erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
slm anneler, anne adayları...
size sorum 2 tane
1- erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir?
2-cinsiyetini ne zaman öğrendiniz, kaçıncı haftada???
şimdiden teşekkür ederim.hamile olanlara hayırlı doğumlar sağlıklı bebekler dilerim.a.s.

• Konu Sahibi panikatak
Belirtiler Herkese Göre Değişir Mesela Kiz Bebeklerde Mide Bulantisi Olur Diyolar Ama Benim Bi Akrabam 4 Ay Mide Bulantisi çekti Ama Oğlu Oldu Sonra Canin Ekşi Yada Tuzlu Isterse Kiz Tatli Isterse Erkek Olur Derler Ama Buda Tutmaya Biliyo Benim Kuzenim Ikiz Oğullari Oldu Ama Hep Ekşi şeyler Yedi

2 Sorunun Cevabi Ise Bebeğin Duruş şekli çok öenmli Benim Oğlum 5 Ayina Kadar Göstermedi Renkli Ultrasonda öğrendik Biz Ama 2.5 Aylikken Bile öğrenen Olabiliyo

• Konu Sahibi panikatak
Canım ben ikili testte öğrendim 11+5 günlüktü..yanılma payıyla birlikte tabiki.ßende akşamları bulantı oluyor ve acaip ekşiye düştüm.Turşular,limon v.s.
ama birşey varkiii halen bulamadım yeşil erikk yaasenağlama

• Konu Sahibi panikatak
bende bütün belirtiler yanı okuduklarım kız ama oglum olcak

• Konu Sahibi panikatak
bende mide bulantısı hiç yok, olmadıda:teytey:
ama baş ağrısı sürekli var:çok üzgünüm:
sadece göbeğim şiş - kilom aynı.kafamçokkarıştı
cildimde lekelenme yok henüz:1rolleye
bebeğim erkek olacak gibi hissediyorum :1shok:
hayırlısı-- 1 ay sonra öğrenirim o zaman :1rolleyes:

• Konu Sahibi panikatak
Benimde ilk bebişim kızdı ve acayip limon yiyordum cinsiyetini kaçıncı hafta öğrendik hatırlıyamıyorum bugün hamile olduğumu öğrendim bakalım bunda nasıl olacak hayırlısı

• Konu Sahibi panikatak
Benimde ilk bebişim kızdı ve acayip limon yiyordum cinsiyetini kaçıncı hafta öğrendik hatırlıyamıyorum bugün hamile olduğumu öğrendim bakalım bunda nasıl olacak hayırlısı

canım tebrıkler coookkk sevındımmmmm
Allah tamamına erdırsın

• Konu Sahibi panikatak
benım asırı mıgde bulantım olmadı
kusmada olmadı
as ermedım
belim sırtım cok agrıdı halada agrıyo
ılk aylarım cok normal gectı rahattım
bebegımın cınsıyetını 12 haftalıkken 3lü testte ogrendım
erkek oldugunu 16.haftadada netleşti
cogu dr aslında goruyo ama emın olmak ıcın soylemek ıstmıyo
Allah gönlüne göre versın canım

kusmada olmadı
as ermedım

3 lü test yaptım ama anlamadım, teste doktor mu erkek olduğunu söyledi, yoksa açıkça yazıyormuydu

kusmada olmadı
as ermedım

bilgilerin için teşekkür ederim.ama 3lü test 16 haftada yapılmıyor mu? yani ben 13+3 hamileyim.yani 14.hafta içindeyim.şu an yapsam anlaşılırmı cinsiyeti.birde 12.haftada 2li test yapılıyor biliyorum ben.fisfisfis
aynı benim belirtilerim var sendede.belim ve başım ağrıyor.aşermem ve mide bulantım yok.bakalım benim kız mı? fisfisfis erkek mi fisfisfis hayırlısı olsun hepimiz için yerimseniben

henüz 8+5 günlük hamileyim ve çok merak ediyorum bende meleğimin cinsiyetini, ama ne olursa olsun önemli olan sağlıklı olması

bende 17 haftadayım benimde bebikim göstermedi ya çok merak ediyorumm...kız gibi hissediyorum ama hayırlısı olsun diyorum..

