Cilt Bakımı Ürünleri La roche effaclar kullananlar

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

afrot

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2007
40
0
selamlar
dermatolog bana la roche markasını kullanabileceğimi söyledi,effaclar k krem yavaş yavaş cildi soyuyormuş sanırım,aranızda kullananlar varmı,kullananlardan tecrübe sahibi oldukları için bilgi ve yardım bekliyorum
teşekkürler.

selam canım ben la roche posay kullanıyorum
guvenle kullan doktorumum tavsiyesiiii

bende effaklar yüz yıkama jelini kullanıyorum.yaklaşık 1 yıldır.Sivilcelerime çok çözüm olmadı ama güzel temizliyor ve cildimi gerip kurutmuyor.Birçok yüz yıkama jeli kullandım en çok bu üründen memnun kaldım.

arkadaslar sureklı la roche kullanan ve cok memnun olan bırı olarak tavsıye edıyorum. effacların yuz yıkama jelı tonıgı effaclar k ve effaclar a ı yı 10 aydır duzenlı olarak kullanıyorum ve daha once bır cok markayı denemıs bırı olarak gozu kapalı tavsıye edıyorum. effaclar k gecelerı yatmadan suruluyor, effaclar a ı ıse eger sıvılce sorununuz varsa sıvılcenın uzerıne lokal olarak surulup bekletılıyor. sıvılceyı kurutup döküyor ve leke bırakmamasını saglıyor. effaclar k ıse yuz kusurlarını varsa lekelerı zamanla yok edıyor bunu kesınlıkle tavsıye ederım ılk kullanımdan ıtıbaren anlayacaksınız ne demek ıstedıgımı. tonık ve jel de cok ıyı. ama effaclar k number one :)))

Arkadaşlar kafam çok karıştı??
Benim karma bir cilt yapım var. T bölgem yağlı. Bana hangi Roche ürününü tavsiye edersiniz? Jel krem tonik üçlüsü halinde?

effaklar k dan kullanıp memnun olan var mı.bir de ne kadar süre sonra etki ediyor acaba?

bende uzun süredir effacların temizleme jelini kullanıyorum, gerçekten çok iyi bi ürün, clinique den bile bu kadar memnun kalmadım kızlar. şimdi effaclar k almayıda düşünüyorum, onunla ilgilide lekeleri iyi geçirdiğini duydum.

ben de efflaclar k almayi dusunuyorum ama cildim hassas,cildi soyuyor filan denilmis.acaba hassasiyet yaratir mi?

merhabalar...ilk önce kendimce bir öneridee bulunmak istiyorum..yüzümüze kullandığımız ürünleri çok dikkatli seçmeliyiz..öyleki cildimizi hasarlı hale getirebiliriz..benim gibi..kozmetik markalarının temizleyiccileri kremleri..hiç birşey kullanmayın ama onlarıda kullanmayın..katkı maddeleri yarardan çok zarar veiyor..peki ne yapalım..eczanede satılan markaları tercih edin...fiyat azda olsa onlara nazaran artıcak..ama makyaj malzemelerinden kesip bakım ürünleri alınabilir..ben la roche posay yıkama jeli,termal su ve nemlendiricisini aldım..(avene de olabilir içerik benzer) cildim hassas..o yüzden yatışması gerekiyor..ve iyice nemlendirilmeli..önümüzdeki ayda güneş koruyucusunu alacağım..cildim iyileşince tekrar deneyimlerimi paylaşacağım...güzel sağlıkla dolu günler..

La Roch posay basarili bi marka cildin ne kadar sorunlu bimiyorum ama iyi sonuc alirsin(bende kullandim)kreminide severek kullandim yaglandirmiyor sivilce olusmuyo (cildim hassas)..
Avenenin el kremini kullaniyorum ve cok memnunum cok güzel nemlendirip yumusatiyor etkiside ellerde fark ediliyor uzun süre.
Bende Clarins almayi düsünüyorum temizleme jeli kremini ama emin degilim senin bilgin varmi canim?

arkadaşlar ben la roche un effacler serisinin yüz temizleme jelini ve effacler duo nemlendiricisini aldım. cildim karma, yanaklarım baya kuru alnım burnum vs yağlı, şuan cildimde aktif sivilce yok ama yine de sivilceye eğilimli bir yapısı var. eskiden kalma kırmızı sivilce izleri var... effacler serisini 3 gündür kullanıyorum ancak sanırım bana yaramadı. yüzümün yandığını hissediyorum ve özellikle sol tarafımda kızarıklık oluştu. oysa bu markaya çok ümit bağlamıştım.
ne dersiniz bu benimle ilgili birşey mi yoksa sizlerde ilk kullandığınızda cildiniz bu tip reaksiyonlar gösterdi mi..zamanla düzelir mi yoksa kullanmayı bırakayım mı..cevabınızı bekliyorum...

X