Sayfa: 1/6 123 ... SonSon
Toplam 51 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Saçi Örmek Uzatirmi

1. Konu Sahibi : EU1 #1
    EU1 Guest

I love KK Saçi Örmek Uzatirmi

Slm kızlar.geçen gün gittiğim bir ev oturmasında benden yaşça büyük bir iki abla,saçı örülü tutarsan hızlı uzar dedi.sebep sordum öyle olduğunu bildiklerini ama sebebini bilmediklerini söylediler.bu konuyla ilgili fikri olan varmı,gerçekten örülü saç daha çabukmu uzar yoksa kulaktan duyma yanlış bişeymi bu.sevgiler.:1hug:

2. Konu Sahibi : EU1 #2
    ben de böyle duymuştum ne kadar doğru bilemem ama elbetteki büyüklerin bir bildikleri vardır...sevgiler

3. Konu Sahibi : EU1 #3
    arkadaşlar bende nette öle bişi okumuştum..dooru olabilir

4. Konu Sahibi : EU1 #4
    böyle bişeyin olması imkansız.. sac neresinden uzuyor tabiki köklerinden...arkadasım sac kırıklarını aldırmak bile uzamasıyla alakası yok.. önemli olan senin sacının cinsi.. benim saclarım cok cabuk uzar mesela.. ve hiç sacımı toplamıyorum.. inanmayın böle selere....:mymeka:

5. Konu Sahibi : EU1 #5
    Giriş tarihi
    Jan 2008
    ya inanılmaz gelecek ama benim kuzenim geçen yaz saçları kıpkısaydı, erkek gibiydi. sonra örülebilecek boya geldiğinden beri hep örülü tuttu ve bu yaz gittiğimde şaka gibi ama beline kadar geliyordu !.. yani görünce kalp krizi geçiriyodum nerdeyse inanamadım, kaynak yaptırdı sandım ama değildi yani resmen bir yılda beline indi. bende güzel durmuyor yoksa örülü tutup görcem ama çok kötü duruyor yüzümde.

6. Konu Sahibi : EU1 #6
    arkadaşlar bir kuaför demiş bunu ve bence de olayın sebebi bu:örülü saç daha az dış etkilere maruz kaldığından yıpranmayıp çabuk uzuyormuş ama saçı sürekli toplamak zaten saç için hiç iyi değil ve saçın uzaması iç kaynaklıdır dış kaynaklı değil(entele gibi saç köklerine sürülen bitkiler hariç) yani dıştan yaptığımız müdahalelerle saçı uzatamayız saç uzaması kıl köklerinde oluşan süreç yani

7. Konu Sahibi : EU1 #7
    Alıntı Surperi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    ya inanılmaz gelecek ama benim kuzenim geçen yaz saçları kıpkısaydı, erkek gibiydi. sonra örülebilecek boya geldiğinden beri hep örülü tuttu ve bu yaz gittiğimde şaka gibi ama beline kadar geliyordu !.. yani görünce kalp krizi geçiriyodum nerdeyse inanamadım, kaynak yaptırdı sandım ama değildi yani resmen bir yılda beline indi. bende güzel durmuyor yoksa örülü tutup görcem ama çok kötü duruyor yüzümde.
    ya canım sen kuzenini bi sene sonra görmüssün dogal degilmi saclarının uzaması... bak bide bi sene yanında kal bakalım uzayıp uzamadıgını farkedecekmisin... anlamadıgım bişey kuzeninin boyu ve saclarının uzunlugu ne kadar tarif edermisin.. bide ona göre yorum yapalım bence.. bunun bilimsel acıklamasıda ne olabilirki.. o zaman toplamanın hertürlüsü aynı sonucu dogurur... allah allah.. bana pek inandırıcı gelmiyo.. benim saclarım suan kalcamın üstünde belimi kapatıyo.. ve sadece 1senede uzadı omuzlarımın üstündeydi. ve hiç toplamadım ayrıca asırıda kırık vardı.. ve ayrıca hergünde fön ve ütü yapıodum.. extra maske falanda yapmamıstım..

8. Konu Sahibi : EU1 #8
    aynen katılıyorum yazdıklarına

9. Konu Sahibi : EU1 #9
    Alıntı gözdey_85 kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    aynen katılıyorum yazdıklarına
    :) tesekkür canim dikkate aldigin ve degerlendirdigin icin...a.s

10. Konu Sahibi : EU1 #10
    Alıntı strawberry kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    benim saçlarım neden bu kadar yavaş uzuyo o zaman:çok üzgünüm::çok üzgünüm:uzayanlarda dökülmekten dayanmıyo zaten:çok üzgünüm:
    ay cnm:a015: üzülme yaa derdin bu olsun yani,dediğimiz gibi saç uzaması kişiseldir ama entele bitkisini incele istersen sanırım işe yarıyor ve bence saçın sağlıklı olması uzun olmasından daha önemli.Saçın kısa ise çıtçıt deneyebilirsin

Sayfa: 1/6 123 ... SonSon