gösterdi cinsiyetini:))) çok hareketliydi çünkü bi türlü denk gelmedi kontrollerde...bidahada görememiştik zaten :))) doğumda gördük :))

mrb
bende 13 hafalik hamleyim..hamileligimden once tatliya cok duskundum ama simdi daha
cok tuzlu ve eksi yiyorum cnm tatli hic istemiyor diyebilirim..karnimda hiccc buyumedi birazcik sadece...sanki biraz daha guzellestim gibi yuzumde hafif sivilce denmicek kdr kirmizi seler var ...ruyamda da hep erkek cocugum oldugunu gordum...sizce bnm bebegimin cinsiyeti ne olabilir cok merak ediorum.. tabiki oncelikle saglikli olmasi bnm icin en onemli sey...ama merak isde:1rolleyes: tesekkurler

neden girmiyosun bacım
inş bi sorun yoktur

Son düzenleme:
benim ilk bebeğim kızdı şuanda 28 aylık kızımda hiç midem bulanmadı başımda dönmedi adet gecikmesi hariç hiç bi belirti yoktu karnım to yutmuş gibiydi ne kalçalarım genişledi nede göbeğim öne doğru gitti.3lü testte öğrendik kız olduğunu.komşularım doğuma kadar iddalaştılar erkek diye şuanda ikinci gebeliğim 11+3 günlük hamişim bunda okadar limon yemiyorum ama mide bulantılarım oluyo ama hiç istifra etmedim.ilk haftalar mide yanmam oldu belim çok ağrıyordu.bakalım ikili testte dra sorucam inşallah söyler eşim ikinciyi erkek istiyor ama tabi önce sağlık gösterince sizlere yazarım sevgiler.

valla ben 6. ayimda ancak ogrendim cinsiyetini..cunku gostermedi kizim..zaten dr gostermeyince genelde kiz oluyor demisti..kizlar gec belli oluyormus...karnim da top gibi,tam ortada....ilk aylarimda bulantilarim cok oldu ama hic kusmadim....hep eksi ve tatli aserdim...bi de bebegimin ilk hareketlerini sol yanimda hissediyordum 18. haftalarda falan...

kızlar bana kızın olacak diyolardı kalçam büyüdü vücudum genişledi... iki hafta önce doktora gittik doktor 4 aylık hamileydim erkek dedi... oğlum olacakmış böyle kız belirtileri olup oğlu olan yada erkek belirtisi olup kızı olan var mı

selam bende 8 haftalik hamileyim 2 oglum var bendede asiri mide bulantisi oluyo..iki oglumda hamileligim cok rahat gecmisti bunda biraz degisik hadi bakalim hayirlisi :)

belirtiler hikaye. genislemedim, kalca vs acma yapmadi, midem bulanmadi, yorgunluk cekmedim, tatli ve eski hepsini yedim cani ozel bir sey cekmedi. bazen yataktan tatli isteyerek kalktim, bazen eksi yemek istedim.

karnim top gibi onumde, kizim olacak.

bebegimin kafasi solda. sagdan yumurtladim.

hihoyyytkizlar yeni bir test cikmisdelikafadulden yada ben yeni duydum :KK70: hatta iki test biri kan testi 6 haftalikken yapilabilen biride idrar testi 16 gunlukken yapilabilen yanlis hatirlamiyorsan ve cinsiyetini % 95 süprizzzzzogrenebiliyorsun ben idrar ile yapilan testi istedim siparis verdin bugun yada yarin gelir 11 haftalik hamileyim sonucu size bildiririm...:emir_bebek:

Merhabalar,
Ben 16 haftalik hamileyim, cok heycanliyim ve duygularim cok karismis durumda. Bebecigim ve ben ALlah'a sukur saglikliyiz fakat bunun haricinde duygularim karisik. Doktorum 3 aylikta erkek olacagini soylemisti, simdi kiz da olabilir idyor. Birbirinden ayirmiyorum asla fakat bilmem sanirim kendimi erkek cocuga hazirlamistim doktorun soyleminden sonra. Su an tam net deyil yine cinsiyeti bebecigimizin, bakalim, tam bilmeyi cok isterdim, bu gibi bir durumla karsilasaniniz varmi?