Canım ben ikili testte öğrendim 11+5 günlüktü..yanılma payıyla birlikte tabiki.ßende akşamları bulantı oluyor ve acaip ekşiye düştüm.Turşular,limon v.s.
ama birşey varkiii halen bulamadım yeşil erikk yaasenağlama

benim eşim şişlide buldu nette manavim.com yazarsan hertürlü meyveyi bulabilirsin ama dondurulmuş olarak cnm hiç değilse yemiş oluyorsunyerimseniben

ben de bir tuhaflık mı var acaba kızlar ? 5+6 ama ne öyle rahatsız edici bi bulantı var ne de aşerme gibi bi şey, sadece kokulara karşı biraz daha hassas oldum o kadar.... herşey yolunda mı acaba , dr 11 şubatta gel dedi, bir görseydim bebişi hayırlısıyla soru işaretleri silinirdi belki

sahi bi de bu arada neden bazılarının doğum günü çizelgeleri görünüyor da bazılarının görünmüyor , bu sitede bu gün bir gariplik var

kız bebek bekleyenlerin çok güzelleştikleri,tam tersine ıse oğlan annelerinin çirkinleştiği sğylenir 14haftadan sonra

kız bebek bekleyenlerin çok güzelleştikleri,tam tersine ıse oğlan annelerinin çirkinleştiği sğylenir 14haftadan sonra

BENDE TAM TERSİ DİYE BİLİYORUM.
KIZ BEBEK ANNENiN GÜZELLİĞİNİ ALIR, ERKEK BEBEK ANNEYİ GÜZELLEŞTİRİR.

KIZ BEBEKTE KARIN YAYVANLAŞIRMIŞ, ERKEKTE SİVRİLEŞİRMİŞ.
BU BELİRTİLERE BAKILIRSA BEN ERKEK BEBEK ANNESi OLACAĞIM.

AMA HEP EKŞİ YEDİM, HATTA TATLI OLAN HERŞEYDEN TiKSİNDİM.
ÇOK YOĞUN BULANTILARIM OLDU....
BU BELİRTİLERE BAKILIRSA DA KIZ BEBEK ANNESİ OLACAĞIM.

BENİMKİ 12. HAFTA ve 16. HAFTA DA GÖSTERMEDİ.
SIRF MERAKTAN 18. HAFTADA DA GİTTİM YİNE GÖSTERMEDİ.
BAKALIM CUMA GÜNÜ 20. HAFTA DA GİDECEĞİZ. İNŞALLAH O GÜN HAYIRLISIYLA ÖĞRENİRİZ.

BENDE TAM TERSİ DİYE BİLİYORUM.
KIZ BEBEK ANNENiN GÜZELLİĞİNİ ALIR, ERKEK BEBEK ANNEYİ GÜZELLEŞTİRİR.

KIZ BEBEKTE KARIN YAYVANLAŞIRMIŞ, ERKEKTE SİVRİLEŞİRMİŞ.
BU BELİRTİLERE BAKILIRSA BEN ERKEK BEBEK ANNESi OLACAĞIM.

AMA HEP EKŞİ YEDİM, HATTA TATLI OLAN HERŞEYDEN TiKSİNDİM.
ÇOK YOĞUN BULANTILARIM OLDU....
BU BELİRTİLERE BAKILIRSA DA KIZ BEBEK ANNESİ OLACAĞIM.

BENİMKİ 12. HAFTA ve 16. HAFTA DA GÖSTERMEDİ.
SIRF MERAKTAN 18. HAFTADA DA GİTTİM YİNE GÖSTERMEDİ.
BAKALIM CUMA GÜNÜ 20. HAFTA DA GİDECEĞİZ. İNŞALLAH O GÜN HAYIRLISIYLA ÖĞRENİRİZ.

bence sendeki kız sırnaşık şey kızlar geç gösterir kendini derler :emir_bebek: hayırlısı inşşş...

ben de bir tuhaflık mı var acaba kızlar ? 5+6 ama ne öyle rahatsız edici bi bulantı var ne de aşerme gibi bi şey, sadece kokulara karşı biraz daha hassas oldum o kadar.... herşey yolunda mı acaba , dr 11 şubatta gel dedi, bir görseydim bebişi hayırlısıyla soru işaretleri silinirdi belki

bende senin gibi atlattım o dönemleri.mide bulantım falan olmadı.aşermede olmadı.kimilerinde bu olmuyor.normal şeyler bunlar.ben hala hamile olduğumu unutuyorum.fark yokki.baş ağrısı ve iştahsızlık dışında :1hug:

X