erkek yada kız bebeğin belirtileri nelerdir.kaç haftadan sonra cinsiyetini öğrendiniz

Benim Mide Bulantim çok Oldu Ama Kusmam 4 Ayda 4 Defa Falan Olmuştur.canim Hep Meyve Yemek Istedi.yağli Yemeklerden çok Tiksindim Halada öyle.4 Aylik Olduğuna Rağmen Hiç Belli Olmuyodu Hastanede Bi Abla Senin Oğlun Olucak Demişti Karnin Hiç Yok Dedi Bi Bağlanti Kuramadim Ama Gerçekten Doğru çikti Oğlum Olucak.özellikle Buna Teyzeleri çok Sevindi

tüm anne adaylarına hayırlı ve kolay doğum geçirmelerini diliyorum. bende hamileyim şimdilik 11 haftalık, bendede çok şiddetli baş ağrıları oluyor. ve tatsizim hiç yediğimden tat alamıyorum. bende daha cinsiyetini ögrenemedim. hayırlısı bakalım bir kızım var 4 yaşında inş buda oğlan olur diye dua ediyorum tabiki öncelikle sağlıklı ve hayırlı olması dileğiyle

19. haftamdayım, geçen hafta öğrendim kızım olacağını, acayip tatlı yedim, hani eskilerin ye tatlıyı doğur atlıyı tespitlerini yalanlamış oldum galiba

12 haftalıkken öğrenmiştim ama pek inanmadım.. sonra 18 haftalıkken de yine aynı kız dedi bu sefer %99.9 kız dedi inandım...

mide bulantım çok olmadı ve yeme alışkanlığım değişmedi.daha önce de acılı ve ekşili severdim ve hala da öyle.tatlı da yedim ara sıra.sivilce çıktı yüzümde az miktarda abi.meyveye de aşırı düşkünlüğüm vardır zaten.

ben inanmıyorum bu söylentilere ben 21 haftalık hamileyim karnım çok sivri ,yüzümde hiç bir lekelenme olmadı hatta herkes dahada güzelleştiğimi söylüyor bilin bakalım bebişimin cinsiyeti neee oğlan diceksiniz ama değil kızım olcak Allah izin verirse sadece çok ekşi yedim yee ekşiyi doğur ayşeyi derler bu tamamen tesadüf çünkü ben oldum olası tatlı yemem :)

ben de inanmıyorum çünkü yeme içmeyle cinsiyet arasında bağlantı olması saçma geliyor.benim oğlum olacak ama karnım sivri değil ve güzelleşmedim hatta sivilce bile çıktı.ekşi sevenlerdenim bir de.

tüm anne adaylarına hayırlı ve kolay doğum geçirmelerini diliyorum. bende hamileyim şimdilik 11 haftalık, bendede çok şiddetli baş ağrıları oluyor. ve tatsizim hiç yediğimden tat alamıyorum. bende daha cinsiyetini ögrenemedim. hayırlısı bakalım bir kızım var 4 yaşında inş buda oğlan olur diye dua ediyorum tabiki öncelikle sağlıklı ve hayırlı olması dileğiyle

Bılıyormsun senınle aramızda kı Tek fark yanı bu yazdıklarınla:) kızımın ıkı bucuk yasında olması aynı seylerı bende hıssedıyorum :)Doktorum 13. haftada Tahmınde bulundu kı bende oyle hıssedıyorum erkek olabılırmıs :) ama hayırlısı dıyorum kızım var bıde oglum olsun ne guzel ben daha ogrenemedım 16. haftada ogrenecemm :) bakalım sabırsızlanıyorummm yazarımm cınsıyetıınıı

Benimde 5 Yaşinda Kizim Var.kasiklarimda Ağrilar Olurdu Kalçalarim çikmişti.yeşil Kirma Zeytin Kovayi önüme Alip Yiyordum Limonlayipta.yüzümde Ne Leke Ne Sivilce Hiçbirşey çikmadi.göğüs Ucum Koyulaşmadi Genelde Erkek Bebek Bekleyenlerde Oluyormuş.birde Sol Kasiğim Biraz Yürüdüğümde Sizlamaya Başliyordu.bacaklarima Sürekli Kramplar Giriyordu.aaaa Valla Ikinciye Niyetim Vardi Bu Kadar şey Yaşamişim Hatrlayinca Bi Garip Oldum.vazmigeçsem Ne.

slm hanımlar belirtiler kişiye göre değişiyor fakat tanık olduğum olayları söylemek istiyorum kız bebek ilk ultrasonda ve uzun bir zaman fasulye tanesi gibi görünüyor erkek daha çok yeniyken bile elli ayaklı resmen bir bebek görünütüsünü görebiliyorsun ayrıca bir arkadaş ikizlere hamişti tam hatırlamıyorum fakat üç ayın içindeyken düştü bebişler ALLAH kimseye böyle bir şey yağşatmasın kız olan sadece et parçası gibi yani anlatamıyorum bebek gibi değil elli ayaklı erkek olan resmen bebek her şeyi var dr de onayladı biri kız biri erkekmiş bi yakınım daha bebeği karnında öldü oda erkek ve oda resmen sadece tırnak kadar kalmış çünkü kurumuş karında bir erkekti ufacık bence dr ler tahmin edebiliyodur erkenden fakat anneye söylemiyorlardır ve artık dr ler cinsiyeti söylemiyorlar mış diye duyudm zamanı gelince bile acaba doğrumu

kız bebekte dr.un tahmini daha zor oluyormuş.kızı olan arkadaşlarım cinsiyetini daha geç öğrndiler.saklıyomuş falan diyolardı.

Kı çocuk 3,5 aylıkken atmaya başlıyor ve ilk belirtileri şiddetli kasık ağrısı. Hee birde kız bebeklerde bulantıda çok oluyor

bende baştan beri ekşi ve tuzlu şeyleri seviyorum......
tatlıyı çok severdim şimdi hiç yemiyorum..........
karnım öne doğru gidiyor.........
iki oğluşum olacak ikizlerime hamişim..................

benimde mide bulantısı war hemde fazlasıyla artık dayanamıorum tatlıdan felan tiksindim artık canım sürelki limonlu şeyler istior ya benim bebişimde 8+6 :teytey:hihoyyyt:dance:

Kızlar cinsiyet belirtileri filan hikaye..benden sölemesi.Benim doktorumun dediği bişey vardı..dünyada 3 milyar kadın olmuş olsa 3 milyar kadın aynı anda hamile kalsa ..her birinin hamileleiği farklı olur,çünkü dünyadaki her insanın metobolizması birbirinden farklıdır. kimisi ekşi yer erkek olur kimisi kız..kiminin karnı sipsivri olur çivi gibi herkes erkek der anlı şanlı kız doğar..benimki mesela doğuma girene kadar karnımı gören herkes erkek olucak bak görürsün dedi..tatlıyada aşerdim ekşiyede..gördüğüm rüyalar bile erkek diyodu.ama kızım oldu :))))) Çok şükür Allahıma...

X