bende 18 haftalık oldum... hayırlısıyla... 12. haftamızda söylemişti bize doktorumuz,biz sormamıştık hemde :) 17. haftamızda da doğrulandı .. oğlum olcakmış Allahın izniyle..
belirtisi nedir bilmiyorum ki.. ilk bebeğim benimde, pek anlayamıyorum belirtileri :)

hadi birazcık kafanızı karıştırayım benim kızım olucak 13. haftadan sonra öğrendim.
belirtliere gelince;
kız bebek anneden güzellik alır derler herkes çok güzelleştin diyor
kızda ekşi istermişsin benim ilk istediğim şey tatlıydı
kız bebek kendini geç gösterir derler ama baya erken öğrendik
bel ve sırt ağrısı erkek bebekte olur derler bendede çok fazla bel ve sırt ağrısı vardı
kız bebek çok bulantı yapar deler bulantıdan ve kusmadan süründüm resmen ama aynı durumda bir arkadaşım vardı oğlu oldu.
yani herkesde farklı belirtiler oluyor ama bunlar bebeğin cinsiyetini belirlemiyor bence

eftelyaaa benimde bütün belirtilerim senin belirtilerin ile aynı benimde kızım olacak allah kısmet ederse ama okuldaki öğretmen arkaaşşlarım dalga geçiyorlar benimle senin doktor birsey bilmiyor delikafadulden kız ekşi ister senin elinden çikolata düşmüyor diyorlar dün yine senin bebiş kesin erkek çünkü çok güzelleştin dediler hihoyyyt

arkadaslar benim idrar testim geldi ve yaptim 11 hafta 2 gunlukken bebisimin erkek olacagini ogrendim :KK70: 3. oglusum yolda :KK70:

ben 17.haftadayken öğrenmiştim,13.haftada söylermiş dr.ama bizim kız göstermedi işte

ya kızlar ben ekşiye tatlıya inanmıyorum o kişiye göre değişiyor ama mısırlıların uyguladığı bir teknikten bahsedim hamile bayan iki ayrı saksıya birine buğday diğerine arpa ekiyorlarmış ve hamile kadın hergün idrarıyla suluyormuş hangisi daha erken yeşerirse o oluyormuş (arpa: kız buğday: erkek) yanılmıyorsam 10 günde yeşeriyormuş eğer hamile kalırsam deneyeceğim

eftelyaaa benimde bütün belirtilerim senin belirtilerin ile aynı benimde kızım olacak allah kısmet ederse ama okuldaki öğretmen arkaaşşlarım dalga geçiyorlar benimle senin doktor birsey bilmiyor delikafadulden kız ekşi ister senin elinden çikolata düşmüyor diyorlar dün yine senin bebiş kesin erkek çünkü çok güzelleştin dediler hihoyyyt

canım şu ara banada herkes aynı şeyi söylüyor kesin erkek bu diyor senin doktor anlamıyor diyor bende yarın kontrole gidicem bebişimi özledim nerdeyse 6.ayımız biticek ama bir daha sorayım bari dedim:roflol: bakalım ne çıkıcak:emir_bebek:

niye bu kadar acele edıyosunuz öğrenmek için anlamadım doğrusu.ben 12.haftada öğrenmiştim kızım olacağını,gayet açık seçik göstermişti edepsiz.bi de şu ekşi tatlı muhabbettine pek itibar etmeyın derim.kesinlikle kadından kadından tamamen değişiyor.allah hepimize sağlıklı bebekler versin inşallah kız ya da erkek ne farkeder.

benim bebişimde kız ama doktor 12.haftamda yüksek ihtimal erkek demişti.hala içimde erkek kuşkusu var. şuan 24 haftalığım sizce doktor göremiyo olabilirmi?

benim bebişimde kız ama doktor 12.haftamda yüksek ihtimal erkek demişti.hala içimde erkek kuşkusu var. şuan 24 haftalığım sizce doktor göremiyo olabilirmi?

kız burda da mı senkaydirigubbakcemile3 24. haftada net görmeme ihtimali çok düşük canım.
ben 21 haftalık oldum. çok ekşi turşu yiyodum herkes kız diyodu ve doğru tahmin ettiler. tatlı çok fazla yiyemiyorum hala aklım fikrim turşu da. ve kızım olacakkhihoyyyt
ye ekşiyi doğur ayşeyi
ye tatlıyı doğur hakkıyı derler ama herkeste bu sonuç çıkmıyo

X